Melisa Doğum Haritası Analizi

Doğum haritası analizi yapmaya devam etmekteyim, siz de doğum haritanızdaki astrolojik faktörlerin açılımlarını merak ediyor ve kendinizi bulmaya çalışırken bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız bana burdan ulaşabilirsiniz. Astrolojik doğum haritası analizlerimin ücreti kısa süreliğine 35 tl.ye inmiştir.  Ücreti banka havalesi ve EFT ile almaktayım.

Sevgili Melisa öncelikle beni sürekli takip ettiğin için teşekkür ediyorum maillerini mutlulukla okuyorum övgülerin ve hakkımdaki güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim 🙂

Koç burcusun, Ay burcun Terazi ve yükselen burcunda Yengeç. Ay ve Güneş arasında -zıt açıya- 13 derecelik bir fark var ancak bu yine de sert bir zıt açı anlamına geliyor benim orb anlayışıma göre. Azalan Ay fazında doğmuş olman içinin ve dışınının farklı olabileceğini, çelişkiler ve ikilemler altında kaldığını göstermekte. Zaman zaman anaç, dost canlısı, barışçıl ve sevgi dolu tavırlar sergilerken, bazen de herşeyden ve herkesten bıkan kendi hayatını kurup yaşamak isteyen herkesi silmek sadece kendini düşünmek isteyen biri olur çıkarsın mesela. Üstelik yükselen burcun da Yengeç.. Terazi ve Koç (Ay ve Güneş) arasında zıtlaşırken bir darbede yükselenden gelmiş.

Yükselen burcun Satürn ile, Güneş’in Jüpiter ile kavuşumda yani Güneş-Jüpiter+Ay+ASC (yükselen burç)-Satürn arasında sıkı bir çatışma var (T Kare sürtüşmesi) Bu T kare açısı seni çok zorlayacaktır hayatının bir çok döneminde. Öncü burçlarda gerçekleşmesi ve 1-4 ve 10.evler arasında olması dolayısıyla ev, aile, iş, kariyer ve kendini ifade gibi konularda problemler yaşamış ve yaşıyor olduğunu gösteriyor.

9.evdeki Merkür’ün yüksek öğrenim görmüş olabileceğini ifade ediyor. En kötü ihtimalle bir üniversite bitirmiş ve halen de kendini geliştirmekte olan biri olabilirsin. Balık burcunda konumlanması ve yöneticisi Neptün ile kare açı yapması; melankoliye ve depresyona kolay kapılabileceğinin, en ufak bir sorunda kendini bırakabileceğinin sinyallerini veriyor, buna dikkat etmelisin. Zaten Yengeç burcunda konumlanan düşük (zayıf) bir Satürn’e sahipsin (duygusal açıdan çabuk yorulursun ve aşırı hassassın) bir de bu etkiler pek iyi değil. Satürn’ün Güneş’ine kare yapıyor üstelik. Bu da ne yazık ki kendine olan güvenini zedeleyici, baba figürü ile ilgili sorunları gösterici bir açıdır. Yalnız şu da var 10. evdeki (kariyer evindeki) Jüpiter ile kavuşmuş Güneş’inin Satürn’den zorlu da olsa açı alması eğer çabalarsan, disiplinini kurabilirsen sana kariyer hayatında köstek değil destek olacaktır. Yeterki sen kendi disiplinini kendin kurmaya çalış, işte o zaman Satürn sana yardıma hazırdır.

Ailenden yana sıkıntılarının olduğunu düşünüyorum, Satürn Yengeç 1.evde, 4.evdeki Pluto 10. evindeki Güneş’ine zıt gibi etkiler bana bunu düşündürdü.

Venüs’ünün Boğa olması ve 11.evinde konumlanması seni seven ve değer veren arkadaşlarına işaret etmekte. Genelde bayan dostların daha çoktur. Venüs Boğa’da kişiye ağır başlılık ve zarafet verecektir, yükselen burcuna olumlu açısı ise bu güzelliğinin dışına da yansımasını sağlar. Daha diplomatik ve arkadaşça insanlara yaklaşmanı kolaylaştırır. Daha dengeli bir duruşun olur.

Mars Kova.. Ay ve Neptün’den olumlu açı almış. Nasıl birini istediğini tarif etmek zor değil. Kendi ayakları üzerinde durabilen, biraz çılgın ve bağımsız ama aynı zamanda sanatçı ruhlu ve romantik birini arıyorsun. Diğer etkenlere baktığımda (Güneş, 5.ev ve 7.ev gibi..) bu özelliklere güçlü ve yapılı olmasını istediğini de ekleyebilirim. (Güneş’te ve 5.evde Pluto etkisi arzulandığı aşikar) Güneş’inin Jüpiter ile kavuşması ise kesinlikle inançlı ve merhametli biri olmasını istediğini gösteriyor. Asla güçlü, statü sahibi ancak kaba, saygısız ve duyarsız birini istemezsin, böyle biri kendini gizlese de zamanla onu tanıdığında hemen soğur ve O’ndan uzaklaşırsın.

Kuzey Ay düğümün ile kavuşan ve Güneş-Mars-Pluto’na olumlu açı yapan 5.evindeki Neptün, sanata-ünlülerin hayatına ve magazine düşkünlüğünü anlatıyor gibi. Resime, modaya ve tiyatroya ilgin olabilir. Stilist ya da tasarımcı olabilirsin mesela. Neptün iyi yeteneklerin yanı sıra aşkta aradığını bulamama ya da sana uygun olmayan kişileri avlamaya çalışma dürtüleri de verebilir. Aşık olduğunu sandığında bir kez daha düşünmeyi öğrenmelisin. Çünkü Neptün Mars’a olumlu açı bile yapsa, erkeklerden yana bazı darbeler ya da hayal kırıklıkları gelmesi kaçınılmaz olabiliyor maalesef..

7.evindeki Oğlak burcunda konumlanan şans noktan sana geç gelecek bir şansı ifade ediyor olabilir. Bu evlilik, eş ve ortaklık yoluyla olacağa benziyor 🙂 Evlilik konusunda gecikmeler ve bazı sıkıntılar yaşaman olası olsa da şans noktanın evlilik evinde konumlanması ve Jüpiter’inin 10.evde Güneş’inle kavuşması ümit etmeye ve olumlu düşünmeye bence fazlasıyla değer canım. Sevgilerimle..

Suveay

Melisa Doğum Haritası Analizi” üzerine 3 düşünce

  1. Geri izleme: Melisa Doğum Haritası Analizi | GÜZEL KADINLAR

  2. Geri izleme: Melisa Doğum Haritası Analizi | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  3. Geri izleme: Melisa Doğum Haritası Analizi | Astroloji Burçlar Sinastri Doğum …

Bir Cevap Yazın