Jüpiter Neptün Tekrar Kucaklaşıyor Siz de Evreni Kucaklayın..

Saat 23:05 itibariyle, Jüpiter ve Neptün gezegenlerinin gökyüzündeki kavuşumunun bir dahaki tekrarının, Ocak 2176 yılında gerçekleşebileceğini söylersem ne kadar önemli bir enerji olduğunu daha iyi ifade etmiş olurum. O nedenle böylesi görkemli ve önemli oluşumu, evrensel bir hediye olarak kabul edip olumlu bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor.

Yapmamız gereken, hangi konuda olursa olsun, nasıl bir hayat sürüyorsak sürelim, hangi sorunlarla mücadele ediyorsak edelim, farketmez lütfen başkalarıyla iyi geçinmeye, ılımlı yaklaşımlar içinde olmaya, sadece kendinizi değil, tüm insanlığı kucaklayacak şekilde hareket etmeye özen gösterelim. Biz insanoğlu aynı atmosferde nefes alan, yaşamak için mücadele veren, mutluluk kadar acıları da tadabilen, bu yönüyle düşünürsek, ortak kadere sahip canlılarız. Kavga, çatışma, kin, nefret ve her türlü kötü düşünceden uzak durmamız, birbirimizi sevgiyle kucaklamamız gerekiyor. Hiçbir şey, sevgi, barış, kardeşlik, huzur, güven ve sağlık kadar önemli değil. O zaman lütfen en yakınlarımızdan başlamak üzere tüm insanlığı iyi niyetle kucaklayalım. Zorluklarla başedebilmek için öncelikle inancımızı daha sonra da kendimize olan güven duygumuzu koruyalım. Bugün her birimiz bu düşüncenin bir tohum misali yüreğimizde yeşermesine izin verirsek, yaşadığımız dünyanın ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlayabiliriz kanaatindeyim.

Kaynak: İremSu

Jüpiter Neptün Tekrar Kucaklaşıyor Siz de Evreni Kucaklayın..” hakkında 5 yorum

  1. Geri izleme: Jüpiter Neptün Tekrar Kucaklaşıyor Siz de Evreni Kucaklayın.. | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: Jüpiter Neptün Tekrar Kucaklaşıyor Siz de Evreni Kucaklayın.. | GÜZEL KADINLAR BAKIM EVİ

  3. Geri izleme: Jüpiter Neptün Tekrar Kucaklaşıyor Siz de Evreni Kucaklayın.. | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

  4. My Amazing

    Thanks for posting, I very much liked reading your latest post. I think you should post more frequently, you obviously have talent for blogging!

    Cevapla
  5. Geri izleme: Jüpiter Neptün Tekrar Kucaklaşıyor Siz de Evreni Kucaklayın.. | * KADIN KADINA GÜZELLİKLER *

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.