Seyhan ve John İçin Genel Sinastri Analizi

01.05.1980 10:20 Beylerbeyi doğumlu Seyhan ile 12.06.1975 01:50 New York doğumlu John‘un özet sinastri analizini aşağıdan okuyabilirsiniz arkadaşlar. (isim vererek yayınladığım sinastri ve doğum haritası analizlerinde kişilerden özel izin almaktayım)

Seyhan’ın Güneş’i  John’un 1.evinde (yani yükselen burç evinde), Ay Uranüs kavuşumu ise John’un 7.evinde. Seyhan John’un kişisel stili ve tarzı (mesela giyimi ya da toplum içindeki duruşu gibi) üzerinde biraz  fazla “yönetmeye çalışan” rolünde kalabilir. Ancak John’un 7.evine yerleştirdiği Ay Uranüs kavuşumu sayesinde John buna pek de aldırmayacak gibi gözüküyor 🙂 Çünkü John’un 7.ev çizgisi Uranüs ile kavuşumda ve Akrep’te. Yani Seyhan’ın Akrep’teki Ay-Uranüs kavuşumu O’nun için adeta biçilmiş kaftan diyebilirim. John açısından duygusal ve fiziksel anlamda ideal biri Seyhan.

John’un Güneş-Merkür kavuşumu, Seyhan’ın 12.evinde ve bu Seyhan’a gizli bilimlere yönelme hissiyatı vermiş olmalı. John’un bu iki kişisel gezegeni Seyhan’ın Venüs’ü ile kavuşumda. İletişimde, sosyal hayatta, ortak zevklerde uyum ve kolay anlaşma sağlayan güzel bir görünüm.

Önemli: (Bir sevdiğimizin önemli kişisel gezegenlerinden biri 8. 12. veya 4. evimize -ama özellikle 8. ve 12.evimize- yerleşmiş ise, bu astroloji başta olmak üzere bir çok gizli bilime/ilime yönelmeyi sağlar, en azından kişi bu konularda daha araştırmacı olur)

Ay’lar trine açı yapıyor (Yengeç ve Akrep)  ki sinastride en çok dikkat ettiğim noktalardan biri budur. Ay’lar ve açıları heleki birde yöneticilerinin arasındaki görünümler iyi ise, kopamama ve duygusal anlamda yıllarca sürecek bir ilişkiden bahsetmek hiç de yanlış olmuyor çünkü. Satürn (John)-Ay (Seyhan) trinesi ilişkiyi ve Ay kişisini zaman zaman soğutsa da olumlu bir açı olduğundan daha istikrarlı ve uzun sürecek bir ilişkiyi sembolize ediyor bence.

Natal Yükselenler uyumlu burçlarda (Yengeç ve Boğa) bu birlikte hareket edebilmeyi kolaylaştırır ayrıca aynı yöne bakmamaktan kaynaklanabilecek fikir anlaşmazlıklarını da büyük oranda engeller.

Natal Mars’ların ikisi de Jüpiter ile kavuşmuş. Bu yüksek enerjili bir çift olduğunuzu ve birlikte yapacağınız sevdiğiniz ortak faaliyetler sayesinde harika vakit geçirebileceğinizi gösteriyor. Birlikte spor yapmayı, koşmayı, yüzmeyi, ülkeleri, farklı kültürleri ve doğayı keşfetmeyi deneyin. Çok eğleneceğinize şüphem yok 😉 Bu durumda enerji seviyenizin de eşit olduğunu söyleyebilirim.

Neptün-Pluto ve Satürn gibi ağır ilerleyen önemli 3 gezegenin malefik açıları var haritalar arası açılarınızda. Ancak bu kadar güzel açı ve yerleşim varken bu zararlı açıların getireceği gerginlik ve tartışmalardan “farkındalığınız sayesinde” yara almadan kurtulabileceğinizi düşünüyorum.

Seyhan ve John Size Özel Tavsiyelerim: Birbirinizi eleştirirken ya da tartışmalarınızda saygıyı asla terk etmemeye özen göstermelisiniz aksi halde ikinizde birer patlamaya hazır bomba olduğunuzdan, birden patlayıp ortalıkta ne aşk ne de sevginin limesini dahi bırakmayabilirsiniz.

Evliliğe bakış açılarınız hemen hemen aynı, ancak, ikinizde zaman zaman firar etmek isteyebileceğinizden sadakat konusunda her zaman biraz daha özenli olmanızı tavsiye edeceğim. Çünkü özgürlük ve bağımsızlığı sevmenize rağmen aldatılmak ikinizde de derin + kapanması mümkün olamayacak güvensizlikler ve yaralar açılmasına neden olacaktır.

Size daha nice yıllar mutlu ve sağlıklı yaşayacağınız aşk ve tutku dolu bir birliktelik diliyorum 🙂 Sevgilerimle..

SİZ DE İLİŞKİ-AŞK UYUMU (SİNASTRİ) ANALİZİNİZİ YAPTIRMAK İSTERSENİZ LÜTFEN BENİMLE İLETİŞİME GEÇİN. Genel sinastri analizimin ücreti 80 tl’dir. Ücretsiz analiz yapmamaktayım.

Seyhan ve John İçin Genel Sinastri Analizi” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: Seyhan ve John İçin Genel Sinastri Analizi | * KADIN KADINA GÜZELLİKLER *

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.