Bayan E.E. ve Sevgilisi İçin Aşk-İlişki Uyumu (Sinastri) Analizi Raporu

SİZ

Siz Terazi burçlu ve Terazi yükselenli biri olarak hayli insancıl, uyumlu ve iyi niyetli birisisiniz. Marsınızın Yay burcunda konumlanması ve aynı zamanda hem Jüpiter hem de Neptün ile 3.evde kavuşması da bu iyi niyetli ve hümanistik havaya eşlik etmiş. Yükselen burcunuz üzerinde konumlanan Güneş-Merkür kavuşumu hayat dolu, duyarlı, entelektüel ve cana yakın kişiliğinizin bir göstergesi. Aynı zamanda mükemmel şeyler üretebilecek sanatçı bir ruhunuz olduğunu da söyleyebilirim. Estetik, güzellik, müzik, sinema, sanat ve moda baş ilgi alanlarınızdır. Beraber olduğunuz insanların güzel/yakışıklı ve alımlı/çekici olmasına büyük önem verirsiniz.

Yükselen burcunuz baya kalabalık, farklı gezegenler ile sosyal maskeniz renklenmiş oldukça renkli bir kişilik olmalısınız. Akrep burcunda konumlanan Venüs-Pluto kavuşumu size vamp bir hava ve seksapel, cazibe katacaktır. Hem yükselen Terazi burcu olmanız hem de yükseleninizdeki bu yerleşimler fiziken ve sima olarak güzelliğinizin astrolojik göstergeleri. Oldukça güzel ve çekici biri olmalısınız. Cinsellik sizin için çok önemlidir ve daha çocuk yaşlarınızda cinsel fanteziler hayallerinizi süslüyordu muhtemelen. Oldukça tutkulu ve fırtınalı aşklar yaşamış ya da yaşıyor olabilirsiniz. Bu ilişkilerin biri ya da bir kaçı gizlidir, ilişkilerinizi gizlemeye ihtiyaç duyarsınız çünkü özel sizin için gerçek anlamıyla özeldir. Ancak beraber olduğunuz kişinin iyimser, hümanist, maceracı ve yapıcı biri olmasına ihtiyacınız yoğundur. Bu nedenle belirli bir hareket dahilinde olacak şekilde uyumlu ve iyimser biri ile mutlu olabilirsiniz. İlişkinizin yolunda gitmesi çeşitli atraksiyon ve maceraları kaldırabilmesine bağlıdır ancak aynı zamanda ruhsallık, düşünsel paylaşımlar, tutku, uyum ve huzur da büyük bir gereksinimdir. Aklın, entelektüelliğin, duyguların ve mantığın eşsiz bir karışımını içerisinde barındıran bir ilişki olmalıdır sizin ilişkiniz. Aksi halde hep bir şeyleri eksik hissedeceksinizdir.

Aşk geçmişiniz baya bi çalkantılı geçmiştir muhtemelen ve yaşadığınız üzüntüler nedeniyle daha sağlam adımlar atmanız gerekmektedir. Aşık olduğunda kendini sevdiğine adayan yapınız, size sadakatsizlik ve ihanet olarak geri dönebilmektedir çünkü. Karşı cinsten yana hiç boş kalmazsınız aşk ilişkileri konusunda deneyimlisinizdir. Ancak her ne kadar sosyal biri olsanız da kendinizi şarj etmeye ve arada sırada yalnız kalmaya yoğun ihtiyaç duyarsınız. Kendinize ait gizli odalarınız ya da kimsenin dokunmasına izin vermediğiniz eski hatıraları sakladığınız kutularınız, günlükleriniz olabilir. Bu tür faaliyetler sizi motive eden, ruhsal anlamda rahatlatan faaliyetlerdir. Zaman zaman yalnız kalıp düşünmek, meditasyon yapmak/tefekkür etmek ya da dini inanışınıza göre ibadet etmek size çok fayda sağlayacaktır. Sizin ihtiyacınız olan büyük bir gereksinimdir.

Venüs sadece Pluto ile kavuşmuyor aynı zamanda Satürn ile de kavuşuyor ancak Satürn 2.evde. Bu çalışarak kazanacağınız paralarda zorluklar ve büyük uğraşların göstergesi. Çalışmak sizi oldukça yoruyor olabilir ancak para kazanmaktan yine de vazgeçemezsiniz ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmak için yeni kazanç yolları ararsınız. Parayı elinizde tutmayı bilirsiniz. Gerektiğinde birikim yapıp yatırım yapabilirsiniz. Ancak para bazen belirsizce gelip belirsizce geldiği gibi aniden gidebilir. Ani geliş gidişler olabilir maddi konularda. Venüs’ün, yani sevme ve sevgiyi alabilme kapasitemizi gösteren gezegenin duygularını gizleyen ve sevgiyi kontrollü veren Akrep burcunda konumlanması artı Akrep burcunun yönetici gezegeni ve sevgiyi kısıtlayan, soğutan gezegen Satürn ile kavuşumu sevme ve sevildiğini hissetme konusunda size oldukça fazla problem çıkartacaktır. Sevildiğiniz halde sevilmemenizi düşünmek ve karşınızdaki insanı soru yağmuruna tutarak onu canından bezdirmek bu problemlerden yalnızca birkaçıdır. Güven konusunda da sıkıntılarınız vardır, bazı takıntılarla beraber korkularınız sizi karar almaktan alıkoyabilir. Ay burcunuzun Oğlak olması ve yöneticisi Satürn’ün 2.evinizde Venüs’ünüz ile kavuşması bunun astrolojik olarak göstergesidir diyebilirim. Oldukça temkinli karar alan adım atmakta zorlanan birisinizdir. Ancak korkularınız bazen yerlidir, sezgileriniz ile bazı tehlikeli kararlara yanlış adımlar atmaktan korunabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça iyidir.

Yay burcunda konumlanan 3 gezegen ve Yay burcunun yöneticisi Jüpiter’in Yay’daki bu üç gezegenin ikisiyle kavuşum yapması sizin özgürlüğünüze ve bağımsızlığınıza ne kadar düşkün biri olduğunuzu gösteriyor. İletişim medya ve yayıncılıkta bazı çalışmalarınız olabilir. Hayal gücünüzün yoğunluğu ve ilham kaynaklarınızın zenginliği sizi sanatsal ve/veya edebi eserler üretmeye yönlendirebilir. Ancak hayal gücünüzün yoğunluğunun sizi hapsetmesine ve sürekli hayallerinizle hareket etmenize neden olmasına mani olmalısınız çünkü bu size ciddi hayal kırıklıkları verebilecektir.

Zeki ve hayat dolu oluşunuz gerektiğinde ağırlığını koyabilen karizmatik görüntünüzle ve elbette ki bitmek tükenmek bitmeyen idealleriniz/hayallerinizle birleştiğinde ortaya sanatçı bir kişilik çıkacaktır. Ancak sakın unutmayın ki sanatçıların ve dehaların bir çoğu “deli” idiler, ruhsal sağlığınıza ve sinirlerinizi çok yıpratmamaya özen göstermelisiniz, zira sinirleri ciddi anlamda yıpranmaya müsait birisiniz (haritanızdaki açılara ve bazı yerleşimlere göre)

PARTNERİNİZ

Sevgili E.E. partnerinizin haritasını incelediğimde Başak burcu stelyumu görmekteyim, üstelik Başak burcunun temsili evi olan 6.evde. Bu durum O’nun Başak burcu özelliklerini fazlasıyla göstereceğini anlatır. Güneş-Merkür-Venüs-Satürn ve Kuzey Ay Düğümü Başak burcunda 6.evde konumlanmış. Güneş-Merkür-Venüs-Satürn kavuşumda. Bu durumda bir Başak burcu mensubu olan partneriniz kimliğine Venüs’ün sanatsal ve romantik yanını, Merkür’ün entelektüelliğini ve pratikliğini, Satürn’ün disiplinli, prensipli ve kuralcı yanını da katmış. Bu kavuşumun Başak’ta ve 6.evde olması da; iş hayatının, mesleğinin, yardımlaşma ve sosyal hizmetlerin hayatında ne kadar büyük önem arz ettiğini adeta haykırıyor. Çünkü Başak burcu; çalışkanlığı ve karşılık beklemeksizin yaptığı yardımlarla ünlü bir burçtur. Para kazanmak, çalışmak, maddi birikim O’nun için gerçekten çok önemlidir. Bu O’nun huzuru için gereklidir çünkü O ayakları yere sağlam basmayı, doğru adımlar atıp maddi güvencesini kaybetmemeyi seven biridir. Risk almak ve kaybetmek tahammül edemeyeceği şeyler arasında gelir. Ama ne yazık ki kimse mükemmel değildir, zaman zaman O da kaybedecek ve hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Yükselen burcu Koç ve yükselen yönetici Mars 4.evde Yengeç burcunda konumlanmış. Ev, aile ve yuva kavramları onun için önemli ve bu alanda çaba sarf eden, sürekli var gücüyle enerji tüketen biri. Evi ve yuvası O’nun kalesidir diyebilirim. Ev ve aileye gerçekten büyük önem ve emek veriyor. Ancak evinde ve aile arasında egosunu diğer hayat alanlarından daha fazla ön plana çıkardığından, bazı tartışmalar ve anlaşmazlıklar yaşanması mümkün.

Aşk hayatında oldukça yüce gönüllü ve eli açık biri olmalı. Aynı zamanda hoşgörülü ve merhametli de. Ancak bu iyi niyeti suistimal edilmeye yatkın. Suistimal edilebileceği alanlar aşk ve iş hayatıdır. Kandırılmaya çok açık birisidir, çok zeki ve kafası çalışan biri olmasına rağmen hassasiyetlerinden ve zaaflarından faydalananlar olabilecektir ne yazık ki.

Akıl ve zeka bakımından oldukça iyidir ayrıca zekasını pratik bir şekilde günlük hayatına entegre etmeyi iyi becerir. Duyguları gerçekten çok iyi dillendirebilir, bu nedenle iyi bir yazar ya da sanatla alakalı alanlarda çalışan biri olabilir. Moda ve müzikle de ilgilenebilir. Sesi çok hoş olabilir ve müzik kulağı gelişmiş olabilir. Güzel ve etkileyici konuşup/yazar.

Sinirsel olarak hassastır, bazı takıntıları ve korkuları olduğundan dolayı sinirleri kolay yıpranabilir, sık sık tatile çıkmaya, meditasyon yapmaya ya da namaz kılmaya kısacası kendisini rahatlatacak, psikolojik olarak esneyecek faaliyetlere ihtiyacı vardır. Genellikle kendisi bu gerginliğinin farkında olmaz sevdiği birilerinin onu esnemeye ve sakinleşmeye yönlendirmesi gerekir.

Aslında çok mantıkçı ve “aşkı bile” krite edebilen, eleştirebilen bu kişi derinlerde çok tutkuludur. Duygularının yoğunluğu ve tutkusu nedeniyle aşırı kıskançlık ve sahiplenici davranışlarla karşısındaki insanı hayatından bezdirebilir. Gerçekten çok kısıtlayıcı biridir, eğer O’nunla birlikte olunacaksa tutkulu duygularına karşılık verebilmeli ve aynı zamanda O’ndan başkasına ilgi göstermemelisiniz, aksi halde çok büyük sorunlar ve kavgalar yaşanabilir, hatta bu tartışmalar yüzünden zarar görebilirsiniz. Sevdiği insanın sadece “O’nun” olmasını istediğinden dolayı başka karşı cinsle görüşmeniz masum konuşmalarınız dahi O’nu çileden çıkartıp kendinizden soğutabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsa siz farkında bile olmadan sizden uzaklaşıp “tutkularına değecek” birisini aramaya koyulabilir. Akıl, entelektüel birikim, mantık ve zeka ile güzellik ve cinsel arzu yoğunluğu bakımından kendisiyle yarışabilecek kişiler ilgisini çeker.

Tuhaf bulunabilecek seksüel arzuları ve hayalleri olabilir. İki cinse de meyli olabilir (biseksüel olabilir) Sekse çok düşkündür ve karşısındaki kişi de sekse istekli olmalıdır aksi halde uzun süreli bir uyum söz konusu bile olamaz. Zaman zaman gerçeklerden uzaklaşıp fantezi dünyasında yaşar ve O ayakları yere sağlam basan kişi, yerine; takıntılı ve halüsinasyonlar gören endişeli/huzursuz birini bırakır. Aslında çok doğrucu, yardımsever ve dürüst, hayata bağlı biridir ancak bazı kırgınlıklar ya da aksilikler onu kolaylıkla depresyona, skandallara, aldatmaya ve karamsarlığa sürükleyebilir. Kandırılmaya yatkın doğası nedeniyle sık sık duygusal manipülasyonlara uğrayabilir. Ve yoldan çıkarılabilir. Alkol ve ilaçlardan uzak durmalıdır aksi halde bağımlılık kazanması güç olmayacaktır (sağlık açısından bağımlılığa yatkınlığı vardır)

***E.E. VE SEVGİLİSİ ARASINDAKİ SİNASTRİ***

SİNASTRİ HARİTASINDA AÇILAR

BAYANIN AY’I OĞLAKTA, SEVGİSİNİN BAŞAK GÜNEŞ-MERKÜR-SATÜRN-VENÜS KAVUŞUMU VE BOĞA BURCUNDA KONUMLANAN AY’I İLE TRİNE AÇIDA

BAYANIN AKREP’TEKİ VENÜS-SATÜRN KAVUŞUMU SEVGİLİSİNİN BAŞAK GÜNEŞİ İLE SEKSTİL AÇI YAPIYOR

BAYANIN AKREP’TEKİ SATÜRN’Ü SEVGİLİSİNİN BAŞAK’TAKİ MERKÜR-VENÜS-GÜNEŞ KAVUŞUMUNA SEKSTİL AÇI YAPIYOR

BAYANIN SATÜRN’Ü SEVGİLİSİNİN URANÜS’Ü İLE KAVUŞUMDA

BAYANIN MARS-JÜPİTER-NEPTÜN KAVUŞUMU SEVGİLİSİNİN JÜPİTER’İ İLE TRİNE AÇI YAPIYOR

BAYANIN AY’I SEVGİLİSİNİN MARS’I İLE ZIT AÇIDA

SİNASTRİ HARİTASINDA EV YERLEŞİMLERİ

BAYANIN GÜNEŞ-MERKÜR KAVUŞUMU, PLUTO VE VENÜS-SATÜRN KAVUŞUMU SEVGİLİSİNİN 7.EVİNDE

BAYANIN URANÜS’Ü SEVGİLİSİNİN 8.EVİNDE

SEVGİLİSİNİN AY’I BAYANIN 8.EVİNDE

SEVGİLİSİNİN PLUTO’SU BAYANIN 1.EVİNDE

SİNASTRİ HARİTASI ANALİZİ

Sevgili E.E. sevgiliniz ve sizin aranızda güzel bir uyum var olması mümkündür, uzun süreli evliliklerde görülen açılar ve yerleşimler sizde de mevcut ancak eksik olan bir şeyler de var. Örneğin; siz her ikinizde cinsel açıdan güçlü bireyler olmanıza rağmen ilişkiniz içerisinde süreklilik arz edecek bir cinsellik çekimi yakalanamayabilir, bu aranızdaki en büyük sorun olacaktır büyük ihtimalle. İlk başlarda yoğun ve güçlü bir çekim olması muhtemeldir, birbiriniz için vazgeçilmez hissetmeniz hiç şaşılacak bir durum değildir, birbirinizden etkilenir ve birbiriniz üzerinde oldukça etkili olursunuz, birbirinizi çok değiştirdiniz şimdiye dek muhtemelen. Ancak iş cinsellik boyutuna geldiğinde süreklilik pek mümkün gözükmüyor, hatta uzun yıllar ve hatta bir ömür beraber olabileceğiniz açılar ve yerleşimler söz konusu uyum gayet iyi ancak bu uyumun rehavet ve rutin halini alma riskini de göz ardı edemem bunu söylemek zorundayım.

Evlilik için siz kararsız olabilirsiniz ancak sevgiliniz için siz kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat gibi gözükürsünüz, sizinle gerçekten ciddi ve eğer evlenirseniz sevgi, saygı ve sadakat bu ilişkinin ana temaları olacaktır muhtemelen. Duygusal anlamda mükemmel anlaşırsınız. Birbirinizi anlar ve sırlarınızı paylaşırsınız, aranızdaki güven ve birbirinize karşı takındığınız saygılı tutum çok iyi olabilir. Bu da evlilik gibi ciddi bir ilişki için mihenk taşıdır bilindiği gibi. Ayrıca bir takım ortaklıklar ve iş ilişkileri, ortak arkadaşlar ve sosyal çevre edinmekte de beraber ortaklaşa çalışmalarınız söz konusu olabilir, bu alanda da bazı faaliyetleriniz olabilir birlikte. Kesinlikle ortak hedefler ve hayaller söz konusudur çok zıt değilsiniz haritalar arası çok keskin zıtlıklar ve uyumsuzluklar gözükmüyor. Ancak 4 4lük olmayacağının altını çiziyorum. Hangi ilişki zaten 4 4lüktür ki öyle değil mi? 😉

Zaman zaman bazı kısıtlamalar ve kontrol altına alınmalara karşı hazırlıklı olun, çok kıskanç biriyle beraber olduğunuzu asla unutmayın. Gerçi bu konuda sizde hiç fena sayılmazsınız 🙂 İlişkinizde dikkat edilmesi gereken nokta birbiriniz üzerinde hakimiyet kurma ve güç gösterisi çabaları ikinizde çok inatçı ve “ya hep ya hiç” tarzı düşünen kişiler olduğunuzdan dolayı ters tepebilir buna dikkat diyorum. Çok kolaylıkla birbirinizin karakteri üzerinde olumlu ya da olumsuz etkili olabilirsiniz bu nedenle konuşmalarınıza ve tartışmalarınıza çok özen göstermelisiniz gururlu kişiler olduğunuz için kırıcı konuşmalar ikinizin de hayatı boyunca unutamayacağı türden kırgınlıklara sebebiyet verebilir.

Bu ilişkide sevgi var, saygı var, aşk var. Ve en önemli kriterlerden biri: karşılıklı ciddi niyet var. Bunun kıymetini bilin 😉 Sadakat konusunda lütfen ikinizde hassas olun çünkü ikinizde aldatmaya gelmeyecek kişilersiniz, en ufak bir aldatma girişimi ayrılıkla sonuçlanacak hatta bu aşkın skandallı ve yoğun hayal kırıklıkları içerisinde son bulmasına neden olabilecektir.

SİZ DE EŞİNİZ – SEVGİLİNİZLE ARANIZDAKİ UYUMU VE ANLAŞMAZLIKLARI ANLAMAK İÇİN SİNASTRİ HARİTASI ANALİZİ Mİ YAPTIRMAK İSTİYORSUNUZ?

Kredi kartınız ile taksitli olarak veya havale-EFT ile sinastri haritası analizi yaptırmak isterseniz, iletişim sayfamdan bana “mail adresinizi ve adınızı” düzgünce yazarak mesaj gönderiniz. İLETİŞİM SAYFAM İÇİN TIKLAYINIZ. Gerekli bilgileri size mail atarak vereceğim.

Suveay

Bayan E.E. ve Sevgilisi İçin Aşk-İlişki Uyumu (Sinastri) Analizi Raporu” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Bayan E.E. ve Sevgilisi İçin Aşk-İlişki Uyumu (Sinastri) Analizi Raporu | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

  2. Geri izleme: Bayan E.E. ve Sevgilisi İçin Aşk-İlişki Uyumu (Sinastri) Analizi Raporu | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın