Burçlarla İyi Anlaşma rehberi :) Burçların Hasta Yönleri Koç Boğa İkizler Yengeç

astro_signs-burclar-astroloji-zodyakBloğumda orta ve ileri seviye astroloji severlere yazılar yazdığım için astrolojiye yeni merak saranlar pek bir şey anlayamıyormuş. Bu yüzden –çok yüzeysel olacak belki ama– popüler astroloji kültürü –gazetelerdeki günlük burç yorumları gibi– yazıları da yazmaya karar verdim. Malum bir çok kişi astroloji konusunda sadece Güneş burçlarından öte pek bir şey bilmiyor. Güneş burçları hiç de yadsınamaz bir çok bilgi sunuyor elbette bize. Ancak haritamızda daha bir çok faktör var bizi tanımlayan. Bu yüzden her insan hatta tek yumurta ikizleri bile farklı karakterlerde olabiliyor.

İnsan komplike bir canlı her zaman söylediğim gibi 🙂 İşte şuan bu yazı sayesinde komplike canlıları bir adım daha fazla anlayacağız :)) Keyifli okumalar. Yalnız şunu da belirteyim, yazım %100 ciddidir lütfen dikkate alın -yani güldüğüme bakmayın- geyik astrolojisi yapmaya niyetim yok sitemde 🙂

KOÇ BURCUYLA İYİ ANLAŞMAK İÇİN- Yapacağınız şey onu sinirlendirmemek aksine güldürmek, eğlendirmek, dürüst-açık olmak ve ağlamamaktır. Sakın bir Koç burcu önünde ağlamayın -ya da melankolik davranmayın- çünkü direkt sizden soğur. Ağır-temkinli, çekingen ve utangaç  insanlardan da hiç hoşlanmaz. Hızlı ve hiç bir kuralı, geleneği düşünmeden yaşayan tiplere bayılır. Zaman zaman dobra olmak adına yaptığı patavatsızlıklara ve sakarlıklarından kaynaklanan kazalara da aldırmassanız çok iyi birer dost olabilirsiniz onunla.

BOĞA BURCUYLA İYİ ANLAŞMAK İÇİN- O’nu fazla masrafa sokmayın, her istediğinde öpüşün, koklaşın, dokunmasına izin verin, iyi yemekler yapın, iyi mekanlara götürün çünkü midesine düşkündür, ailesine ve evine siz de değer verin ve sakın ailesi ile ilgili ileri geri yorum yapmayın. Güvenini sakın sarsmayın, tek kalemde siler ve asla eski haline geri dönmez çok inatçıdır (sabit burç) İnsanı çıldırtacak kadar ağır kararlar almasına ve aşırı temkinden kaynaklanan soğukluklarına da uyum sağlayabilecekseniz bu burç mensubuyla iyi ilişkiler kurabileceksiniz demektir.

İKİZLER BURCUYLA İYİ ANLAŞMAK İÇİN- Deli dolu olun, espri yapın, esprilerine ağız dolusu gülün ve asla gülmemezlik yapmayın yoksa döner arkasını gider ve ona gülecek mutlaka birilerini bulur. Hızına ayak uydurun yoksa çok gerilerde kalır ve spor ayakkabısının tozunu yutarsınız. Çok konuşması ve gevezelikleri size eğer ninni gibi gelebilecekse, birlikte alışverişe çıktığınızda hangi elbiseyi alacağına 50 mağaza gezdikten sonra bile karar veremediğinde sinirlenmeyecek,  sevgilinizle flört etmesine aldırmayacak, zaman zaman sıktığı palavraları tınlamayacak artı konuştuklarınızı dinlememesi sürekli kendini dinletmeye çalışmasını umursamayacaksanız onunla iyi dost olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCUYLA İYİ ANLAŞMAK İÇİN- Ona güven verin, asla yalan söylemeyin ve arkasından konuşmayın. Dürüst olun ama onu acımasızca eleştirmeyin -çabuk kırılır- Tartışmalarınızda bile itidalli olun, yıkıcı değil, yapıcı davranın. Sabır ve emek isteyen biridir. Duygusal duyarlılıklarınız ve empati yeteneğiniz varsa onu çok iyi anlayacaksınızdır aksi halde hemen olay mahalini terk edin çünkü size çok çok çok çekilmez gelecektir. Duygusal-ketum-soğuk ve neşeli-canlı-sıcak kanlı iki hali vardır (yönetici gezegeni Ay’dan dolayı, duyguları Ay’ın hareketlerine göre değişir) bu iki haline de uyum sağlarım, mizah anlayışına her daim fazlasıyla karşılık verebilirim, alınacağı/kırılacağı hareket ve şakalardan uzak dururum, annesine, ailesine, değerlerine en az Onun kadar sevgi ve saygı duyarım, onu kabuğundan çıkaracak kadar açık kalpli ve neşeli olabilirim diyorsanız onunla çok iyi bir dost olabilir hatta dostluğunuzu yıllarca sürdürebilirsiniz.

Aslan-Başak-Terazi-Akrep yarın 😉

Burçlarla İyi Anlaşma rehberi :) Burçların Hasta Yönleri Koç Boğa İkizler Yengeç” hakkında 5 yorum

 1. Geri izleme: Burçlarla İyi Anlaşma rehberi :) Burçların Hasta Yönleri Koç Boğa İkizler Yengeç | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

 2. Geri izleme: Burçlarla İyi Anlaşma rehberi :) Burçların Hasta Yönleri Koç Boğa İkizler Yengeç | * KADIN KADINA GÜZELLİKLER *

 3. Geri izleme: Burçlarla İyi Anlaşma rehberi :) Burçların Hasta Yönleri Koç Boğa İkizler Yengeç | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

 4. admin

  Burda yazdıklarım aşk değil dostluk anlamında Nev’ciğim yani bir Boğa’nın aşık olduğu kişiyi pek de kolay silebileceğini sanmam 🙂 Çünkü bir kere sevdiğinde ve sahiplendiğinde ömürlük sever Boğalar.

  Cevapla
 5. NnEvV

  üff yaa ümit tam bi boğaa bakınca bi kaç yanlışımı gördüüm henüz silmediğine göre benii daha dikkatli ol ma lı yım !!!

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.