Doğum Haritası-Yıldızname Analizlerim-Koç Burcu Bir Bayan İçin Yaptığım Analiz

Sevgili Defne; Koç burcusun, Yükselenin Yengeç ve Ay burcun Yay.

Mars ve Güneş Koç burcunda 10.evde, bu senin aslanlar gibi iyi bir yönetici olabileceğini, güçlü ve çalışkan, kimi zaman fazla sinirli bir yapıda olabileceğini gösteriyor. Ayrıca muhasebesini, hesabını bilen birisindir. Güneş’inin Jüpiter’in ile karesi bazen tembelliğe meyledebileceğini ve iş hayatını, kariyerini vs. boşverebileceğini gösteriyor.

Güneş ve Mars’ının Koç’ta olması, Ay burcunun Yay olması vs. spor yapmaya ihtiyacın olduğunu gösteriyor çünkü (özellikle) Mars’ları Koç’ta olan insanlar son derece enerjik olur ve fazla enerjilerini spor vs. ile atamadıkları zaman kavgaya ya da yıpratıcı bir çok faaliyetlere yönelirler.

Satürn Başak olması temizliğe, dürüstlüğe ve çalışmaya son derece önem verdiğini gösteriyor. Ancak 3.evde bir Satürn sana iletişim problemleri verebilir ve/veya komşu ve kardeşlerle ilgili, liseye kadarki olan öğreniminle ilgili sorunlar. Ay’ın ile kare açı yapması ise duygularında kısıtlama meydana getirebilir, bilinçaltında bazı korkuların vardır. Mesela; sevilsen bile sevilmiyormuşsun gibi hissedebilirsin ayrıca bu yüzden soğuk ve tepkisiz kalabilirsin sevdiklerine bazen. Ya da sevgini sunarken karşı tarafın şımaracağını düşünüp sevgini kısıtlama yanlışına düşebilirsin.

Yükselenin Yengeç, Merkür ve Venüs’ün Balık. Ayrıca yükselen burcunda Jüpiter var. Yani Balık ve Yay burçlarının yönetici gezegeni. Romantik, yardımsever, başkalarını da düşünen ve duygusal birisindir. Evet Koç burcu olmana rağmen :) Demek ki neymiş? Sadece burca göre yorum yapmak son derece yanıltıcı imiş…..

Devam edelim..

Venüs-Neptün karen var. Bu aşk hayatında bazı hayal kırıklıklarına sebep olabilir. Bazen depresyona girme gibi durumların olabilir ama kendini toparlayabilirsin o güç sende var bana kalırsa. Yanlış kişileri tercih etmene de sebep olabilecek bir açıdır.

Aşk hayatında baya faal biri olabilirsin. Saygı ve “kaliteye” inanılmaz önem verirsin. Sportmen ve “cool” ayrıca statülü kişiler seni çeker (; Bağımsızlığına hayatının her alanında inanılmaz düşkünsün bu nedenle seni sık boğaz edecek, yediğine, içtiğine, giydiğine vs. karışacak kişilerden hoşlanmazsın.

Sanat konusunda yeteneğin mutlaka ama mutlaka vardır bu sahne sanatı da olabilir, edebiyat da, şiir de.. Bu konuda çok eminim, sanat dalında ya da dallarında başarılı olabilirsin.

Bu arada Yükselen Yengeç’lerde mide problemleri çok kötü olabiliyor, stresten ve gece çok geç baharatlı, yağlı vs. yemekler yemekten uzak dur. Yükselen Yengeç’leri daha çok etkiler çünkü bunlar. Mideleri (ve göğüs bölgesi) hassas olur. Üstelik yükselen burcunun yöneticisi olan Ay 6. evinde (sağlık evinde) olduğundan bu problemleri yaşama sıklığın çok olabilir. Göğüs kanseri riskin de olabilir sık sık kontrol etmelisin kendini bu konularda.

Yabancı kültürleri, farklı insanları tanımayı, seyahati (özellikle yurtdışı ve uzun seyahatleri) ve doğayı çok seversin. Felsefe ya da dini konulara derin bir bağlılığın olabilir. Sezgilerin ve altıncı hissin güçlü olabilir artı astroloji gibi gizemli bilim/ilimlere meraklısındır. Zaten bu yorumu benden istemen de bunun açık bir kanıtı. Haritanda astrolojidr başarılı olabilecek insanlarda buluna bir çok görünüm ve açı tespit ettim. Bu alanda kendini geliştirebilirsn diye düşünüyorum ;)
Sevgiler..

Doğum Haritası-Yıldızname Analizlerim-Koç Burcu Bir Bayan İçin Yaptığım Analiz” hakkında 2 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.