2011 Yılı Burç Yorumu (Bireysel Burç Yorumları-Transitler Analizi)

2011 Yılı Burç Yorumu (Bireysel Burç Yorumları-Transitler Analizi)

Bir okuyucumun isteği üzerine yaptığım ücretli genel transit analizi örneği aşağıdadır. Siz de transit analizi yaptırmak isterseniz suveay@mevsimlergibi.com ‘dan benimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki transit analizi; okuyucumun bireysel astrolojik natal doğum haritası ile 2011 yılı ayları gökyüzü -gezegen transitleri- haritalarının karşılaştırılması sonucu yorumladığım transit analizi örneğidir. Aşağıdaki gibi bir transit analizi 100 tl.sıdır. Daha detaylı 2011 yılı burç yorumunuz (2011 yılı kişisel transit analiziniz) doğum haritası analizi yorumunuzla beraber 250 tl.sıdır.

OCAK
Bu ay özellikle aşk konusunda söylenen her sözü iki kere düşünüp inanmanızda yarar var. İçe dönme ve melankolik eğilimlere karşı kendinizi evrensel ve manevi konulara vererek bu dönemi daha rahat ve yapıcı bir biçimde geçirebilirsiniz. Aşk konusunda hızlı gelişmeler olsa da yeni bir girişim veya bir sonraki adımı atmak için biraz beklemek gerekecek. Özgüveniniz ve heyecan arayışınız bu ay artıyor.
ŞUBAT
İş ve kariyer alanında yoğun çalışmalar ve sorumluluklar. Yapabileceğinizden fazlasını istemeyin. Aşırı yorulmaya karşı dikkatli olun sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Jüpiter Koç burcuna geçtiğinden 8.evinize giriyor ve burada size sürpriz kaynakların gelebileceğini müjdeliyor. Bu yıl umulmadık ikramiyeler, miras veya zengin bir eş veya ortağınız yoluyla para kazanabilirsiniz. Ancak yine de unutulmamalıdır ki Jüpiter iyiyi de kötüyü de büyüten bir gezegendir, vergi borcu veya kredi kartı borçlarınızı şişirmeyin ve borçlarınızı zamanında ödeyin. Fikirlerinizle ve çalışmalarınızla dikkat çekebileceğiniz bir ay.
MART
Evlilik konusunun sıkça işleneceği bir ay. Bu konuyla ilgili bir takım gelişmeler yaşanabilir, bu temayla alakalı olumlu bir ay. Evlilik ve güzel bir ilişki için uygun.
NİSAN
Çevreniz genişliyor, yeni kişiler hayatınıza giriyor. Refah düzeyiniz artabilir, elinize ummadığınız yerlerden para geçebilir. Cinsel yaşamınız hareketleniyor ve seksapeliniz artıyor.
MAYIS
Yurt dışı ve hukuk ile ilgili mevzular, uzun yerlere yapılacak seyahatler, kurslar veya akademik eğitimler, yabancı dil öğrenmek veya yabancılarla ilgili işlerde çalışmak için uygun bir dönem. Din, maneviyat, yayıncılık ve mistik konular için de uygun bir zamandasınız. İlginiz bu alanlara yoğunlaşır ve çalışmalarınız genelde bu alanlarda olur. Aniden yapılacak seyahatlere karşı hazırlıklı olun bu ay özellikle sevgilinizle sık sık gezebilirsiniz. Ancak etraflıca düşünerek yolculuklarınıza çıkarken ve yolda tedbiri elden bırakmayın, acele kararlar almayın, ani ve düşüncesiz hareketlerde bulunmayın. Sakarlıklara, kazalara ve patavatsız konuşmaya dikkat.
HAZİRAN
İletişim, hukuk, akademik öğrenim, ticaret ve medyatik konularda şanslı bir sürece giriyorsunuz. Daha fazla tanınmak için çalışmalar yapmanız gerekiyorsa tam da zamanıdır. Yurt dışı ve yabancılarla alakalı konularda kazançlı çıkabileceğiniz dönemler. Ayrıca inancınız ve/veya mistik konulardaki çalışmalarınız artabilir. Kariyer ve toplumsal sempati açısından şanslı bir ay olabilir. Sık sık seyahat ve gezilere çıkabilirsiniz. Kaza ve sakarlık riskiniz bu ayda da devam ediyor, lütfen özellikle uzun yolculuklarınızda tedbirli ve dikkatli olun.
TEMMUZ
Dediğim dedik ve biraz da ukala bulunabileceğiniz bir ay. Çok fazla baskın ve despot olmamaya çalışın. Liderlik becerilerinizi gösterebileceğiniz, toplum önünde kendinizi ispatlayabileceğiniz dönemlerden geçiyorsunuz. Çeşitli eğitim fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yeni arkadaşlarla tanışabilir farklı gruplara girebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizin için önem kazandığını hissedebilirsiniz. Takım çalışmalarında liderlik özellikleriniz dikkat çekecektir. İş ve kariyer konusunda güzel gelişmeler olabilir. Farkındalık düzeyiniz ve bilinçliliğiniz artıyor.
AĞUSTOS
Biraz inzivaya çekilme vakti geldi. Bu ay çok fazla göz önünde olmak ve çok fazla yorulmak istemeyeceksiniz. Tatil ve dinlenme yerlerine gitmek için uygun bir ay.
EYLÜL
Kendinizi gösterme vakti. Biraz şımarmanın tam zamanı. Ancak bencilleşmekten ve aşırı eleştirel tavırlardan uzak kalmanız sempatinizi korumak açısından önemli. Yoğun çalışacak ve hizmet edecek olsanız da parlayacağınız ve dikkat çekeceğiniz güzel günler sizi bekliyor. Sağlığınız iyi, gücünüz yerinde ancak bağırsak problemlerine (özellikle sindirim bozukluklarına) karşı dikkat. Stilinizi değiştirmek veya saçınızı kestirmek için çok uygun bir dönem. Güzelleşmek için yapacağınız her şey olumlu etkiler yaratabilir.
EKİM
Maddi kaynaklarınız artıyor. Çalışmalarınızın karşılığını fazla fazla alabilirsiniz bu ay. İyi para kazanabilir yeni para kazanma yolları keşfedebilirsiniz. Bu ay biraz maddeci olabilirsiniz. Aşırı alışveriş yaparak para harcamak konusundaki bonkör tavırlara dikkat. Lükse, güzel ve kaliteli yemeklere/mekânlara merakınız bu ay artabilir. Birikim yapmaya çalışmalısınız. Özgüveniniz artıyor ancak karamsarlığa ve melankoliye karşı koymanız güçleştiğinde özgüveninizi tazeleyecek yollar aramanız gerektiğini unutmayın. Ticari konularda başarı şansınız var.
KASIM
İletişim ve medya konularında dikkat çekici gelişmeler yaşayabilirsiniz bu ay. Seyahatlere sık çıkarsınız ve yakın çevreyle iletişiminiz artar. Ancak çoğu zaman geri planda durmak ve susmak isteyeceksiniz. Belki şiir veya öykü yazacaksınız. Belki dua, ibadet ve zikirle uğraşacaksınız. Veya gizli yardımlarda bulunacaksınız. Zira iyi de yapacaksınız çünkü bu ay ruhsal arınma ve ruhunuzu dinlendirme için idealdir. İkili ilişkilerde fırtınalı günler yaşanabilir, sinir harbi yaşamak psikolojik olarak sizi çok yorabilir. Bu nedenle kavga ve tartışmalardan en azından bu ay şiddetle kaçının. Çünkü hem sağlığınızda hem de ilişkilerinizde onarılamayacak ve geri dönüşü olmayacak tahribatlar yaşayabilirsiniz. Ameliyat ve güzellik operasyonları için uygun bir dönem değil. Ev partileri ve evinizin tadını çıkartmak için uygun bir ay.
ARALIK
Evinizde tamamlanmayı bekleyen tadilat ve işler sizi bekliyor. Bu ay evinize bir şans verin ve evinizde daha önceden başlayıp da yarım kalan yapmak istediğiniz her değişikliği yapın. Dolaplarınızı düzenleyin, dekorasyonunuzu tazeleyin. Yeni başlangıçlar ve değişiklikler için uygun bir dönem olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Ev almak, evlilik yapmak veya iş için sözleşme imzalamak bu ay kaçınmanız gereken konular. Bu ay ev ve aile konuları dikkat çekecektir. Sevdiklerinizle evde eğlenmek ve vakit geçirmek için uygun günlerdesiniz. Aşkta biraz bencilleşebilirsiniz, ilişkilerinizi bozmak istemiyorsanız dilinize sahip çıkmalısınız. Fiziken dikkat çekecek ve girdiğiniz ortamlarda etkileyici izlenim bırakacaksınız.

Bir Cevap Yazın