Filistin Yardım Kampanyası İçin Yaptığım Analizlerden Biri-Yay Burcu Bir Bayan İçin Yaptığım Harita Analizi

Yardım kampanyama cevap veren arkadaşlardan biri için yaptığım harita analizini yayınlıyorum. Kendisine duyarlılığından ötürü bir kez daha teşekkür etmek istiyorum burdan 🙂

rlina-yay-burcu-oaylak-yakselen-bura-ay-boaya

Horoskopunuzun 11.evinde Yay burcundaki Güneş yine Yay burcunda Neptün ile kavuşumda. Güneş-Neptün kavuşumu özellikle 11.evde, özünde oldukça yardımsever ve duyarlı biri olduğunuza işaret ediyor. Özellikle arkadaş çevrenize karşı daha fazla fedakar olabilirsiniz. Mars’ınızın da Güneş gibi 11.evde olması arkadaşlıklarınızda lider konumunda olmayı, yönetmeyi sevdiğinizi gösteriyor. İdealist ve hayalleri bol olan birisinizdir. Ancak; bu kavuşumun aldığı Satürn sizi bir çok açıdan kısıtlamakta ve zorluklar yaşatmakta. Bazı arkadaşlarınızdan sırtınıza bıçak yemiş bile olabilirsiniz. Satürn’ün bu zorlu açısına bir de babanız ile yaşadığınız bazı zorluklar diyebilirim. Bir Yay burcuna göre oldukça karamsar olabilirsiniz zaman zaman. Melankoli nöbetlerinden ve sakinleştirici haplardan uzak kalmalısınız. Size oldukça ciddi zararlar verebilir.
Ay-Uranüs-Venüs kavuşumu ve Jüpiter arasındaki T kare sizi duygusal açıdan oldukça kısıtlamakta. Duygusal anlamda sevginizi bir verip bir çeken biri olma eğiliminde olabilirsiniz ve duygularınızı kısıtlarsınız. Yay burcundaki stelyum ve Satürnyen denebilecek derecedeki sert Satürn açılarınız (artı yükseleniniz de Satürn’ün yönettiği burç Oğlak olunca Satürnyenliğin daha da belirginleşmiş) dediğim dedik ve çoğu zaman toleranssız görülmene yol açacaktır. Gergin ve despot tavırların nedeniyle sıkıntılar yaşayablirsin bu yüzden.

Gerginleşip üzüldüğünüz ya da kızdığınız anlarda mide problemleri ya da göğüs ağrıları çekmeniz olası. Göğüs kanseri riskiniz var kesinlikle göğüs kontrollerinizi aksatmamalısınız. Ciddi anlamda buna dikkat etmelisiniz.

Yükselen burcunuz ve yöneticisinin konum + görünümlerine baktığımda çocukluk döneminde bazı sıkıntılar yaşamış olabileceğinizi düşündüm. Örneğin; çocuk denecek yaşta omuzlarınıza ağır sorumluluklar yüklenmiş olabilir ya da yoksulluk yaşamış olabilirsiniz baba evinde.

Yabancı dillere yeteneğiniz vardır muhtemelen hesap kafanız da çok gelişmiş olabilir ancak çocuk yaşlarında öğrenme zorluğu yaşamış olabilirsin. Eğitim hayatın muhtemelen fırtınalı geçmiştir.

Yabancı ülkelerle ve/veya din/felsefe ile ilgili meraklarınız vardır ve bu alanda sürekli kendinizi geliştirmek için uğraşırsınız. Seyahatlere düşkünsünüzdür ve yabancı kültürler ilginizi çeker. Yurt dışında yaşamış ya da yaşıyor da oalbilirsiniz. Yabancı bir eş ve/veya dini ya da felsefi yönü kuvvetli yine ve/veya maceracı ve özgürlüğüne düşkün sosyal gruplar içerisinde tanışacağınız bir eşiniz olabilir.

İş hayatında kesinlikle boyunduruk altında yapamazsınız. Bağımsızlığınızı ve hayallerinizi kısıtlamayacak özgür bir işiniz olmalıdır. Eğer sabırlı davranabilirseniz metin yazarlığı ya da organizatörlük yapabilirsiniz. Kesinlikle spor yapmanızı öneririm çünkü kilo konusunda sıkıntılar yaşayabilecek kadar çok yiyor olabilirsiniz. Ayrıca yoğun enerjinizi bu yolla harcamanız hem bedeniniz hem de ruhunuz açısında oldukça olumlu olacaktır.

Bazı işlerde detaylara dikkat etmemeniz ve işi elinizin ucuyla yapmanız olası, bu nedenle detaylara biraz daha dikkatli olmanızı önereceğim. Ayrıca hep bana hep bana deme ya da bazı görev ve sorumluluklardan kaçma eğiliminde olma riski yüksek birisiniz, bu nedenle kendinizi zaman zaman hizmete adamanız ruhsal açıdan size büyük yararlar sağlayabilir.

Ruhunuzun bir yerlerinde sanat konusunda bazı projeleriniz olabilir tabi bu yeteneğinizi keşfedebildiyseniz. İş hayatında sanat dallarından birinde çalışma şansınız var. Edebiyat konusunda başarılı olabilirsiniz mesela.. Oldukça zeki ve araştırmacı birisinizdir, insanların özel hayatlarıda dahil etrafınızda olup biten herşeyi didik didik etmeye bayılırsınız. Araştırma, soruşturma gerektiren işlerde çalışmak da size zevk verebilir.

Evinizi, konforu, rahatı, nefsani zevkleri ve yemeği seversiniz, bazen fazla tembel olabilirsin bu nedenle kilo almaya oldukça yatkınsınız.

Dişlerinizde, eklemlerinizde ya da bacaklarınızda doğuştan gelen bazı sorunlar olabilir. Ya da zamanla oluşabilecek sorunlar. Dişleriniz ve kemikleriniz için bol kalsiyum almalısınız (tabiki öncelikle doktor kontrolünde fayda var ben sorun olabilecek kısımlara dikkat çekmek istiyorum)

Flörte ve aşka oldukça yatkınsınızdır ancak bazen hatta çoğu zaman bu konuda sıkıntılar yaşarsınız.

Beraber olacağınız insanın neşeli zeki ve oldukça eğlenceli biri olmasını istersiniz. Aynı zamanda maddi açıdan güven verebilecek kadar geliri olmalıdır. Çünkü maddiyat size güven verir. Bunun yanında özgürlük ve macera eğilimi olmasını isteseniz de sadakat ve duygu yoğunluğu konusunda da oldukça fazla beklentiniz olacaktır. Sizi tamamlayabilmesi açısından tüm bunları kendisinde barındıran biri olmalıdır. Çabuk sıkılan ve vazgeçen birisindir özellikle aşk konusunda, bu açıdan seni sürekli şaşırtması ve süprizler yapması beraberliğinizin uzun sürmesi adına oldukça faydalı olacaktır. Aynı zamanda ortak zevkler belirlemeli ve sosyal ortamlarda da beraber olmaya çalışmalısınız uzun bir beraberlik istiyorsanız.

Son olarak şunu da söylemeliyim su yüzüne bilinç düzeyine) çıkartmamış olabilirsiniz ancak oldukça iyi sezgileriniz vardır özellikle astroloji konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz diye düşünüyorum.Gizli, okült bilimler de başarı alanlarınız dahilinde bana kalırsa.

Mehmet bey ile sinastri analizinize baktım. Kendisinin doğum saati olmadığı için detaylı bir yorum yapamıyorum ne yazıkki.. Ancak tahmini bir kaç şey söyleyebilirim. Birbirinize oldukça benziyorsunuz. Ancak ikinizinde özgürlüğüne ve egolarına fazla düşkün olma olumsuzluğu nedeniyle bu ilişki yürümeyebilir. Ortak çalışmalarınız ve zevkleriniz olabilir örneğin bir iş ortamı ya da spor gibi. Bunun yanında cinsel anlamda çekilme hissetmeniz mümkün. Zaman zaman yalan ya da kandırma eğilimleri olabilir her iki tarafta da.. Bu nedenle ve diğer astrolojik etkenlere baktığımda ciddi anlamda fazla bir şey beklenmemesi yerinde olur kanatimce.

Filistin Yardım Kampanyası İçin Yaptığım Analizlerden Biri-Yay Burcu Bir Bayan İçin Yaptığım Harita Analizi” hakkında 1 yorum

  1. sevil altunel

    ben seni hiç unuturmuyum ablacım..sadece adresten bulamadım.sitelerin hayırlı uğurlu olsun…her şey gönlünce olsun..sevgilerimle..

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.