Öyle Bir Geçer Zamanki Osman-Emir Berke Zincidi

ünlülerin horoskoplarıÖyle Bir Geçer Zamanki Osman yani Emir Berke Zincidi… Türkiye’nin tahminimce şuan en çok izlenen dizilerinden biri olan “Öyle Bir Geçer Zamanki” dizisinin “Osman”ının horoskopunu çıkarttım ve kısaca yorumladım. Emir Berke Zincidi’nin doğum tarihini 7 Nisan 2005 Ankara olarak buldum ancak çok net kaynaklarım yok. Bulabildiğim bir yer vardı, horoskopuna baktığımda doğru tarih olduğunu düşündüm o yüzden emin olamadığım bir tarih olsa da sezgilerimle doğruluğunu teyit ederek yorumluyorum. Bu arada Emir Berke’nin doğum saatini hiçbir yerde bulamadım.

Emir Berke Zincidi

Gezegen yerleşimlerini, dolayısıyla da yükselen burcunu doğum saati olmadığından dolayı tespit edemiyorum. Aşağıdaki yorum sadece açılar ve burçlara göre yapılan bir yorumdur.

Emir Berke duygusal, hassas, hareketli ve çoooookkk tatlı bir çocuk. Üstelik büyümüşte küçülmüş cinsinden akıllı da. Empati yeteneği sayesinde insanların duygu ve düşüncelerini ciddi anlamda anlıyor ve o küçük boyuna rağmen koca koca adamların aklına gelmediği kadar olgun konuşabiliyor, düşünceli davranışlarda bulunabiliyor.

 “Osman” Koç burcu ve haritasında ünlü olmasına yardımcı olacak bir çok açı var. Bu açılardan biri; Koç burcundaki kuzey ay düğümü ve yine Koç burcundaki Venüs ile kavuşum açısı yapan Güneş’i. Güneş-Venüs kavuşumu sevimli ve sempatik biri olmasını kolaylaştırır. Bu açı ayrıca toplumda sevilen biri olmasına yaradığı için şansını da arttırır. Güneş-Venüs birleşimine zıt açı yapan Jüpiter şöhretinin çılgınca artmasına yardımcı olmuş olmalı. Ay burcu ise, küçük Berke eğer gündüz vakti doğduysa Balık. Ancak akşam vakti doğduysa Koç oluyor. Bana kalırsa Emir Berke’nin ay burcu Balık, ancak doğum saatine göre değişir dediğim gibi. Ay, Koç burcundaki retro Merkür’ü ile birleşerek duyarlı ve duygusal bir dili, empatik zihinsel faaliyetleri olduğunu gösteriyor. Rolünü tam anlamıyla yaşamasını belki de en çok bu açısı sayesinde başarıyor. Bu açı O’na ayrıca duygularını rahat ifade edebilme ve pratik zeka yeteneği de vermiştir. Kova burcundaki Mars-Neptün kavuşumunu da yabana atmamam gerekir. Üstelik Mars-Neptün kavuşumu Güneş-Venüs kavuşumu ve Jüpiter’den olumlu açı alıyor. Sanatsal bir alanda başarılı olması için “doğuştan yetenekli”. Emir Berke’nin Yengeç burcundaki Satürn’ünün, Güneş-Venüs kavuşumu ve Jüpiter gezegenleriyle yaptığı T kare çok küçük yaşlarda olgun biri gibi davranmasını ve para kazanmasını açıklıyor. Ayrıca benim Balık burcunda olduğunu düşündüğüm Ay’ı da Satürn’den olumlu bir bakış açısı alıyor. Duygusal ancak duygularını kontrol edebilen, yaşıtlarına göre daha olgun olabilen bir çocuk O.

Allah neşesini ve sevenlerini eksik etmesin. Gül yüzün hiç solmasın Emir Berke! 🙂

Not: ünlülerin horoskopları yorumlarım devam edecek. Astroloji burçlar’ı takip edin.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.