Beren Saat’in horoskopu, doğum (yıldız) haritası analizi

Beren Saat’in horoskopu, doğum (yıldız) haritası analizi.

Ünlülerin horoskopları köşemizin bugünkü konuğu Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter karakteriyle oyunculuk kariyerinde zirve yapan güzel ve sempatik oyuncu Beren Saat. Dizilerin ve şimdilerde reklamların vazgeçilmez yüzlerinden biri olmayı başaran Beren Saat, 26 Şubat 1984 Ankara doğumlu bir Balık burcu kadını. Beren’in doğum saatini bilmediğim için yükselen burcunu doğal olarak bulamıyorum ve yıldız haritasındaki gezegenlerin ev yerleşimlerini tespit edemiyorum. Bu nedenle sadece güneş, ay ve gezegenlerin hangi burçlarda konumlandıklarına bağlı olarak gezegenlerinin açılarına ve burçlarına bakarak genel bir horoskop yorumu yapacağım. Berenin ay burcu Oğlak ve bu kesin, şuan en azından bunu net olarak biliyoruz yükselen burcunu bilmesek de.

Beren Saat horoskop doğum haritasıÖncelikle berenin göründüğü kadar masum ve çocuksu olmadığını belirtmek isteyerek başlayayım yorumuma. haritasındaki burç yerleşimlerime baktığımda bunu düşündüm gayri ihtiyari. çok karışık ve sert açısı bol bir haritası var berenin. hayatı; karmaşalar, ikilemler ve sinir harpleri üzerine kurulu gibi. entrikası bol, histerikliye varabilen kişilerle ilişkiler içerisinde olmuş veya oluyor. işin kötü yanı; kendisi de bir aşk ilişkisinde başlarda değil belki ama ilişki geliştikçe böyle davranıyor olabilir. (çok fazla teknik ayrıntı vermeyeceğim bu horoskop yorumumda) idealleri/hayalleri yüksek biri olması ve elde ettiğinden çabuk sıkılabilmesi onun hayatının en büyük çıkmazları arasında geliyor. Ancak (zaman zaman herşeyi bırakıp kaçmak istese de..) ayakları yere öylesine sağlam basıyor ki göründüğünden çok daha fazla mücadeleci ve güçlü bir kadın Beren. statüye, paraya ve para kazanmaya oldukça fazla önem veriyor ve boş boş oturan, tembel tembel gezinen, hiçbir hayat amacı olmayan ve kendini geliştirmeyen bireylerden nefret ediyor. (oğlak burcunda ay-jüpiter-neptün kavuşumuna sahip yani oğlakta stelyumu var.) Beren kişisel gelişime, zekaya, akla ve çalışmaya gerçekten önem veren biri. Bu azmiyle çalışkanlığı birleştiğinde daha da yükseleceğini öngörmek sanırım yanlış bir öngörü olmaz.

Beren Saat güzelliği, sempatik ve tatlı dış görünüşü ile insanları büyülerken, içinde fırtınalar kopan biri. Genel anlamda özellikle kritik ve kriz anlarında soğuk kanlı kalabiliyor, mantıklı kararlar verebiliyor, ancak  her sinirlendiğinde patlamaması onun içten içe çok fazla öfke biriktirmesine neden oluyor. Gerçekten öfkelendiğinde ise yıkıcı ve saldırgan olabiliyor. Herşey biranda olup bitebiliyor ve gemileri biranda yakabiliyor. Ne yazık ki oldukça kindar da kalabiliyor. Bu kin ise entrika ve intikam hırsına dönebiliyor. Affetmeyi öğrenmesi gerekli. Affettim dese bile sildiğinde tam siliyor. Yapılanı unutmuyor. Aslında yardımseverlik yaptığı ve merhametinin yoğun hissedildiği alanlar da çok, ancak böyle yanları da var berenin.

Beren aşk konusunda çok fazla tatmin olamayan birisi. Özgürlükçü ve bağımsızlık delisi bir yapısı var ve sevdiğine bağlı olabilse de bağımsız yaşamayı çok seviyor. Sevgilisi olan insanın onu çok fazla kısıtlaması ve eve kapatmaya çalışması bereni kendinden uzaklaştıracak ilk nedendir. ortak ideallerinin ve ortak arkadaşlarının olduğu, paylaşacağı ve konuşacağı fikirlerin olduğu, ilk önce iyi bir arkadaş olacağı kişilerle daha iyi sevgili olur. beren arkadaşlığa gerçekten çok önem veriyor ve bu nedenle aşktan daha fazla arkadaşlarına vakit ayırabiliyor. bu da ilişkisinde problemlere yol açabiliyor. beraber olduğu insanlar berenin bu tutumu yüzünden sorunlar ve kıskançlıklar çıkartıp, onu daha fazla kısıtlamaya kalkabilir bu nedenle histeriye varabilen sahiplenicilik ve manipülatif tavırlar baş gösterebilir. Hatta ve hatta şuan için söylemiyorum ama Beren belki hayatının bazı dönemlerinde erkek arkadaşı/sevgilisi tarafından tartaklanmış, cinsel veya fiziki şiddete maruz kalmış olabilir. Son olarak.. Berenin kendinden daha olgun, seksi, daha yapılı, daha yüksek mevkide ve/veya yaşça biraz daha büyük erkekleri çekici bulduğunu da eklemeliyim. Bu tür erkekler ona güven veriyor.

ünlülerin horoskopları yorumlarıma devam edeceğim. astroloji burçlar sitemizi takip edin. Suveay

DİKKAT: yazılarım kaynak link gösterilmeden yayınlanamaz.

Beren Saat’in horoskopu, doğum (yıldız) haritası analizi” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: “ben nasıl biriyle evlenmeliyim”e cevap mı arıyorsun? | SİNASTRİ İLİŞKİ UYUMU HARİTASI YORUMU YAPILIR

  2. Geri izleme: siz istediniz biz indirdik :) tüm analizler bahar indiriminde |

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.