Filistin'e Destek Kampanyası İçin Kova Burcu Bir Bayan Arkadaşıma Yaptığım Analiz

Canım artık ne kadar zor bir haritan olduğunu biliyorsun aynı dili konuştuğumuz için sana açılarla anlatacağım bazı durumları. Anlamayana analiz yapmak çok zor oluyor çünkü açıları anlatması güç oluyor ama anlayanla konuşmak daha kolay oluyor haliyle bu açıdan şanslıyım şuan 🙂

Zorluklara bir örnek sen vermişsin zaten. Şiron-Ceres-Ay-Güneş sert etkileşimdeler demişsin. Şiron ve Ceres konusunda çok fazla bilgi edinemedim çünkü gezegenler üzerinde kafa yormayı daha önemli buluyorum. Arap noktaları, asteroidler vs. bunlar bence 3. hatta 4. sırada geliyor astroloji alanında. Elbetteki bir çok konuyu açıklamaya yardımcı oluyorlar çözebilen için. Bu açıdan yanlış bir şey söylememek adına çenemi kıstırıyorum 🙂

Ay Güneş zıt, dolunayda doğmuşsun zaten bu başlı başına bir zorluktur. Ay Aslan burcundayken senin natal Ay’ın tetiklenir gösteriş delisi olabilirsin, kendini öne atmak ordan buradan fırtlamak istersin muhtemelen 🙂 Ama transit Ay, natal Ay’ınla kavuşum yaparken Güneş’inle zıtlaşır, Güneş’in tam zıttı, derece olarak da tam olarak zıt, şaşma yok. Bu açıdan coşmak istediğinde Kova mütevaziliğe ve daha “bizsel” olmaya zorlayacak seni, mütevazi ve bizsel yani başkaları için, araştırma ve daha geniş çapta işler için çabalayan kendini öne atmayan biri olunca da Aslan’daki Ay’ın mutlu olmayacak. Bu anlamda oldukça ..

.. çekişmelisin kendi içinde, büyük oranda mutsuzluğa neden olur bu açı. Ama aynı zamanda bir şeyi gerçekten istediğinde iş bitirici olursun bu da olumlu özelliği.. Dolunayda doğanlar idealisttir, tatmin olması güçtür, özellikle ikili ilişkilerinde fazla seçicidir, çünkü bu ilişkiler onun için çok önemlidir. İnsanları fazla idealize ettikleri için hiç bir zaman tam anlamıyla aradıklarını bulduklarına inanmazlar..

Terazi burcundaki stelyum demişsin. Terazi stelyumları bana medeni ve adil insanları çağrıştırıyor her zaman. Daha medeni ve aydın olabilen, çağa ayak uyduran ve olaylara / kişilere son derece objektif ve biraz da mesafeli yaklaşabilen kişiler. Üstelik senin Merkür ve Güneş’in Kova burcunda. Bu açıdan oldukça geniş görüşlü ve aydın biri olduğunu söyleyebilirim. Yalnız; Jüpiter’inin Akrep burcunda olması ve Venüs’ünün fazla malefik açısı ayrıca Venüs katalizörün Satürn’ün Venüs’e kare yapması –üstelik Venüs 9.evde- zaman zaman dediğim dedik ve kuru inatçı bir yapıya bürünmene neden olabilir. Hoşgörülü yapın bu nedenle zaman zaman gel gitlere uğrayabilir.

Merkür’ü Kova burcunda olup 11. ya da 9.evde konumlanan kişilerin her zaman halk genelinden yüksek IQ’da olduğunu fark etmişimdir. Bence sen de onlardan birisin. Merkür’ün Kova ve 9.evde. bu genel kültürünün ve belkide ilminin gün geçtikçe artacağını gösteriyor. Yükselen İkizler olmanın getirdiği merakla zaten araştırıcı bir insan olman da bunu kolaylaştırıyor.

Natal haritanda Merkür ve Venüs’ün retro olmasına aldırma, şuan bu gezegenlerin düzelmiş durumda. Aslında çok küçük yaşlarından beri düzgün durumda. Ancak şuan progressinde Mars geriliyor. Bu bazı konularda daha içe dönük olmana neden olabilir ya da daha içsel davranmaya, temkinli olmaya başlayabilirsin. Daha içsel, ruhani, manevi, evrensel düşünen ve bu yönde kendini aşmayı hedefleyen biri haline gelebilirsin.

Gelelim G.Ay düğümü-Venüs kavuşumuna. Ay düğümlerine de hakim değilim Asteroidler ve Arap noktaları gibi. Ama şunu düşündüm senin haritandaki bu açı için; K.ay düğümün Yengeç ve Yengeç burcu senin haritanla oldukça ters bir burç. G.Ay düğümü kolayımıza gelen spontan içsel huylarımız ve davranışlarımız, tıpkı yükselen burç gibi, ancak; Güney Ay düğümü ruhsal yükselen gibi düşünülmeli bence. Çünkü ciddi anlamda bilinçaltı olarak etkiliyor bizi.. Zor bir durum ve aşmak çok önemli bana kalırsa çünkü bu bize bir işaret diye düşünüyorum. Yengeç K.Ay düğümü yumuşamayı, rahatlamayı ve  rahatlamayı öğrenmek , insanlara patronluk değil annelik yapmak zorunda. Bunun kaderi o ve bunu başarırsa mutlu olur, gerçek hayatını yaşar. Aksi halde kontrol etme mekanizmasıyla sürekli insanları kaçırır kendinden. İnsanlar özellikle de yakınları üzerinde kontrol kurma, herşeyi bilme ve patronluk sevdalarını terk etmesi gerekir. Venüs ile kavuşan Güney Ay düğümün bu huyları ve ruhsal dürtüleri ne yazık ki iyice körükler diye düşünüyorum. Bunun yanında üstelik K.Ay düğümün kötücül gezegenlerden kareler almış. Yani T kare oluşmuş Ay düğümlerin ve Terazi burcundaki stelyumunu gerçekleştiren gezegenler arasında.. Bu nedenle K.Ay düğümünü gerçekleştirmen yani mutlu olacağın yola geçmen belki de ömrün boyunca yapamayacağın bir şey. Ama yaparsan da dünyanın en güçlü insanlarından biri ilan edilebilirsin diyeyim sen anlA ne büyük bir olay olduğunu 🙂 vay anasını sayın seyirciler durumu :))

Transitlerinden de bir iki şey söyleyeyim çok bilgim olmasa da bu konuda. Satürn 4-5 evlerin arasında geziniyor.. 4.evinde olduğu zaman -o evden çıktıktan sonraki bir iki sene de surer bu etkiler, hatta asıl etkilerini o zaman gösterir..- aile ev anne ya da baba, göğüsler ve mide konularında ya da bu konulardan birinde hayatında zorlanmadığın kadar zorlandığını ve sınandığını hissedebilirsin. Bunun yanında Satürn 5.evinde gezerken yaratıcılığının ve sosyalliğinin çekildiğini düşünebilirsin, fakat; önüne öyle fırsatlar gelirki eğer bunları değerlendirebilirsen Satürn daha bu evden çıkmadan kendine inanılmaz güzel bir çevre, yaratıcılık gerektiren bir meslek ya da 5.ev konularında sana fayda getirebilecek şeyler elde edebilirsin. Bu etkiler bir kaç sene devam edeceği için çalışıp çabalayıp ondan sonra sonucu beklemeye çalışmalısın biraz sabır gerektirebilir ama eminim değecektir. Satürn 5.evinde gezerken hayata eskisinden daha fazla ciddi bakmaya başlayabilirsin. Çocuğunun sağlığına da dikkat etmelisin bu transit sırasında.

Kriz sizi ne kadar vurdu bilmiyorum ama haritana bakınca pek iç açıcı gözüktüğünü söyleyemiyorum. Sanırım evde tartışmalara varacak kadar zorluklar yaşıyor olabilirsin eşinle ya da baba evinle. Bunu Satürn-Uranüs zıtlığının vurucu etkisinin 4 ve 10.evlerini etkilemiş olabileceğine dayanarak söylüyorum.. Ekonomik olarak olmasa bile aile ve sosyal çevre özellikle iş toplum hayatında bazı çekişmeler ve zorlanmalar zamanı.

Venüs geriliyor biliyorsun şuan. 11.evin şu sıra baya hareketli. Güneş, Merkür ve Retro Venüs burda. Grup çalışmaları, sosyal hizmetler, yardımlaşmalar, toplantılar, hedef çitanın yükselmesi, idealizminin doruğa ulaşması vs. arkadaşlarınla ve gruplar arasında tanıdığın kişilerle aranda sürtüşmeler olabilir yanlış anlamalar yüzünden hemde. Ve bu yanlış anlamalar o kadar saçmadır ki muhtemelen eğer tartışırsan ve yollarını ayırırsan o kişilerle, pişman olursun Haziran ayı civarlarında. Bunun yanında yasak aşklar kapını çalabilir benden uyarması 🙂

Şimdilik bu kadar canım sormak istediğin bir şeyler olursa kapım sana her dem açık, kendine iyi bak geçmiş doğum günün kutlu olsun ayrıca baya geçmiş olsa da 🙂 

Sevgiler.

Eğer siz de doğum haritası yıldızname analizi yaptırmak isterseniz lütfen benimle iletişime geçin. Ücreti EFT yoluyla almaktayım. (75 tl)

Ücretsiz analiz yaptırmak isterseniz Filistin adına istediğiniz bir yardım kuruluşuna en az 50-100 tl yardım edip, makbuzunun bir fotoğrafını suveay (at) mevsimlergibi.com adresine doğum bilgileriniz ile beraber atmanız yeterlidir.

Doğum haritası analizi (yıldızname-horoskop analizi)  için İstediğim doğum bilgileri: gün/ay/yıl doğum tarihi, en fazla yarım saat oynamalı doğum saati, doğum yeri ve ilçesi. başka bir bilgi gerekmemektedir. Ana adı baba adı memleketiniz gibi 🙂 Bu bilgileri göndermeyin.

Filistin'e Destek Kampanyası İçin Kova Burcu Bir Bayan Arkadaşıma Yaptığım Analiz” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: Filistin’e Destek Kampanyası İçin Kova Burcu Bir Bayan Arkadaşıma Yaptığım Analiz | * KADIN KADINA GÜZELLİKLER *

  2. Geri izleme: Filistin’e Destek Kampanyası İçin Kova Burcu Bir Bayan Arkadaşıma Yaptığım Analiz | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.