Doğum Haritası Analizi Yapmak Fal Bakmak Mıdır? İnsanlar 12 Burçtan Mı İbarettir? Astroloji Nedir?

İnsan çok komplike bir varlıktır. Bu nedenle doğum haritası da karmaşıktır ve çözümlenmesi de bir o kadar zordur. O yüzden insanlar 12 burçtan ibarettir demek ve buna inanmak kadar saçma bir şey daha yoktur.

Her insanın doğum haritası bir parmak izi gibidir. En iyi ve bu işe yıllarını vermiş astrologlar bile bir insanı tam olarak çözümleyemez. Ama büyük oranda ona yol gösterici olabilir, kendini/yeteneğini hangi yönlere kanalize etmesi konusunda ona rehberlik edebilir. Astrolojinin en sevdiğim ve ilgilendiğim kısmı da budur zaten. Asla kahinlikten hoşlanmam ve astroloji ile gelecek okuduğunu anlatan yalancılara da inanmam.

Astrolojide transitler denen bir dal vardır, bu dal ile geleceğimiz hakkında öngörüler yapılabilir. Ama bu öngörüler asla ve asla kesinlik taşımaz, bu nedenle bu yarın kesin başına gelecek diye “kesin” birşey söylemek kehanet anlamına gelir ki ben bundan çok uzak dururum. Çünkü kehanette bulunmak haramdır. Tarot denen şey ise kehanetin tam kendisidir. Allah beni ve akıl sahibi tüm insanları falcılık yapmak ve fala inanmaktan korusun.

Astrolojiyi fal olarak görmek cahillikten öte bir şey değildir ne yazık ki.

Doğum Haritası Analizi Yapmak Fal Bakmak Mıdır? İnsanlar 12 Burçtan Mı İbarettir? Astroloji Nedir?” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: Doğum Haritası Analizi Yapmak Fal Bakmak Mıdır? İnsanlar 12 Burçtan Mı İbarettir? Astroloji Nedir? | * KADIN KADINA GÜZELLİKLER *

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.