Merve Boluğur’un Horoskopu (küçük sırlar ayşegül)

küçük sırlar dizisi ayşegül merve boluğurMerve Boluğur bilindiği gibi Küçük Sırlar dizisinin (küçük sırlar ayşegül) en çok beğenilen ve takip edilen kadın oyuncusu. Merve Boluğur Küçük Sırlar adlı gençlik dizisinde Ayşegül adlı zeki, arsız ve kurnaz bir genç kız karakterini canlandırıyor. Merve Boluğur bakalım dizideki kadar zeki, kurnaz ve arsız biri mi? Horoskopunu çıkartmak için gereken bilgileri buldum. Ancak ne yazık ki yine doğum saati ve doğum ilçesi mevcut değil. Merve 16 Eylül 1987 İstanbul doğumlu.

Merve Boluğur’un Horoskopu

küçük sırlar dizisi ayşegül merve boluğur

Ayşegül yani Merve Boluğur başak burcu. doğum saatini bilmesem de yükselen burcu büyük ihtimalle Akrep. Ancak bu elbette benim sezgilerimle vermiş olduğum bir karar. Doğum saati belli olmadan tam olarak yükselen burç bilinemez çünkü. Merve’nin doğum saati belli olmadığı için horoskopunun şuan sadece gezegenlerinin hangi burçlara yerleşmiş olduğu ve gezegenler arasındaki açı bilgilerine değineceğim. Bu bilgiler doğrultusunda da horoskop yorumunu yapmaya çalışacağım.

Merve başak burcu, ay burcu ise yengeç burcu. Merve aynen küçük sırlar dizisindeki gibi entelektüel olarak gelişmiş bir zekaya ve tartışmacı, eleştirici bir karaktere sahip biri. Mars ve Venüs ile kavuşan Başak Güneş’i başak burcunda stelyum oluşturuyor. Bu üç çok önemli kişisel gezegeninin oluşturduğu stelyum ona çok yönlü, aktif ve çalışkan bir yapı kazandırıyor. Sevdiği kişilere karşılıksız iyilik yapan ve özellikle ailesine karşı çok verici olan biri. Dış görünüşü sert olsa da, kalbi yumuşacık. Ancak duyguları çok değişkendir, bu yüzden bir anı diğer anını tutmaz.

Başak stelyumu ona sanatsal bir moda zevki de katıyor. Stelyum yöneticisi Merkür, Terazi burcunda konumlanarak enerjisini ve yeteneğini sanatsal alanlara kanalize edeceğini göstermiş olmalı. Terazide konumlanan Merkür sanatla alakalı ilham perisi gezegen neptünden ve duygu bombası aydan sert açı alarak bir T kare oluşturuyor. Seçtiği alanda baya bir mücadele edeceğini ve her bir aşama atlayışında daha fazla gelişip yükseleceğini gösteriyor. Sinirli ve agresif bir yapısı var ve bu kavgaya meyilli, her an patlayacak bir bomba olduğunu anlatıyor (merkür, ay, neptün t karesi, güneş-uranüs karesi, güneş-mars kavuşumu..)

Merve oldukça seçici ve kolay beğenmeyen bir yapıya sahip. Genellikle peşinden koşturur, kolay kolay birinin peşinden koşmaz. Ancak durum bu olmasına rağmen zaman zaman kendinde de beğenmediği noktalar bulup kendini acımasızca eleştirebilir.  (stelyum satürn ile kare açı yapıyor) Böyle dönemlerde karamsarlık ve kendine olan güveninde bir düşüş olabilecektir. Sevgisini canımla cicimle değil, yararlı ve pratik hizmetlerle, yardımlarla göstermeyi daha çok sever.

Merve çılgınlıklara ve süprizlere açık biri. Bazen çevresindekileri şaşırtacak davranışları ve ani tepkileri olabilir. Bu süprizler her zaman sevimli olmayacaktır. (merve boluğur çevresinde biraz dengesiz  ve sinirli görülebilen biri)

Merve Boluğur evlenmek isteyen ancak uzun bir süre seçiciliği ve bekar yaşamayı sevmesi nedeniyle evlenmek konusunda çekimser kalabilecek birisi. Aşk konusunda “birazcık” şanssız da olabilir. Oldukça yanlış kişilerle beraberlik deneyimleri olabilecektir (venüs neptün karesi, güneş uranüs karesi) Zeki bir kız ancak aşkta kandırılmaya ne yazık ki çok yatkın. Bu yüzden mantığını aşkta da kullanmasını önereceğim. Aşkta mantık ne kadar doğru bilinmez ama kandırılmak veya aldatılmak istemiyorsa onun “biraz daha fazla” uyanık olması gerekiyor.

ünlülerin horoskopları yorumlarıma devam edeceğim. astroloji burçlar sitemizi takip edin. Suveay

DİKKAT: yazılarım kaynak link gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.