Ay Boşlukta İken Neler Yapılmamalıdır? Nelerden Uzak Durmakta Fayda Vardır?

Ay ortalama 2.5 günde bir burç değiştirir bu bakımdan en hızlı hareket eden gezegen Ay’dır arkasından da Merkür gelir ki onun burç değiştirme süresinin yaklaşık 1-1.5 ay olduğu düşünüldüğünde Ay’ın ne kadar hızlı hareket ettiğini yeterince anlamış oluruz sanırım. Bu açıdan Ay’ın yönettiği burç olan yengeç ve haritasında ay ve yengeç vurgusu olan kişilerin duyguları med cezirler gibidir, iniş ve çıkışlarla doludur.

Ay 2.5 günde bir burç değiştirir demiştim. Burç değiştirmeye hazırlandığı arada Ay boşlukta kalır. Bu arada yaptığımız (genelde yeni başlanan işler) bazı faaliyetler saf dışı kalabilir ya da istenilen verimi, performansı veremeyebilir. Bu nedenle Ay’ın boşlukta kaldığı günleri ve saat aralıklarını bilmek gündelik işlerimizi daha farkındalık bilinci ve daha verimli yapabilmemiz açısından, tabiki birde yaptığımız işin üzerinden Ay boşluktan çıkıp bir burca girdiğinde tekrar tekrar geçmemek adına oldukça faydalı ve sağlıklı olacaktır.

AY BOŞLUKTA İKEN YAPILMASINDAN KAÇINMAMIZ GEREKEN DURUMLARDAN BAZILARI ŞUNLARDIR:

  1. Yeni anlamda hiç bir işe başlanmamalı, bu bir aşk ilişkisi de olabilir bir iş görüşmesi de, saç boyama işlemi de..
  2. Önemli görüşmeler yapmayın, ev araba almayın, sözleşme imzalamayın, evlilik yapmayın vs. Bu tür önemli işleri Ay bir burca girdikten sonra yapmanızda fayda var.
  3. Ay boşluktayken öfkeyle kalkmayın çünkü cidden zararla oturursunuz. Ay boşluktayken sevgilinizden ya da evinizden vs. ayrılmaya, ilişkilerinizi zedelemeye kalkmayın!
  4. Yeni bir proje planlamasına başlamayın ya da yeni denebilecek, bir anda aklınıza gelen programlar yapmayın..
  5. Otoritelerle (avukat, hakim, doktor, öğretmen, müdür vs.) tartışmaya girmeyin, sevdiklerinizle de..
  6. Kendinize, ruhunuza ve bedeninize tatil yaptırın, meditasyon yapın, yoga yapın, namaz kılın, dua edin, kitap okuyun, spora gidin, yürüyün, koşun, bir arkadaşınızla balık tutmaya gidin, gardrobunuzu düzenleyin, evinizi temizleyin, sevgilinizle öğle yemeğine çıkın vs. kısacası kendinizi rahatlatacağınız ve mola verebileceğiniz anlar yaratın. Ay’ın boşlukta olduğu gün ve saatleri dinlenme molası gibi düşünün.
  7. Basit ve gündelik yaşamınıza rutin işlerinize yoğunlaşın, sıradan gösterişsiz ve sakin geçirin.

Ay Boşlukta İken Neler Yapılmamalıdır? Nelerden Uzak Durmakta Fayda Vardır?” hakkında 3 yorum

  1. Geri izleme: Ay Boşlukta İken Neler Yapılmamalıdır? Nelerden Uzak Durmakta Fayda Vardır? | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: Ay Boşlukta İken Neler Yapılmamalıdır? Nelerden Uzak Durmakta Fayda Vardır? | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

  3. Geri izleme: Ay Boşlukta İken Neler Yapılmamalıdır? Nelerden Uzak Durmakta Fayda Vardır? | GÜZEL KADINLAR BAKIM EVİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.