Çekilişle Bedava Horoskop Analizi Yorumu Kazanan Talihliler (Asil ve Yedekler)

Bedava horoskop yorumu (ücretsiz doğum haritası analizi) için buradaki etkinliğimize katılarak çekilişe dahil olan ve random.org adresinde yapılan adil seçim sonucu çekilişten horoskop yorumu kazanan talihlilerimizin isimleri:

  1.  Lm Red’Label
  2. Jale Tosbat
  3. Demet Altan

Çekilişimizle bedava horoskop yorumu kazanan arkadaşlarımızın doğum tarihi (gün,ay,yıl) doğum saati ve doğum yeri bilgilerini suveay@mevsimlergibi.com adresine bir hafta içerisinde göndermemeleri durumunda, yerlerine seçilen yedek talihlilerin bedava horoskop yorumları yapılacaktır. (Kazananlar 27.07.2010 tarihine kadar belirtilen mail adresine doğum bilgilerini göndermelidir. Aksi halde yedek talihliler bedava horoskop yorumuna hak kazanacaktır. Bilgilerini gönderen talihli arkadaşlarımızın analizleri 27 Temmuz sonrası belirttikleri e-mail adreslerine .docx dosyasında gönderilecektir.)

Yedekler bir hafta sonra asillerin doğum bilgilerini göndermemesi durumunda http://astrolojiburclar.mevsimlergibi.com/  sitesinden yayınlanacaktır.

ETKİNLİĞE KATILAN TÜM DOSTLARIMA YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER!

Not: Bedava horoskop analizi doğum haritası yorumu çekilişlerimiz facebook grubumuzda her ay devam edecektir. Facebook grubumuza ve facebook sayfamıza katılmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın