Yükseleni Yengeç Olan Koçlar Koç Burçları Yengeç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Yükseleni Yengeç Olan Koçlar Koç Burçları Yengeç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Öncelikle her birimizin parmak izi niteliğindeki astrolojik haritalarının bir bütün olduğunu hatırlatarak yazmaya başlamak istiyorum. Lütfen yazımı “yükseleni Yengeç ve Güneş burcu Koç olan her kişi aynıdır” gibi bir sonuca kesinlikle ama kesinlikle kapılmadan okuyunuz. Aşağıda yazdıklarımın bir kısmı bazı Yengeç yükselenli Koç’larda “görülmeyebilir” -olmayabilir demiyorum :). Neden? Çünkü O’nun belki haritasında Koç ve Yengeç burcunun özelliklerini örten veya 180 derece değiştiren faktörler olabilir. Bu nedenle bir kişiyi incelerken haritasını bütün olarak analiz etmek her zaman daha fazla doğru bilgiye ulaştırır bizleri.. Bu konuyla ilgili HOROSKOP ANALİZİ sayfamı inceleyebilirsiniz.

Yükseleni Yengeç olan Koç’lar genellikle oldukları gibi görünmekte zorlanan, oldukça hassas ve alıngan kişilerdirler. Koç burcu bireycidir, “benci”dir, halbuki Yengeç çok fazla duyarlıdır ve “senci”dir genellikle. Bu yüzden çok fazla çelişkiler yaşar kendi içinde ve kendini yansıtırken “benci” yanını çokta fazla “sağlıklı olarak” gösteremez. Başkalarıyla ilgili ve dinleyiciymiş gibi görünür, zaman zaman öyledir de. Ama aslında kimliği öyle değildir. Kimliği (Güneş Koç burcu) ona birey olarak hareket etmesini ve “önce ben” demesini emretmektedir. Bu ikilem onu hayatı boyunca çok zorlayacaktır.

Yükseleni Yengeç olan Koç’lar arkadaşlarına düşkün ve arkadaşlarıyla beraber ev yaşantısını seven tiplerdirler. Yani arkadaşlarıyla aile gibi olmayı severler. Arkadaşlarına ailedenmiş gibi davranabilirler.

Ciddiyeti ve saygınlığı severler, herkesten saygı görmek isterler. İkili ilişkilerinde, evlilik ve ortaklıklarda oldukça ciddi ve geleneksel bir değer yargıları vardır. Disiplinli, ciddi ve çalışkan kişileri çok severler. Bazen aşırı tembel ve evcimen tipler olur çıkarlar ancak genellikle işlerini belirli bir plan çerçevesinde bitiren “iş bitirici” insanlardırlar. Ve böyle insanlar beraber olmayı severler. Evlendiklerinde sadık ve sadakatli olurlar. Tutumu ve biriktirmeyi severler.

Zaman zaman özellikle Ay’ın konumuna göre duyguları çok ani bir şekilde değişkenlik gösterebilir (Yükselen Yengeç’ten ötürü) İşte böyle anlarda ona ayak uydurmak en iyisidir çünkü o sırada pekte laf anlamaz 🙂 Burcu Koç olduğu için hassas ve aşırı alıngan olduğu anlarda suyuna gitmek gerekir çünkü içinde bir miktar bencillik (Koç burcu) olan bir Yükselen Yengeç’e hassas bir anında doğruyu anlatmak ya da uzlaşmaya çalışmak çokta mantıklı değildir. Sonuç alınamaz. Huysuz ve alıngan anlarında “onu kesinlikle yalnız bırakmadan” sevginizi belli ederek rutin hayatınıza devam etmeyi deneyin. Emin olun o an eğer kalbini kırıp, intikam almasını gerektiren bir durum yaratmadıysanız çok kısa bir an olarak kalacaktır.

Yükseleni Yengeç olan Koç burçları öfkelerini genellikle çok fazla belli edemez ve fiziksel olarak kavgadan pek hoşlanmazlar. İçlerine atma ve içe çekilme huyları nedeniyle psikolojik ya da sinirsel bazı rahatsızlıkları görülebilir. Mideleri ve göğüs bölgeleri de çok hassastır (özellikle çok üzüldükleri anlarda) bu konularda sık sık muayene olmaları yararlarınadır.

Not: Yazılarımı kaynak ve yazı linki belirterek alıntılayabilirsiniz.

Suveay

Yükseleni Yengeç Olan Koçlar Koç Burçları Yengeç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Yükseleni Yengeç Olan Koçlar Koç Burçları Yengeç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri” üzerine 5 düşünce

 1. Aslı

  Ya gerçekten tam bi ben olmuş bu yazı bende o kadar inanmazdım işte burç yorumlarına ama hakikaten tebrik ederim çok doğru tespitler

  Cevapla
 2. Işıl

  Canim, ben burclara inanmam ama bir bakayim dedim, oyle guzel ozetlemissin ki beni. Mide rahatsizligimdan bencillige, arkadaslari aile gibi gormekten degiskenlige.. Valla ne desem bilemedim. Sen bu isin ustasisin. Keske tanisam seni

  Cevapla
 3. Geri izleme: Yükseleni Yengeç Olan Koçlar Koç Burçları Yengeç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

 4. melike

  son paragraf çok doğru benim için:S maalesef.yükselen yengeç bir koç olmak… zor bir durum

  Cevapla

Bir Cevap Yazın