Sinastri Nedir? Sinastri (Eşleşim) Haritası Hakkında..

Sinastri Nedir? Sinastri (Eşleşim) Haritası Hakkında..

Sinastri; iki insanın birbiriyle nasıl iletişim kurduğunu gösteren sembolik bir dildir.Kişilerin birbirlerini çekici ve itici bulduğu noktaları işaret eder.Mevcut çekimin güçlenmesine ,itici yönlerin aşılmasına yardımcı olur.İlişkinin olumlu yada olumsuz yanlarını belirliyebilir ve hatta ne kadar süreceğini gösterebilir.

İki kişinin ortak haritasında fazlasıyla kare açı olması, aşılması gereken engeller olduğunu gösterir, yumuşak açılarda ise muhtemelen uyumlu ve huzurlu bir ilişki söz konusudur.

Fakat bunlar sadece kabaca ana hatlardır. Pek çok sert açısı olan, kesin bir uyumsuzluk ve ayrılık gözüken ilişkiler yıllarca sürebilir. Bunun yanında çok uyumlu gözüken, bir çok güzel açıya ve görünüşe sahip ilişkiler en ufak bir engelle karşılaşınca bir anda dağılıp yıkılabilir.

Haritalar arasındaki gezegen bağlantılarına bakarak, kişiler arasındaki ilişkinin ne boyuta varacağını, çok kısa zamanda anlıyabiliriz.

Sinastrinin amacı; zaman kaybetmeden, olası tatsızlıkları veya güçbirliği noktalarını keşfetmek, gerekirse gardını almayı veya ortaklık için derhal imza atmayı sağlamaktır.

Bunun için soru soran kişinin horoskobu üzerine diğer kişinin horoskobu çakıştırılır.

Bu analiz, sorulan kişinin, soru soran kişiye ne faydalar getireceğini gösterecektir. Aynı şekilde tam tersi uygulanır, önce sorulan kişinin horoskobu çıkarılır ve soran kişinin gezegenleri ile çakıştırılır. Bu durumda da sorulan kişinin, soran kişiyi nasıl gördüğü ve değerlendirdiği anlaşılır.

Karşılıklı hoşlanma ve çekimin olması için, etkilerin iki horoskoskopta da olması gerekir. Bazen çok ilgi duyduğunuz kişi size ilgi duymayabilir ve buna üzülebilirsiniz.Haritalar incelendiğinde ilgi duyduğunuz kişinin beklentileriyle horoskobunuzun bağlantısız olduğunu, onun duygu, arzu ve düşüncelerine gerekli etkiyi veremediğinizi görürsünüz.

Sinastri Nedir? Sinastri (Eşleşim) Haritası Hakkında..” üzerine 3 düşünce

  1. Geri izleme: astrolojik ilişki analizi sinastri | Astroloji Burçlar Horoskop Yıldız Doğum Haritası Analizi 2011 Burçlar Yorumu

  2. Geri izleme: Sinastri Nedir? Sinastri (Eşleşim) Haritası Hakkında.. | GÜZEL KADINLAR

  3. Geri izleme: Sinastri Nedir? Sinastri (Eşleşim) Haritası Hakkında.. | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın