Brad Pitt ve Angelina Jolie Sinastri (synastry) Analizi (Burçlarda Aşk İlişki Uyumu – Doğum Haritaları Arası Eşleşim Analizi)

brad-pitt-angelina-jolie-sinastri-analiziSinema dünyasının en popüler çifti olan Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin sinastri (haritalar arası burç-gezegen uyumları) haritalarını incelemeye başladığımda, son zamanlarda aralarında yaşanan sorunların ne kadar önemli olduğunu gördüm. Astrolojik açıdan, bir çiftin uyum veya uyumsuzluğunu eşleşim haritalarının analizi ile yani sinastri analiziyle görmek gayet mümkün. Şimdi Angelina Jolie ve Brad Pitt aşkınının sinastrisini bir inceleyelim.

Angelina Jolie’nin Doğum Haritası

angelina-jolie-dogum-haritasi-horoskopu-yildiznamesi-yildiz-haritasi-burcu-yildizlari-gezegeni-gezegenleri-acilari

Brad Pitt’in Doğum Haritası

brad-pitt-portresi-dogum-haritasi-horoskopu-yildiznamesi-yildiz-haritasi-burcu-yildizlari-gezegeni-gezegenleri-acilari

Angeline Jolie bir İkizler kadını, Brad Pitt ise Yay erkeği. Yani birbirinden oldukça zıt iki karakter. Çünkü İkizler ve Yay burçları zıt burçlardır. Astrolojik olarak karşıt burcunuz sizi tamamlayan, çekim duyduğunuz kişiyi gösterir. Birbirlerine bu denli çekim duymaları ilk başlarda gayet hoş olsa da, böyle çiftler bir zaman sonra hayat görüşleri ve bilinçli istekleri konusunda birbirleriyle kolayca anlaşmazlığa düşebilirler. Kaldı ki, Angelina Jolie, burcununun yöneticisi Merkür nedeniyle iletişime önem veren gayet zeki ve kurnaz / uyanık bir kadın. Brad Pitt ise bir Jüpiter erkeği. Özgür, keşifçi ve kısıtlanmaya asla gelemeyen.

Brad Pitt, Yay burcu erkeği. Entelektüel, duyarlı, meraklı, neşeli ve cana yakın yapısıyla dikkat çekiyor. İyi niyetli ve konuşkan. Dostlarına düşkün ve arkadaş canlısı. Hareketsizlik ona hiç yaramıyor. O hep aktif olmalı ve açık havada bulunmalıdır. Kapalı ortamlarda çok uzun süre kalmaktan hoşlanmaz.

Angelina Jolie ise, İkizler burcu kadını. Neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla dikkat çekiyor, fakat bir o kadar da kararsız ve sürekli fikir değiştiren. Pratik, akıllı ve çekici olmasına rağmen onu anlamak çok zor. Çünkü sürekli bir değişkenlik içerisinde. Angelina Jolie, birden fazla işle aynı anda uğraşabilir. Kendisine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır. İlgiden hoşlanıyor. Maddi konuda bağımsız olmaktan hoşlanıyor. Kısıtlanmak ve özellikle emir almak onu çileden çıkarabiliyor. Özellikle Angelina Jolie’nin Ay gezegeninin Koç burcunda oluşu ve güçlü Mars’la kavuşumu, agresif ve etrafındakileri bunaltana değin kontrol etmeye düşkün bir yapıya sahip olduğunu, kolayca sinirlenip kavga çıkartabileceğini gösteriyor.

Brad Pitt ise, Mars ve Venüsü Oğlak burcunda. Sakin kararlı, dürüst ve sadık. Ay burcunun Oğlak oluşu onun, kadınlarla ilgili konularda zorlanabileceğini veya birlikte olduğu kadınların ruhsal açıdan tuhaf olduklarının göstergesi. İkilinin ruhsal yaşamdaki bilinçsiz tepkileri birbirinden oldukça zıt. Ayrıca Mars burçları arasındaki zorlu görünüm onların birbirlerine duydukları tutkunun ne denli güçlü olduğunu gösteriyor. Fakat eğer bu iki gücü denetim altında ve sağlıklı şekilde kullanmazlarsa, birbirlerine karşı güç gösterilerinde bulunabilirler ve birbirlerini rakip olarak görmeye başlayıp birbirleriyle ucu bucağı olmayan yarışlara girebilirler. Bu da onları birbirine yabancılaştırır ve aralarındaki sevgiyi artı samimiyeti köreltir..

EŞİNİZ YA DA SEVGİLİNİZLE ARANIZDAKİ ASTROLOJİK BURÇ VE DOĞUM HARİTALARINIZ ARASI UYUMUNU ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? SİNASTRİ ANALİZİ YAPTIRMAK İÇİN  BURAYA BUYRUN.

kaynak: İremSu düzenleme: SuveAy

Brad Pitt ve Angelina Jolie Sinastri (synastry) Analizi (Burçlarda Aşk İlişki Uyumu – Doğum Haritaları Arası Eşleşim Analizi)” hakkında 3 yorum

  1. Geri izleme: Brad Pitt ve Angelina Jolie Sinastri (synastry) Analizi (Burçlarda Aşk İlişki Uyumu – Doğum Haritaları Arası Eşleşim Analizi) | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: Brad Pitt ve Angelina Jolie Sinastri (synastry) Analizi (Burçlarda Aşk İlişki Uyumu - Doğum Haritaları Arası Eşleşim Analizi) | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

  3. Geri izleme: Brad Pitt ve Angelina Jolie Sinastri (synastry) Analizi (Burçlarda Aşk İlişki Uyumu - Doğum Haritaları Arası Eşleşim Analizi) | GÜZEL KADINLAR BAKIM EVİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.