2012 ikizler burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)

2012 ikizler burcu yorumlarını LÜTFEN ÖNCE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI OKUSUN. 2012 burç yorumları diğer burçların yorumunu okumak için tıklayınız.

2012 ikizler burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)

2012 ikizler burcu yorumları aşk iş sağlık paraİkizler için ilginç bir sene çünkü hem duygusal hem zihinsel hem fiziksel olarak büyük bir değişim dönüşüm süreci içinde bulunuyorsunuz. Bir süredir zaten böyle bir süreç içindesiniz ve 2012 yılı boyunca da bu süreç devam edecek. Yükselen burcu ikizler olanlar ay burcu ikizlerde duranlar doğum anında Merkür Venüs ya da mars kişisel gezegenleri ikizler bucundayken dünyaya gelmiş olanlar bu sözünü ettiğim güçlü etki sizin için de geçerlidir. Etkilenirsiniz. Çok büyük bir değişim dönüşüm süreci diyorum. İkizler burcu aslında kendisini değiştirme konusunda diğer burçlara göre en fazla şansı olan burç. Çünkü zaten tabiat olarak hal değiştirebilme özelliğine sahip. Kendini değiştirebilme özelliğine sahip. Fakat bütün bunlara rağmen değişim dönüşüm süreci o kadar kolay değildir. İnsan kendisi hakikaten çok zorlanır ve bu zorlayıcı süreç içinde benim size tavsiyem bilinçaltınızı harekete geçiren olaylarla karşılaştığınız zaman anlamaya çalışın özellikle yakınlarınız ya da içinde bulunduğunuz koşullar anneniz babanız kardeşleriniz çocuklar yakın çevreniz yaptığınız işle ilgili dahi bir büyük değişimin içinde bulacaksınız kendinizi. Kendisini yenilemek ve değiştirmeye gönüllü olanlar o zaman olayların çok fazla zorlayıcı etkisine maruz kalmayacak. Ama şayet var olan durumu sürdürmek için gayret gösteriyorsanız o zaman zorlanırsınız. Bu arada Jüpiter zaten 12 Haziranda İkizler burcuna girecek yani ikizler burcunda iken doğmuş olanlar yaşadıkları olaylara daha detaylı ve ayrıntılı bir açıdan bakmaya başlayacaklar.
Jüpiter büyüteçtir biliyorsunuz. Her şeyi büyütür. Şayet iyi duygularınız yüksekse, kendinize olan inancınız yüksekse, yapabileceğinize inanıyorsanız ve de hedefleriniz varsa o zaman Jüpiter sizin bütün bunları gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Şayet karamsar duygular içindeyseniz o zaman Jüpiter bu karamsarlığı da büyütür. O zaman depresif bir durum ortaya çıkar ve ben bunu hiç tavsiye etmiyorum. Geleceğe yönelik güçlü beklentileri olanlar için aslında bu ay ve güneş tutulmaları şuur ve bilinçaltı düzeyinde kişinin tamamen kendisini değiştirip dönüştürmesine yardımcı olur ki bu da aslında kişinin aşama yapması demektir. Şayet Jüpiter’i de iyimser bir şans olarak yanınıza almayı başarırsanız o zaman işte bu sene sizin için yeni bir zamanın başlaması demek anlamına gelir ki hakikaten çok başarılı olursunuz. Sizin için en önemli zamanlardan bir tanesi 20 Mayıs ve 4 Haziran günleri. Bu günler meditasyon yapın. Yeni atılımlarda bulunmak için uygun bir zaman değildir. Üstelik Venüs sizin burcunuzda yani İkizler burcunun 23 derecesinde geri gitmeye başlayacak ve bu da sizin ilişkilerle ilgili çok önemli bir zamanın arifesinde olduğunuzu gösteriyor. İlişkilerinize hiçbir zaman olmadığı kadar daha derinden bakacaksınız, sorgulayacaksınız fakat bu kadar fazla derinleşmek pek tavsiye edilen bir durum değildir. Bu arada parasal konulara yönelik iyi duygularınızı uyandırmanız mümkün. Üstelik Mayıs Haziran dönemi sizin için çok önemli bir zaman.
Burcun 2. ve 3. 10 günlük evresinde doğmuş olan İkizler burcu tipleri Mayıs Haziran döneminde duygularını isteklerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacaklar. Hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve kararlı bir tavır sergileyeceksiniz. Böylece hem dostlarınızın hem de önemli kişilerin güvenini kazanacaksınız ve takdirini alacaksınız. Aslında geri giden Venüs’ü çok verimli ve başarılı olmak için hayatınızda bir dönüm noktası olmak için kullanabilirsiniz. Burcun ilk 10 günlük devresinde doğanlar ise hayal güçleri uyanıyor fakat yanılgılar olabileceği duygusu içine girebilirsiniz. Özellikle Haziran dönemi kaybetmek gibi kayıplara karşı duyarlılığınız çok yüksek olacak. Beklentilerinizin de çok yükseldiği bir dönemdesiniz zaten. Makul olun. Olabileceklerin üstünde beklentiler içinde bulunmamaya özen gösterin. Karşınıza çıkan fırsatları sorgulamayın. Yani kısaca şansınızı sorgulamayın. Aslında şanslı bir dönem. Bu arada burcun ilk zamanları doğanlar mistikler, mistik konular, hayal gücü gerektiren alanlarla ilgili yapılan çalışmalar konusunda duyarlılıkları artıyor. Fakat bu aynı zamanda yanılgılarda ortaya çıkabilir ve bunun sonucunda da inancınız sarsılabilir. İnancınızı sarsmayın çünkü inancı sarsılan kişilerin başarılı olma ihtimali zayıftır. O yüzden inancınızı sarsacak şekilde düşünceler üretmeseniz iyi olur benim size tavsiyem.
Temmuzdan itibaren sizin için her şey belirginleşmeye başlamış olacak ve Ağustos Eylül itibariyle artık o daha önceki gerilim ve rahatsızlığınız hafifliyor ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Daha doğrusu var olan durum, bir şeyler değişmiş olacak Eylül Ekime kadar ve ondan sonrasıyla ilgili artık dikkatinizi var olan duruma uygun bir şekilde yönelteceksiniz ve çalışmalarınızı değişmiş olan duruma uygun bir şekilde sürdürmeye devam edeceksiniz. Bu arada yaratıcı potansiyeliniz artıyor, yükseliyor ve daha özgür çalışmalar yapabilecek duruma geliyorsunuz.

2012 ikizler burcu yorumlarını LÜTFEN ÖNCE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI OKUSUN.

2012 ikizler burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: 2012 burç yorumları | SUVEAY İLE ASTROLOJİ VE BURÇLAR...

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.