Güneş İçin Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu

Sevgili Güneş analizinizi hala yayınlamadım di mi 🙂 Biliyorum. Neyseki size söz verdiğim bir haftalık süreyi aşmadım, yine de daha önce analizinizi yapıp yayınlamak isterdim, ancak; bir takım tatil hazırlıklarım dolayısıyla sürekli ertelemek durumunda kaldım. Zaten sizin analiziniz sonrası tatile çıkıyorum bi nevi beni tatile uğurlayan bir horoskop yorumu olacak bu analiz 🙂

Öncelikle sevgili Güneş’e analiz yapacağım herkese söylediğim şeyleri söyledim:

Doğum haritanız hakkında öğrenmek istediğiniz konuları tam olarak belirtirseniz memnuniyet-mental tatmin oranınız yükselecektir.

O da cevaben bu soruları gönderdi:

Benim doğum haritamla ilgili olarak en çok merak ettiğim konular şunlar:

— Kişilik özelliklerim evlilik ilişkimle ilgili sorunları aşabilecek kapasitede mi?
— Evlilik ve aşk ilişkilerinde güçlü ve zayıf yönlerim nelerdir? Bunları nasıl kullanmalıyım?
— İnsanlarla ve özellikle yakınlarımla ilişki ve iletişimde en çok zorlandığım konular neler?
— Hangi yönlerimi güçlendirirsem ya da törpülersem bu ilişki sorunlarını aşabilirim?
— Kariyer olarak bana en uygun, beni en çok mutlu edecek işler neler?
— Psikolojimi ve moralimi güçlü tutmak için nasıl davranmalıyım?
— Hayatta kendimi en iyi ve mutlu hissettirecek uğraşlar ne olabilir?

Sevgili Güneş, hatırlarsanız daha önce eşinizle olan ilişkiniz için yaptığım sinastri haritası analizinde sizin için şunları belirtmiştim:

Sanatsal anlamda oldukça tasarımcı kabiliyetlere sahip,
Yükselen burcunda konumlanan Boğa’daki retro Mars nedeniyle oldukça sakin ve sessiz bir portre çizen, ancak zarar gören Mars (Boğa’da ve üstelik retro) nedeniyle göstermesi gereken tepkiyi, öfkeyi içine atan
bu nedenle zamanla kendini yıpratabilecek, psikolojik sorunlar yaşayabilecek olan (Mars, 6.evdeki Güneş’i ile zıt) oldukça edilgen ve duyarlı (gezegenlerin çoğu batıda konumlanmış, Ay Başakta, Güneş-Uranüs kavuşumu 6.evde, Venüs Neptün kavuşumu 8.evde) Satürn Yengeç nedeniyle yuva ve duygusal bağlantılarda sorunlar yaşayabilen, “zaman zaman” duygularını, sevgisini ve beğenisini göstermeyi zayıflık kabul eden (Satürn Yengeç, Jüpiter Kova)
gizli kapaklı bir takım işler çevirmeye meyilli, ancak dürüstlüğünden dolayı oldukça sadakatli çabuk alınan ve kırılan, olmamış şeyleri olmuş gibi kafasında kurabilen, hassas olan Venüs-Neptün Yay ve Güneş-Uranüs Terazi kavuşumları dolayısıyla yeni arkadaşlıklara ve sohbete meraklı, dinleyici, paylaşımcı, yardım sever ancak; başkalarının hayatlarına kendi hayatına ettiğinden daha fazla yardım eden, aşkı idealize eden ve bazen hayal dünyasında yaşayan birisi.

1.sorunuza cevaben: bir ilişkiye girildiğinde iki kişinin haritasının da rol oynadığını unutmamalıyız, sinastri haritası bile (yani ilişkinin gidişat ve duygu durumu haritası) iki harita baz alınarak çıkartılır ve değerlendirilir, yani; sizin haritanız nasıl olursa olsun eşinizin haritasındaki faktörler de çok çok önemlidir. Siz bazı duygusal hassasiyetleri olan ve bağımsızlığa aşık birisiniz, sorunlarla tek başına çabalamanız oldukça zor, ancak sizin kadar ilişkisini düzeltmeye hevesli bir eş durumu kurtarabilir diye düşünüyorum. Zaman zaman bazı şeyleri akışına bırakmak, soluklanmak ve sessiz kalmak da uygun bir çözüm olabilir, lütfen bunu da unutmayınız.

2.sorunuza cevaben:Siz çok tatlı ve tahminimce oldukça da hoş görünüşlü birisiniz. Sizi diğer hemcinslerinizden ayıran bir çok fiziksel ve/veya davranışsal artınız vardır muhtemelen. Dikkat çekici ve farklı biri olmanız, entelektüel birikiminiz, kimi zaman romantik hassas kimi zaman da cengaver tavırlarınız karşı cins üzerinde fazlaca etkili olabilir. Konuşkan, entelektüel ve sosyal arkadaşlarınızı çoğaltmayı seversiniz. Bu arkadaşlarla muhabbetinize dikkat etmelisiniz. Eğer siz çok bağımsız ve/veya flörtöz davranırsanız evliliğinizi sekteye uğratacak yanlış kişilere daha doğrusu yanlış ilişkilere kapılabilir ve hatta bu kişiler yüzünden ciddi hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aşka ve romantizme olan tutkunuz sizi yeni arayışlara itebilir. Aslında bu sizin zaafınız diyebilirim. Bu konuda dikkatli olmanızı öneriyorum.

3.sorunuza cevaben:Çevrenize karşı mesafeli ve biraz da çıkarcı bir yaklaşım benimzemiş olabilirsiniz, mesela komşular, kardeşler vs. gibi kişilere karşı. Bahsettiğim çevrelerde biraz korkuyla ya da nasıl diyeyim mecburi bir saygıyla anılıyor olabilirsiniz. Bu ne kadar hoştur bilmem ama duygusal anlamda çevrenizle pek tatminkar bir ilişki yaşamadığınızı düşünüyorum. Çevrenizden bazı kişilere takıntı derecesinde olabilecek bağımlılıklarınız kendinizi gerçekleştirmeniz yönünde size bir takım engeller oluşturuyor olabilir. Ancak iletişim ve haberleşme, organizasyon vs. gibi konularda bir takım zorlanmalarla beraber çabalanırsa iyi denecek başarılar elde edilmesi mümkün. Yakınlarınız ve özel ilişkilerinizde en çok zorlandığınız noktalar: aşırı kırılganlığınız, alınganlığınız, eleştiri kabul etmeyen yönünüz, fevriliğiniz, ne yapacağı önceden kestirilemeyen başına buyruk davranışlarınız, sabit fikirliliğiniz ve mantıkçı -birazcık da maddiyatçı- olmanız olabilir. Duygusal alış verişlerde, duyguları dile getirmede zorlanmalar mümkün. Duygusal anlamda zor birisiniz gerçekten, insanları zorlayan huylarınız ve sabit düşünceleriniz olabilir. Bu huyunuz yüzünden ilişkileriniz sorunlu olur. Diğerlerinin duygu, düşünce ve inançlarına saygı göstermeyi, sizinkinden başka da inanç, fikir, düşünce vs. olabileceğini kabul ederek “onaylamasanız bile” en azından onları saygıyla dinlemeyi başarabilirseniz ilişkileriniz kendiliğinden düzelecektir. Üstelik bu davranış; maneviyatınız ve ruh sağlığınız açısından da rahatlatıcı olacaktır.

4. ve 5. sorunuza cevaben: Yukarda da bahsettiğim gibi “Yakınlarınız ve özel ilişkilerinizde en çok zorlandığınız noktalar: aşırı kırılganlığınız, alınganlığınız, eleştiri kabul etmeyen yönünüz, fevriliğiniz, ne yapacağı önceden kestirilemeyen başına buyruk davranışlarınız, sabit fikirliliğiniz ve aşırı mantıkçı -birazcık da maddiyatçı- olmanız olabilir. ” bu cümlelerime “evet doğru” şeklinde cevap veriyorsanız büyük bir aşama kaydetmiş bir şekilde hangi manevi hastalıklarınızı tedavi edeceğinizi de artık biliyorsunuz demektir 🙂 Ancak şunu hiç bir zaman unutmayın: siz gerçekten kendine olan güveni gelişmiş ve mutlu bir bireysiniz. Bu yüzden lütfen gereken yerde gereken tepkileri vermekten çekinmeyiniz, ancak; tabi bunu yaparken aniden ve şuursuzca olmamasına da ayrı bir özen göstermelisiniz, yoksa vermek istediğiniz mesaj bu pasif saldırgan tutum yüzünden yerine ulaşmayacaktır. Tavırlarınızı tartarak ve zamanlamasını iyi ayarlayarak ortaya koymalısınız.

6.sorunuza cevaben:Bilişim sektörü, web tasarımı, organizasyon yapabileceğiniz ve insanlarla iletişimde kalabileceğiniz içinde bir parça sosyallik bulunan işler, sanatsal tasarımlar, astroloji ve/veya bilim dallarından biri veya bir kaçıyla ilgilenmek, gönüllü sağlık hizmetleri ya da gönüllü bakıcılık (bu sizi inanılmaz mutlu edecektir), kendi muhasebe büronuzu açmanız (ancak bu muhasebe bürosu içinde eğlence de olmalıdır, sıradan bir muhasebe işi sizi sıkacaktır.) çevirmenlik, modayla ilgili faaliyetler, gezi ve seyahat içeren hareketli işler, sanat tarihi öğretmenliği ya da içinde sanat olan bir öğretmenlik türü, arkeoloji, farklı kültürleri, dinleri, felsefeleri vs. araştırma, psikolojik rehberlik ya da danışmanlık türü işler size uygun olabilir.

7.sorunuza cevaben: Değişime, orjinaliteye, entelektüel gelişime açık, oldukça mantıklı ve güçlü biri olduğunuzu sık sık kendinize hatırlatın ve anahtar kelimenizde mutlaka ve mutlaka “hoşgörü” ile “sadakat” olsun. Siz bunları yapın karşılığını bulamadığınız olursa da üzülmeyin, siz asil insanlara yakışacak olanı yaptınız ve haritanızı en iyi şekilde gerçekleştirdiniz ya, önemli olanda bu. Küllerinden yeniden doğabilecek, kendi kendini motive edebilecek, ilginç ve önemli fikirleri olan, insanlara faydalı şeyler sunabilen, faydalı olabilen, üstelik de ilgi/merak uyandıran/gizemli ve özgünlüğü olan birisiniz. Bunlar bir insan için oldukça özgüven verici yetenekler bana kalırsa.

8.sorunuza cevaben:Aslında kariyer sorunuz için (yani 6.soru için) verdiğim cevap aslında bu sorunun da bir kısmını cevaplıyor, sizi mutlu edecek işleri 6.sorunuzun cevabında sıraladım. Bunun haricinde; günlük hayatta sevdiklerinizle (eşiniz, çok yakın aileden gibi olan dostlarınız ya da iş ortağınız gibi) iletişim kurmak, onların özellerini gizemli yönlerini keşfetmek/araştırmak da sizi inanılmaz mutlu edebilir. Özelinizi çokta fazla paylaşmayı sevmemenize rağmen yakınlarınızın özelini didik didik etmeye bayılırsınız. Yabancılarla ilgili konuları, yabancı kültürleri, seyahatleri, farklı ortamları, ilginizi çeken ülkeleri/şehirleri görmeyi, farklı ve yeni kişilerle dostluk kurmayı, denizi, havuzu, insanlara faydalı olmayı bir şeyler öğretmeyi çok seversiniz.

Sevgilerimle.

Suveay

Not: Doğum haritası analizi kısa bir süre için 35 tl. Siz de kendi doğum haritanızı çıkartıp yorumlamamı isterseniz bana suveay (at)  mevsimlergibi (nokta) com adresinden horoskop yorumu istediğinizi belirten ve doğum bilgilerinizi içeren (istediğim doğum bilgileri için tıklayın)  bir e-posta gönderiniz. Yarın tatile çıkıp 10.08.2009 P.tesi günü dönmüş olacağım ve e-postalarınıza ancak o zaman yanıt verebileceğim. Bilgilerinize. 

doğum haritası analizlerim X doğum haritası analizi yapanlar X doğum haritası yorumlayanlar X yıldızname X yıldızname analizi yapanlar X yıldızname bakanlar X yıldızname yorumlayanlar X yıldız haritası analizi yapanlar X yıldız haritası yorumlayanlar X horoskop analizi yapanlar X horoskop yorumu X horoskop yorumlayanlar X suveay

Güneş İçin Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Güneş İçin Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: Güneş İçin Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu | GÜZEL KADINLAR

Bir Cevap Yazın