Haritada Toprak Elementi Eksikliğini Gideren Açılar ve Gezegen Yerleşimleri

ELEMENTSEL DAĞILIMDA TOPRAK EKSİKLİĞİ (TOPRAK BURÇLARININ YANİ: BOĞA-BAŞAK-OĞLAK BURCU EKSİKLİĞİNİ) GÖRÜYORSANIZ HARİTANIZA BAKIN VE ŞU SORULARI SORUN ARKADAŞLAR..

 

1. soru: 2, 6 ve 10.evlerinde gezegen var mı? -evetse toprak eksikliğini tamamlayabilir -gezegen yoğunluğuna göre..

 

2. soru: Satürn hangi evde? Yücelmiş mi? Asaleti nedir? Kavuşum yaptığı bir gezegen var mı? -Satürn güçlü ise yani güçlü bir burçta ve evde ise artı açıları da iyiyse toprak eksikliğini çok iyi kapatır, hele bir de kişisel gezegenler olan Ay, Merkür, Venüs ve/veya Mars ile kavuşum açısı yaptıysa. Hatta Satürn’ün kişisel gezegenlere sert açısı bile topraksal etkiler görülmesine sebep olur. Hem de fazlaca.. Satürn 1.evde ise kişi toprak eksikliğini fazlasıyla giderir (zararlı olduğu Yengeç burcu ya da düştüğü Koç burcunda değilse etki artar…)

 

3. soru: Yükselen burç bir toprak burcu mu? Yöneticisi hangi evde/burçta ve Satürn’den açı almış mı? Yükselenin bir toprak burcunda olması da toprak eksikliğini kapatmaya yardımcı olur. Heleki bir de yükselen yöneticisi bir toprak evinde yerleşmişse ve Satürn’den iyi bir açı almışsa.

Haritada Toprak Elementi Eksikliğini Gideren Açılar ve Gezegen Yerleşimleri” hakkında 1 yorum

 1. queenbee

  merhaba öncelikle bu güzel blog için teşekkürler;)
  sorum şu satürnün yükselmesi, asaleti nasıl anlıyoruz? hiçbirşeyden korkmadım şu satürnden korktuğum kadar 😛
  7.evimde akrepteki venüs ile kavuşum yapmışlar birde 2.evimdeki boğadaki ayla olumsuz açılanmışlar, plutonda 7. evde ve genel olarak arastırdığımda olumsuz şeyler yazıyor 🙁
  değer verdiğim bir insandada akrepteki satürn güneşle kavuşum yapmış plutonda aynı evde..
  aydınlatırsanız çok sevinirim..
  emeğinize ve yüreğinize sağlık 😉

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.