Doğum Haritası Analizinde Neler Yazıyorum?

Doğum gününüz (gün,ay,yıl) doğum yeriniz (ülke,il,ilçe) ve doğum saatiniz (en fazla +/- 30 dk oynayabilir) ile doğum haritası yani horoskop bir diğer ifadesiyle de yıldızname analizinizi yapıyorum.

Bu analizde neler mi yazıyorum?

 • Bilmediğiniz yeteneklerinizi,
 • Negatif yani geliştirmeniz gereken yönlerinizi,
 • Pozitif yani değerlendirebileceğiniz yönlerinizi,
 • Size en uygun meslek dallarını,
 • Size en uygun partner/sevgili/eş tipini ve karakterini,
 • Sağlığınız açısından dikkat gerektiren durumları,
 • Fiziksel ve ruhsal profilinizi

Doğum haritası analizinizi yaptırmak için lütfen benimle iletişime geçin.

İletişim için E-Mail adresim: suveay@mevsimlergibi.com

Not: Uzun ve detaylı bir analiz isterseniz ücreti 75 ytl, kısa ve genel bir analiz isterseniz ücreti 40 ytl’dir. Şuan Filistin için bir yardım kampanyası başlattım. Filistin için istedikleri yardım kuruluşuna en az 50 tl yardım yapan kişilere “doğum haritası analizini” BEDAVA olarak yapacağım. Ve ücretsiz olarak yaptığım analizlerini en geç bir hafta içerisinde de mail adreslerine göndereceğim. Kampanyamdan yararlanmak için 09.01.2009 sonrası yaptığınız Filistin destek dekontlarının / makbuzlarının resimlerini doğum bilgilerinizle beraber mail adresime atmanız yeterli.

Doğum Haritası Analizinde Neler Yazıyorum?” hakkında 4 yorum

  1. suveay

   astro.com’dan ücretsiz doğum haritanızı çıkartabilirsiniz.

   Cevapla
 1. admin

  :)) senin haritanı hazırlamıştım ben bi keresinde. Ama sadece doğum tarihini kullanarak. Sanat ve iletişim yeteneği kabak gibi görünüyordu, evet sen benim söyleceklerimin çoğunu biliyorsun zaten çünkü farkındalığı da gelişmiş birisin. Bu güzel bir meziyet.

  Cevapla
 2. Erdal ERDOGDU

  abla ben yukarda cevaplamak istediğin tüm şeylerin cevabın ı kendi nezdimde biliyorum, mesela bilmediğim yeteneğim yok, negatif bi yönüm yok dolasıyla her şey pozitif, bana en uygun meslek dalları, halkla ilişkiler, reklamcılık, pazarlama ve siyaset, partner ve eş durumu evlenene kadar değişir, evlenceğimize yakın annemiz bize en uygunu bulur 🙂 sağlığım acısından dikkat etmem gereken durum, ameliyat oldum, ameliyat bölgemi bir yıl korumak ve dikkatli oolmak, fiziğim acaip iyidir, malumunuz 8 yıl greco romen güreş yaptım, ruhsal durumum ise tamamen bana bağlı, istediği zaman iyi istediği zaman kötü olabilen biriyim, ruhsal açıda :))))))))))

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.