Tuba Büyüküstün’ün horoskopu doğum/yıldız haritası

Tuba Büyüküstün’ün horoskopu doğum/yıldız haritası

ünlülerin horoskopları köşemizin bugünkü konuğu facebook sayfamızda yaptığımız anketle birinci olan Tuba Büyüküstün oluyor. Tuğba’yı, Türkan Şoray ve Ayşe Özyılmazel takip ederken Hadise 4., Lady Gaga 5. (yani sonuncu) doğum (yıldız) haritası analizi / horoskop yorumu merak edilen ünlü oldu.

Tuba Büyüküstünün horoskopu doğum/yıldız haritası

Tuba Büyüküstün'ün horoskopu doğum/yıldız haritasıTuba, 5 temmuz 1982 İstanbul doğumlu bir yengeç burcu kadını. doğum saatini hiçbir yerde bulamadım bu nedenle yükselen burcunu ve doğum haritasındaki gezegenlerin hangi evlere düştüğünü tespit edemiyorum. Ancak Tuğba’nın güneş burcu yengeç ve ay burcu da Oğlak, bu kesin.

Tuba’nın astrolojik haritasında ilk dikkatimi çeken şey Kuzey Ay Düğümüyle kavuşmuş Yengeç Güneş’i oldu. Kuzey ay düğümüyle kavuşan iyicil gezegenler kadere şans ve gezegenin doğasına uygun nitelikler olarak olarak yansıyabilmekte çünkü. Tuba’da bu örneklerden sadece biri. Güneş yaratıcılık, oyunculuk, şan, şöhret ve ün demek.

İkizler burcunda konumlanan Venüs ve Merkür’ü zekaya önem veren meraklı ve bilgiye aç biri olduğunu gösteriyor. İlişkilerinde hiçbir şeyin gizli saklı kalmasını istemeyen, iletişime ve akla önem veren biri. Zekasıyla ve yetenekleriyle ön planda olmak istiyor. Ayrıca göründüğünden çok daha neşeli ve mizahi yönü gelişmiş. Ancak hem Güneş-Mars karesi hemde Ay-Neptün kavuşumunun Merküre yaptığı sert açı; damarına basıldığında şirinliğinden ve hanım görüntüsünden beklenmeyecek ölçüde kabalaşabilecek ve fevri/agresif tepkiler verebilecek olduğunun bir göstergesi. saç saça baş başa olmasa da kavga ederken küfür etmesi ve sözlü dalaşmalara girmesi muhtemel. damarına basılmadığı sürece son derece nazik, saygılı ve insancıl biridir. ve genellikle ortada bir haksızlık olmadığı sürece kavga etmeyi sevmez. haksızlık karşısında ciddi bir sabırsızlığı vardır ve haksızlığı yapan babası olsa tanımaz, olay çıkartır. Babası demişken, babasıyla arası nasıl bilmiyorum ama haritasına göre baba faktörü ile bazı sorunları olduğu aşikar. Ayrıca hayatına giren erkekler ile de kavga gürültü eksik olmayacaktır.

Oğlaktaki Ay’ı Neptün ile kavuşarak Merkürüyle zıt açı yapıyor. hayal gücü gelişmiş biri ve hayal gücünü çevresindeki insanların da desteğiyle kolaylıkla sabitleyebilecek nitelikte ayakları yere sağlam basabiliyor. Fakat, bazen hayallere kapılıp melankoli nöbetlerine girebilecek ve karamsarlık içerisinde kalarak kendi kendini üzebilecek, hatta yıpratabilecek olması onun dikkatle ele alması ve önlemesi gereken bir yönü. Maddi kaynaklara, statüye ve paraya da bağımlı bir yapısı var. (oğlak ay-neptün kavuşumu, terazi mars-satürn kavuşumu) Beraber olduğu kişilerin belirli yerlere gelmiş ve kendini yetiştirmiş statü sahibi insanlar olması gerekli. Yetenekleri konusunda zaman zaman yetersizlik hissiyatına kapılabilir Güneş Satürn karesinden dolayı. Ancak bu kare açı ona mücadele ve başarı azmi de verir. Ailesine düşkün olan Tuba, bağımsızlık delisi biri olduğundan “bağımlısı olduğu ve değer verdiği kişileri üzmeden” kendi hayatını yaşamayı ister.

Kıskanç ve körkütük bağımlı olmaya yatkın yapısı aşk hayatındaki barikatlar. Bu tavırları ona çekicilik, ihtiras ve gizem katsa da sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki için Tuba’nın aşırı kıskançlıklarına ve benliğini yok sayacak kadar kendini karşı tarafa adamasına bir dur demesi gerekiyor.

Tuba Büyüküstün’ün horoskopu doğum/yıldız haritası” hakkında 3 yorum

  1. Vildan

    Hadise ve Kıvanç Tatlıtuğ’un da horoskopunu istiyoruz lütfen

    Cevapla
  2. Geri izleme: ünlülerin horoskopları | SUVEAY İLE ASTROLOJİ VE BURÇLAR...

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.