Horoskop Yorumlarıma Devam-Güneş Burcu Aslan Yükselen Burcu İkizler Olan Bir Genç İçin Yaptığım Doğum Haritası Analizi

Horoskop -Yıldızname- Yorumlarıma Devam-Güneş Burcu Aslan Yükselen Burcu İkizler Olan Bir Genç İçin Yaptığım Doğum Haritası Analizi

Bu horoskop analizini eski bir arkadaşımın oğlu için yapmıştım.

Element dağılımı:Toprak

Nitelik dağılımı:Öncü

Dişil burç sayısı:Yüksek

Büyüyen ay fazlında doğmuş, bunu açıklamak için bir astroloji forumundan alıntı yapıcam.

Hayatta kalma, hareket ve cesaretle ileriye gitme. Kriz içinde hareket edebilmek ve krizle baş etmek. Aktif, uyarıcı, gürültülü durumları kendine çekmek. Dinamik, enerjik, hızla ilerleyen. Ay’ın bu fazının eğilimi krizle karşılaşabilir olmaktır.. Yayılmaya , genişlemeye doğru ilerleyebilmek için krizlerle yüzleşmeye hazırdırlar; dünyalarını geliştirmek, genişletmek, mücadeleyi öğrenmek, kendi dışındaki insanlara karşı daha objektif olmak ve dünyayı daha geniş bir perspektiften görmeyi öğrenmek eğilimindedirler.

Bu da daha geniş bir yaşam felsefesiyle uğraşmak anlamına gelebilir. Bu insanlar bu aşamada yeni düşünceleri ve yeni imgeleri güncel yaşamlarına adapte edebilirler. Çünkü krizle karşılaşmaktan korkmazlar. Hayatlarını kendi inanç sistemlerine göre kurarlar.

GÜNEŞ BURCU ASLAN 3.EVDE

Kardeşleri ve çevresinde etkilidir, iyi bir iletişim yeteneğine sahiptir, öğrenme kabiliyeti iyidir, çabuk kavrar. Sabit fikirleri vardır kendini fikirleri ile göstermekten hoşlanır ve fikirlerini etkileyici biçimde gösterebilir.

GÜNEŞ-JÜPİTER KAVUŞUMU

Güneş-jüpiter arası 9 derecelik bir aralık var ama ben bunu kavuşum sayacağım çünkü Güneş’in gezegenlerle yaptığı kavuşumlarda esneklik payı verilebilir. Bu konum ona sabırlı, uyumlu ve kendine güvenen, merhametli bir kimlik hediye edecektir. İnsanlarla iyi anlaşır, bir yolunu bulur ve anlaşır.

GÜNEŞ-MARS KARESİ

Fevri ve sinirli bir yapı verebilir, tuttuğunu koparan, pasif olmaya gelemeyen ve hakkını yerde bırakmayan biridir.

ASC İKİZLER YÖNETİCİ GEZEGENİ MERKÜR 4.EVDE, ŞANS NOKTASI İLE KAVUŞUMDA

Hareketli, neşeli, karşı cinse düşkün ve karşı cins tarafından beğenilen, pratik ve refleksleri güçlü atik bir çocuktur.

AY TERAZİ 5.EVDE

Mantıklı ve zeki, güzelliklere ve eğlenceye düşkün, eğlenceli biridir. Çapkınlık verebilir bu konum kendisine. Ayrıca 5.evdeki ay çocuklarının ve/veya aşklarının çok olacağını gösterebilir.

AY-NEPTÜN KARE

Hassasiyet artışı ve alınganlık sebebidir.

VENÜS’ÜN URANÜS-NEPTÜN İLE ZIT AÇISI, SEKSTİL VENÜS-MARS

Aşkta kısa süreli ilişkileri sever, tutkuludur, aşkta sakinlik ona göre değildir, yenilikeri sever, monotonluktan nefret eder ve bir ilişkiyi bitirme sebebi bile olabilir bu huyu. Üstelik Uranüs 7.evinde. Bu da sürekli yeni ilişkilere başlama meyli ve ihtiyacı hissettirebilir oğluna ve şunu da eklemek daha doğru olur sanırım farklı ve yeniliksever bir partner bulduğunda bu huyundan vazgeçer.

MARS BOĞA 12.EVDE

Saptadığı bir amacı vardır ve ona mutlaka ulaşır, arka planda kalarak sessiz ve derinden giderek işleri kimsenin ruhu bile duymadan halledebilir. Kolay sinirlenmez, sabırlıdır, ancak sinirlendirilirse patlaması oldukça şiddetli olur Etna gibi patlar mazallah. Araştırmayı ve işlerin/kişilerin derinine inmeyi sever.

PLUTO AKREP’TE 6.EVDE MARS İLE ZIT AÇIDA

Pluto Akrep’te güçlü çalışır 6.evde Pluto’nun yönettiği organlarla ilgili sorunlar verebilir. Pluto-Mars zıt açısı cinsel olarak yanlış seçimler ya da alışılmadık tercihlere sebebiyet verebilir diye düşündürdü bana. Sinirli yaklaşımları nedeniyle kırıcı olabilir sık sık.

MC-AY-ASC ÜÇGENİ

Bu konum bana bayanlardan destek göreceğini düşündürdü, özel hayatına girecek bayanlardan ve annesinden yani senden destek görerek bir iş bulabilir ya da kurabilir. Ya da tercih ettiği işte/ sosyal yaşantısında ona destek olunacağını gösterebilir. Aile açısından şanslıdır, ailecek sevilir.

VENÜS VE JÜPİTER 2.EVDE

Venüs 2.evde ve Jüpiter’de Satürn ile zıt açıda. Bu bana çok para harcama ve elinde para tutamama gibi şeyleri düşündürdü. Jüpiter’in 2.evde olması ona çok çabalamadan para sağlayacaktır. Tadını çıkarta çıkarta harcar parasını. Ancak parasını har vurup harman savurması konusunda şüpheliyim çünkü 2.evde Yengeç burcu oturuyor. Bu da tutum demek hatta cimrilik. Belki de şöyle demeliyim, evi, kendi kişisel bakımı ve ailesi için para harcamayı sever.

VE BU GECELİK SON BİR ŞEY DAHA SÖYLİCEM AMA BENCE EN CAN ALICI YORUMUM BU OLACAK.

Oğlunun bir psikolog olabileceğini daha önce hiç tahayyül ettin mi bilmem ama ben bunun bir potansiyel olabileceğini düşünüyorum. Neden mi? Merkür’ün-Şans Noktası ve IC kavuşumu nedeniyle. MC ye zıt açı dersen bu da kendi muayenehanesini açıp çalışabileceğini gösterebilir. Çok mu hayalperestim bilmiyorum ama bence cesaret verilebilecek bir alan olur oğlun adına. Zaten Mars’ı da 12.evde. Derinlere inme kabiliyeti var. Söyle bakalım ne diyecek bu konuya merak ettim acaba büyüyünce ne olmak istiyormuş 🙂

SİZ DE YILDIZNAME YORUMLAMASI- DOĞUM HARİTASI ANALİZİ YAPTIRMAK İSTERSENİZ İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ.

Horoskop Yorumlarıma Devam-Güneş Burcu Aslan Yükselen Burcu İkizler Olan Bir Genç İçin Yaptığım Doğum Haritası Analizi” hakkında 5 yorum

  1. nevra

    horoskop yorumu rica ediyorum doğum tarihim 30 03 1984 istanbul saat 20:30 civarı şimdiden teşekkürler

    Cevapla
  2. Geri izleme: Horoskop Yorumlarıma Devam-Güneş Burcu Aslan Yükselen Burcu İkizler Olan Bir Genç İçin Yaptığım Doğum Haritası Analizi | * KADIN KADINA GÜZELLİKLER *

  3. Geri izleme: Horoskop Yorumlarıma Devam-Güneş Burcu Aslan Yükselen Burcu İkizler Olan Bir Genç İçin Yaptığım Doğum Haritası Analizi | GÜZEL KADINLAR BAKIM EVİ

  4. Geri izleme: Horoskop Yorumlarıma Devam-Güneş Burcu Aslan Yükselen Burcu İkizler Olan Bir Genç İçin Yaptığım Doğum Haritası Analizi | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.