Filistin Yardım Kampanyası İçin Yaptığım Analizlerden Biri-Boğa Burcu Bir Bayan İçin Yaptığım Harita Analizi

Filistin yardım kampanyam için analiz sipariş eden bir başka takipçim için yaptığım analiz. Aşağıda yayınlıyorum. Kendisine burdan çok teşekkür ediyorum duyarlılığından ve yardımseverliğinden ötürü. zhcy-boga-burcu-yukselen-yengea-ay-ikizler

Boğa burcusun Yükselenin Yengeç ve Ay burcun İkizler’de konumlanmış. Haritanda ilk dikkatimi çeken nokta Boğa’daki stelyum (gezegen birikimi) ve Venüsyen özelliklerin oldu. Güneş’in Mars ve Venüs ile Merkür’ün Ay ve Venüs ile kavuşumda. Bu stelyum ve kavuşumlar 11.evi vurguluyor. Sosyal gruplarla ilişkili, idealleri yüksek ve arkadaş çevresi geniş birisindir. Dışa dönük ve yardımseversindir. Gönüllü olarak yardım kuruluşlarında ve derneklerde çalışmak istersin. Güzel bir sesin, güzel bir yazım dilin vardır. Kelimeleri güzel seçer ve yazarsın/konuşursun. Sanatsal yönün ağır gözüküyor haritanda. Sanatı sever ve saygı duyarsın. Sanatsal çalışmaların, edebiyat ve/veya müzik çalışmaların olabilir ve bundan iyi para kazanabilirsin. Kendi parasını kendi kazanabilecek ayakları yere sağlam basan birisindir. Hafızası güçlü bir insansındır. Uzun yıllar önce yaşanmış olayları dahi unutmazsın.

Entelektüel tarafın oldukça gelişmiştir ve insanları zeki artı uyumlu tavırlarınla etkilersin. Kökleri sağlam ve birbirine bağlı bir aileden geliyor olabilirsin. Zaman zaman sorunlar yaşıyor olabilirsin ama genel anlamda aileden yana şanslısındır muhtemelen. Ailenden birinden miras kalabilir ya da geliri yüksek bir ailen olabilir.

Sanatsal yanın gelişmiştir demiştim. 5.evdeki Uranüs’te bunu destekliyor. Oldukça farklı ve yaratıcı çalışmalar için Uranüs etkileri de almışsın. Ancak.. Uranüs’ün 3 kişisel gezegenine yaptığı “zıt açı” zaman zaman başladığın işleri yarım bırakmana, çabuk sıkılmana yol açacaktır. Aynı zamanda insanlara tuhaf gelebilecek duygu değişimlerini hızla yaşıyor olabilirsin bu açı yüzünden. Zaten Ay burcun İkizler ve Yükselen Yengeç olması da bu dediğimi destekliyor. İkizler ve Yengeç durduk yerde ruhi değişimler yaşayabilen iki burçtur. Yengeç’in duyguları, İkizler’in fikirleri sürekli ve nedensiz değişebilir. Bu yaradılıştan gelen bir özelliktir. Olumlu yanları da vardır elbet. Örneğin; İkizler çok hızlı düşünür bu sayede ve çabuk pratik çözümler üretir. Hızlı fikir değişimleri de bu güzel özelliğin dezavantajıdır diyebiliriz..

Geleneklerine bağlı, adalete ve kurallara/yasalara uyan/uymaya çalışan ve uymayanları sevmeyen bir yapın vardır. Ancak bazen ikilemler yaşayabilir ve çılgınlık yapmak isteyebilirsin. Gelenekleri yıkıp, daha özgür ve sıradışı aşklar yaşamak gibi örneğin. Genel olarak saygı değer bir insansındır. Hem kendi hem de haklı olan her insanı savunursun. Hakkını asla yerde koymazsın. Çok adil ve ahlaklı bir yapın vardır. Asil birisindir. Cesur ve dobra tarafların da oldukça gözle görünür. Ayrıca eminim çevrende seni seven bir dolu insan vardır. Entelektüel olarak gelişmiş olman ve muhtemelen tatlı dilli artı yardımsever oluşun bana bunu düşündürdü. Oldukça sabırlı birisindir ancak kızdığında gerçekten çok yıkıcı ve kırıcı tepkiler verebilirsin. Boğa’daki Mars’ın Güneş ile kavuşumda çünkü.. Bir de bildiğinden şaşmayan, dediğim dedik anların bol olabilir. Sabit fikirli görülebilirsin zaman zaman. Ancak sabit biri gibi bile olsan değişiklik ve yenilikleri seversin. Bu yenilikler ve değişiklikler hep iyidir diyemem, orasını bilemem tabi. Yersiz ve zamanlaması kötü muhalifliklerin/ sert çıkışların olabilir ve bu yüzden tepki çekebilir, arkadaşlarından bazılarını kaybedebilirsin. Ancak yeni arkadaşlar edinmekte hiç zorlanmassın.

Harekete, seyahate düşkün olan biri olabilirsin. Bir çok aşk ilişkin olmuş ya da oluyor olabilir. Organizasyonlar konusunda oldukça başarılı biri olabilirsin. İnsanları istediğin an bir araya toplayabilir, farklı etkinlikler düzenleyebilrsin. Bu güç ve yetenek sende mevcut.

Tek başına çalışmak ya da özgür, rahat ve denetlenmeyecek yerlerde çalışmak isteyebilirsin. Fazla sıkıntıya gelemezsin ne kadar sabırlı biri olsan da bunu istemezsin. Kendi işini yapabilirsin. Spor yapmak isteyen doğallıktan hoşlanan ve doğayı seven birisindir. Güzelliği ve güzeli seversin. Bir estetik düşkünüsündür. Güzelleşmek her zaman ilgini çeker. Spor yapman yararına olur diye düşünüyorum çünkü enerjik birisin muhtemelen. Fazla enerjini bu yolla atabilirsin. Bu sayede sabredip biriktirdiğin sorunlardan da kurtulabilirsin. Eğer halihazırda yapmıyorduysan doğa sporlarını ve yüzmeyi tavsiye edebilirim sana. Öğrenim hayatın başarılarla dolu olabilir. Yemek yapmaya ve yemeye meraklısındır. Konfor ve rahatlık tam sana göredir. Çalışmayı sevdiğin kadar rahatı da seversin. Yemek konusunda kayda değer yeteneklerin olabilir.

Evli değil isen yaşça büyük biri ile evlenebilirsin. Ya da ortaklık kurabilirsin. Bunu geç ve sağlam bir evlilik olarak da yorumlayabiliriz. Uzun yıllar sürecek güçlü bağları olan ve sevgi dolu bir evliliğin olabilir. Bu kişi son derece saygılı ve adil biri olabilir. İnançlı ve geleneklere bağlı biri olması da olası. Sanatçı ruhlu olmasını da öngörebilirim. Ve bu kişi ile sosyal bir ortamda, arkadaş çevrende ve/veya topluluk içinde tanışman olası.

Şuan Merkür retro. İkizler burcu ve Başak burcu ile Kova ve Aslan burcundaki yaşamsal alanların bu retrodan etkilenecek. Eski arkadaşların ya da duygusal anlamdaki beraberliklerin aklına sık sık gelebilir. Eskiyi daha sık hatırlarsın -hatta karşına çıkanlar olabilir- Kaybettiğini düşündüğün eşyalarını bu sıralar bulabilirsin. Etrafı düzenleme bahanesiyle bunu başarabilirsin 🙂 Retroyu halihazırda başlatmış olduğun konuları derinleştirmek ve düşünmek için kullanmalısın. Çok işne yarayacaktır. Detaylara dikkat et. Daha önce gözden kaçırmış olduğun şeleri retro vesilesi ile şimdi fark edebilirsin. 17 Şubat’a kadar bu etkileri yaşayabilirsin. Bu arada 11 Ocak öncesine göre biraz daha içe dönük olabilir iletişimde sessiz kalabilirsin. Şu sıralar harcamalarına dikkat etmelisin. yeni bir şeyler almak mecburiyetinde değilsen almamanı öneririm. Alacaksan da çok iyi kontrol edip almalısın.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.