Ay Aslan Burcunda İken Doğan Ay Burcu Aslan

Ay Aslan burcunda iken doğan, yani; Ay Burcu Aslan olan kişiler Güneş burcu Aslan olanlar gibi kaliteye, lükse, övgüye ve gösterişe aşırı derecede meraklı olurlar, markasız giyinmem abi diyecek kadar marka takıntıları olabilir. Ancak Güneş’i Aslan burucnda olanlar bu dediklerimi sözlü olarak dahi ifade edebildikleri halde Ay burcu Aslan olanlar bunları içgüdüsel olarak arzuladığı ve belki de bu isteklere sahip olduğunu gösteremediği için (şartlardan ötürü) sözsel olarak ifade edemezler. Özellikle de yükselen ve/veya Güneş burçları Aslan burcunun tam tersi istikamette giden gösteriş meraklısı olmayan, sadelik ve tevazu peşinde olan burçlardan birindeyse Ay burcu Aslan olan kişi Ay’ını yani duygusal arzularını gerçekleştiremez ve bu nedenle de tam olarak duygusal anlamda mutlu olamaz. Bu dediğime iyi örnek olacak bir harita örneğinden ay burcu, güneş burcu ve yükselen burcu örneği vermek istiyorum size: ay burcu aslan, güneş burcu kova, yükselen burcu başak 🙂 işte bu haritanın sahibi kova ve başak burcunun istediği gibi;  insanlığa, ihtiyacı olanlara faydalı olma peşinde mi koşacak, hizmet ile kendini ifade edecek yoksa ay burcu aslanın istediği lüks, gösteriş, ün ve kişisel popülarite peşinde mi koşacak? bu harita sahibi hiç şüphe yok ki büyük bir ikilemdedir ve bu ikilemleri nedeniyle hayatının bir çok evresinde “dengesiz” şeklinde algılanacak bir vicdansızlıkla karşılaşacaktır.

Ay burcu Aslan olanlar iyi bir rol yeteneğine ya da sanatsal yeteneklere sahip olabilir, bir çok ünlünün Ay burcu Aslan’dadır. Çünkü Ay Aslan burcunda iken parlak ışıklara spotlara ve alkış seslerine ihtiyaç duyar ve bu ihtiyacını da en iyi sahne önünde tatmin eder.

Ay burcu Aslan olanlar haritaları da destekliyorsa gerçekten çok eğlenceli ve sıcak dost canlısı kişiler olabilirler ancak kendilerine pek laf ettirmemeleri ve haklı eleştirilerde olsa kulak asmamaları nedeniyle dostlarıyla kısa sürede tartışabilir ve ayrı düşebilirler. Yapıcı ve kendilerine yararlı olacak eleştirilere açık olmaları faydalarına olacaktır. Kendilerine alkış tutacak çok kişi bulabilirler ancak kendilerini eleştirmeye cesaret edecek kadar yürekli çok az kişi çıkacaktır karşılarına. Ve bu kişiler gerçek dostları olabilir. Tehdit ya da kışkırtma altında çok çabuk palayabilir ve kin tutabilirler. (Aslan sabit bir burçtur ve en çok kin tutan burçlar sabit burçlardır.)

Ay Aslan Burcunda İken Doğan Ay Burcu Aslan” hakkında 5 yorum

 1. Sümeyye

  Benim güneş burcum başak yükselenim koç ay burcum aslan birbirine çok ters burçlar karmaşık biriyim çevremdekiler değil ben bile kendimi anlayamıyorum hangisi daha çok etkiliyor beni ve güneş burcuma göre anlaşamadığım burçlarla anlaşabilir miyim? Uzun oldu ama şmdidn teşkkr:)

  Cevapla
  1. suveay ile astroloji burclar yorumu Yazar

   horoskop yorumu yaptırarak sorularınıza cevap alabilirsiniz. ilginize teşekkürler.

   Cevapla
 2. reyhann

  güneş burcum kova yükselenim oğlak ay burcum aslan ve bu anlattığınız tıpkı ben.öyleki gösteriş meraklısı olduğumu kendime bile itiraf edemiyorum.

  Cevapla
 3. Geri izleme: Ay Aslan Burcunda İken Doğan Ay Burcu Aslan | * KADIN KADINA GÜZELLİKLER *

 4. Geri izleme: Ay Aslan Burcunda İken Doğan Ay Burcu Aslan | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.