Bedava Horoskop Analizi Yorumu Kazanan Arkadaşımız

Bedava horoskop yorumu (ücretsiz doğum-yıldız haritası analizi) için buradaki etkinliğimize katılarak çekilişe dahil olan ve random.org adresinde yapılan adil seçim sonucu çekilişten horoskop yorumu kazanan talihlimizin ismi:

CeSU Bati

Kendisini tebrik ediyorum 🙂

Çekilişimizle bedava horoskop yorumu kazanan arkadaşımızın doğum tarihi (gün,ay,yıl) doğum saati ve doğum yeri bilgilerini suveay@mevsimlergibi.com adresine bir hafta içerisinde göndermemesi durumunda, yerine seçilen yedek talihlinin bedava horoskop yorumu yapılacaktır. (Kazanan arkadaşımız 27.08.2010 tarihine kadar belirtilen mail adresine doğum bilgilerini göndermelidir. Aksi halde yedek talihli bedava horoskop yorumuna hak kazanacaktır. Bilgilerini gönderen talihli arkadaşımızın analizi ve doğum haritası, 27 Ağustos sonrası belirttiğii e-mail adresine .docx dosyasında gönderilecektir.)

Yedek bir hafta sonra asil talihlinin doğum bilgilerini göndermemesi durumunda http://astrolojiburclar.mevsimlergibi.com/  sitesinden yayınlanacaktır.

ETKİNLİĞE KATILAN TÜM DOSTLARIMA YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER!

Not: Bedava horoskop analizi doğum haritası yorumu çekilişlerimiz facebook grubumuzda her ay devam edecektir. Facebook grubumuza ve facebook sayfamıza katılın.

Bedava Horoskop Analizi Yorumu Kazanan Arkadaşımız” üzerine 4 düşünce

 1. nurhan buyurman

  5.3.1951 dogumluyum istanbul da dogdum saat 2.30 3.00 gece yarısı dogmuşum astroloji beni mıknatıs gibi çekiyor yükselen burcumu ögrenmek istiyorum

  Cevapla
  1. nurhan buyurman

   5.3.1952 dogumluyum istanbul kumkapı da dogmuşum gece yarısı 2.30 3.00 arası astrolojiye büyük merakım var en fazla yükselen burcumu ögrenmek istiyorum

   Cevapla
 2. Geri izleme: Bedava Horoskop Analizi Yorumu Kazanan Arkadaşımız | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

 3. Ceyda

  Aaa inanamiyorum yaa,m ilk defa bir yerden birsey kazandim sanki 😀
  Cok sevindim simdi gece gece 😛
  Bilgilerimi yollayacagim 😉
  Cok sagol canim yarisman icin, bana bir sevindirik oldu 🙂
  Sevgiler

  Cevapla

Bir Cevap Yazın