Astrolojik Eşleşim Haritasındaki (Sinastrideki) Mükemmel Uyum

Sinastri Haritası Nasıl Çıkartılır? Sinastri Nedir? Astrolojik Eşleşim Haritası Ne Demektir?

Astrolojide çiftlerin (sevgili, evli karı koca, kan bağı olan anne, baba,kardeşlerimiz-akrabalarımız, herhangi bir arkadaşımız, patronumuz vb.  gibi) karşılıklı uyumunu ve ilişkilerinde zorlandıkları noktaları anlayabilmek için yapılan analizlere sinastri haritası analizi denmekte. İki kişinin doğum haritasının (yani horoskoplarındaki gezegen, ay düğümleri, sabit yıldızlar, asteroidler ve açılarının burç derecelerine göre) birbirine çakıştırıldığında ortaya çıkan sinastri haritası tek bir haritadır ve bahsi geçen çiftin kaşılıklı etkileşimlerini ve çatışmalarını astrologlara gösterir. Astrologlar da bu veriler ışığında eşlerin ya da arkadaşların vs. aralarındaki uyum hakkında bilgi verirler, yorum yaparlar.

Yani astrologlar çoğunluğun düşündüğü gibi aslında fal bakmaz, ellerindeki verilere göre (bireylerin astrolojik haritalarındaki gezegen ev yerleşimleri, gezegenlerinin konumlandığı burçlar ve gezegen açılarına göre) hareket ederek yorum yaparlar.

Sinastri ve sinastri (eşleşim) haritası konusunda genel bir bilgi vermek istedim. Bir sonraki yazımda ise sinastride sevgili ve karı-kocaların mükemmel aşk-sevgi uyumuna katkı sağlayan açı (aspect-görünüm) ve gezegen yerleşimlerini ele almaya çalışacağım.

Sevgilerimle..

Suveay

sinastri haritası hakkında bilgiX sinastriX sinastri analiziX astrolojik aşk ilişki uyumu analiziX astrolojik burç uyumu analiziX astrolojik burç uyumları yorumlarıX astrolojik haritaların birbirine çakıştırılmasıX astrolojik eşleşim haritalarıX sinastri nedirX sinastri ne demektirX sinastri haritası nasıl çıkartılırX astrolog falcı mıdırX bilinmeyenlerX astrolojiX burçlarX eşleşim haritası ne demektirX astroloji fal değildirX fal ve falcılıkX astroloji fal mıdır

Astrolojik Eşleşim Haritasındaki (Sinastrideki) Mükemmel Uyum” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Astrolojik İlişki Analizi Ne Demektir | Mevsimler Gibi Blog

  2. Geri izleme: Astrolojik Eşleşim Haritasındaki (Sinastrideki) Mükemmel Uyum | GÜZEL KADINLAR

Bir Cevap Yazın