Sinem Kobal’ın Horoskopu

sinem kobalın horoskop analizi

Kendisini 13 yaşında başladığı TV ekranlarından tanıyoruz. Dadı, Selena ve şimdilerde de Küçük Sırlar adlı dizide Su isimli karakteri canlandırıyor. 14 Ağustos 1987 İstanbul doğumlu aslen Rize’li olan Sinem, 4 yaşından itibaren sanatsal çalışmalara başlamış. Çalışmalarının ve iyi eğitiminin meyvelerini yiyor.

Sinem bir Aslan burcu kadını. Tam 4 kişisel (içsel) gezegeni aslan burcunda konumlanmış. Aslan burcunda stelyumu var dolayısıyla. Sinem’in ay burcu eğer 16:30’dan önce doğduysa koç burcu ancak saat 16:30 sonrası doğduysa Boğa oluyor. Bu nedenle sinemin horoskopu, doğum saatini bilmediğim için ancak güneş ve diğer burçların burç konumlanmaları ve aralarındaki açılara bakılarak değerlendirilecek. Ancak Sinem’in bana kalırsa ay burcu Boğa. Yine de ay burcunu devre dışı bırakarak doğum haritasının yorumunu yapacağım. sinem kobalın horoskopu

sinem kobalın horoskopu

Sinem’in kişisel gezegenleri (güneş, ay, merkür, venüs, mars, gibi içsel gezegenleri)  arasında hiç sert açı yok. Sinem iyi ve mutlu bir çocukluk geçirmiş, iyi eğitim almış, mutlu aile bireylerine sahip konforlu büyümüş kendisiyle barışık bir kadın. Anne ve babasıyla, tabiki kardeşiyle de ciddi sorunları yok. Psikolojik olarak geçmişi sıkıntısız görünüyor. Ama bu kadar çok iyicil açı onu biraz fazla naif ve boşvermiş yapabilir. “Nasıl olsa iyiyim daha fazla çalışmaya gerek yok” gibi aşırı özgüven gösterilerini sık tekrarlarsa tembellik belasıyla uğraşmak zorunda kalacaktır. Ya da karşısına çıkan en küçük engelde tepetaklak olacaktır. Bu yüzden özellikle ruhsal açıdan, kendini “mutsuz insanlara karşı” koruması gerekiyor. Ancak bu sayede ayakta kalabilir.

Sinem genel anlamda sakin ve medeni birisi. Ancak bu sakinliği sizi yanıltmasın. Sinem tüm şevkini ve coşkusunu istediği alana kanalize edebilen hırslı biri. Başladığı işi de mutlaka bitirir. Dolayısıyla enerjisini inanılmaz derecede yapıcı kullanmayı biliyor. Bu yüzden nerde nasıl davranmasını gerektiğini tespit ederek, gereksiz tartışmalar ve kavgalardan uzak durmasını da iyi beceriyor.

Sinemin güçlü ve istikrarlı duyguları onu hedefe yönlendiriyor ve istediğini elde etmesini biliyor. Özgüveni, istikrarı ve başarma azmi yüksek. Aslan burcunun 4 gezeninde birleşmesinin verdiği sıcaklığı ve samimiyeti sanatsal alanda -özellikle Türkiye gibi duygularıyla hareket eden insanların çok olduğu bir ülkede- ünlü ve daha çok sevilen biri olmasını sağlıyor. Sinem sanata, spora ve güzelliğe hayran biri. Aşka aşık ve sevdiği/aşık olduğu zaman ayakları yere değmiyor. Sevdiği insanı inanılmaz şımartabilecek ve adeta kralı ilan edebilecek olan Sinem’in sevgilisi Arda Turan öyle görünüyor ki çok şanslı 🙂

Sinem Kobal tahmin ediyorum daha göstermediği bir çok yeteneğe sahip. Spor bunların başında gelmekle birlikte sesi güzel olabilir veya edebi alanda başarılı çalışmalar yapabilir. Senaryo, şiir, şarkı vs. yazabilir, beste yapabilir, gibi.. Sinem’de potansiyel var.

ünlülerin horoskopları yorumlarıma devam edeceğim. astroloji burçlar sitemizi takip edin. Suveay

DİKKAT: yazılarım kaynak link gösterilmeden yayınlanamaz.

Sinem Kobal’ın Horoskopu” hakkında 2 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.