ASTROGÜNDEM-26 Ocak Kova Burcunda Güneş Tutulması ve Yeniay :)

Bu haftaya süper pozitif başlıyoruz arkadaşlar. Haritalarınızın 6 derece Kova burcunda bulunan yaşamsal alanlarında 1 ay içerisinde harika gelişmeler bekleyin 😉

Güneş bugün 09:55 itibariyle  Jüpiter’le kucaklaşmış durumda olarak tutulacak.. Ayrıca Ay’da Yeniay fazında olacak. Yeniay Kova burcunda gerçekleşecek. Halkalı (gölgeli) tutulma bu şenlik havasında gerçekleşicek.

Bu tutulma ile birlikte maddi manevi anlamda gelişme şansımız var. Yeni öğrenim fırsatlarına karşı uyanık olmalı ve bu fırsatları kaçırmamalıyız, zira oldukça işimize yarayabilirler. Aynı zamanda tutulma ile aynı anda Kova burcunda yeniay oluşuyor demiştim 🙂 Yeniay yeni başlangıçlar ve pozitif yaklaşımlar demek.

Ülkemizde hakkını ve emeğini savunanlar çoğalabilir (tutulma ülkemizin 11.evinde) Sosyal yardımlaşma ve dayanışma artabilir. Sosyal bir konuda eski bir dönem gidiyor, yerine yenisi geliyor. Ancak bu etki ile asiliklerin ve çatışmaların artması da mümkün. Çünkü tutulma anının Kova  burcunda ve 11.evde olması; asiliği, bireyselliği ve otoriteyi hiçe sayışı vurguluyor olabilir. Bu da bir ihtimal. Elbette bu çatışma muhtemelen insani nedenler dolayı bir başkaldırış da olabilir. Çünkü Kova özellikle 11.evde yıkım değil insani, bilimsel ve teknolojik çözümler ister.

Haritanızın 6 derece Kova burcundaki yaşamsal alanında (evinde) harika gelişimlere ve yeniliklere hazır olun..

Tutulma 7.9 dk. sürecek bu da astrolojik olarak 8 sene demek olur. 4 sene önce başlatılmış olan konular bu tutulma ile oturmaya başlayacak, önümüzdeki 4 sene içerisinde de tam olarak kesinlik kazanacaktır.

Bu tutulmadan 4-5-6-7-8 derece Kova-Boğa-Akrep ve Aslan burçları daha fazla etkilenecekler. Bahsettiğim derecedeki burç mensupları ani bir şekilde uzun vadede pozitif sonuçlar alabilecekleri cesur kararlar alabilirler ve bazı şeylerini değiştirebilirler. Devrini ve ömrünü tamamlamış bazı ayrılıklar da gündeme gelebilir.

Mutlu ve şanslı haftalar diliyorum 🙂

ASTROGÜNDEM-26 Ocak Kova Burcunda Güneş Tutulması ve Yeniay :)” hakkında 1 yorum

 1. papatya

  Vay anasını 4sene önce başlatılmış konular 4sene içinde tamamına ercekse ben yandım o zaman:)
  Daha böyle bekler dururum ne zaman evlencez diye:P
  Hayırlısı olsun ya ..

  İnşallah bende cesur kararlar alabilir ve bazı şeyleri değiştirebilirim:)

  Bilgine,aklına sağlık canım..

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.