Venüs Burcunuzu Bularak Aşık Olma – Sevme Kapasitenizi Görün

Venüs burcunuz ve aşık olma – sevme kapasitenizi bulun!

İlişkilerimizi ve aşk hayatımızı aşk gezegeni Venüs‘ün etkilediğini biliyor muydunuz? Sevgilinizle / eşinizle olan aşk – sevgi uyumunuzu Venüs burcunuzu öğrenerek bulabilirsiniz.

VENÜS BURCUNUZ NEDİR?

Aşağıdaki tablolardan Venüs burcunuzu bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri madde madde sıralayacağım:

 1. Doğum yılınızın olduğu kolona gelin. Bu kolonda doğum tarihiniz gün ve ay olarak varsa karşısındaki sayı, sizin Venüs burcunuzun sayısıdır.
 2. Tarihiniz kolonda yoksa, hangi tarih aralığında olduğunuzu bulup, karşısındaki sayıyı Venüs sayınız olarak kabul edin. Örnek: 12.01.1965 doğumlu birinin Venüs burcu sayısı 10’dur ve kişinin Venüs burcu Oğlak’tır. Çünkü zodyakta Oğlak burcu 10. burç kabul edilir. 8.10.1982 doğumlu kişinin Venüs burcu sayısı 7’dir ve Venüs burcu Terazi’dir. Çünkü zodyakta Terazi burcu 7. burç kabul edilir.

1) Koç

2) Boğa

3) İkizler

4) Yengeç

5) Aslan

6) Başak

7) Terazi

8) Akrep

9) Yay

10) Oğlak

11) Kova

12) Balık

venus-burcumu-bulmak-istiyorum-venuz-burcum-nedir-venus-ve-ask-evlilik-iliskilervenus-burcumu-bulmak-istiyorum-venuz-burcum-nedir-venus-ve-ask-evlilik-iliskilerrvenus-burcumu-bulmak-istiyorum-venuz-burcum-nedir-venus-ve-ask-evlilik-iliskilerrrvenus-burcumu-bulmak-istiyorum-venuz-burcum-nedir-venus-ve-ask-evlilik-iliskilerr-venus-burcunuza-gore-ask-uyumunuz-venus-burclarina-gore-burclarda-ask-uyumlari

Tablolar Öner Döşer’e aittir. Teşekkürler Öner Döşer.
Venüs Burcum Nedir Venüs Burcumu Bulmak İstiyorum Venüs Burçları Venüs ve Aşk Sevgi İlişkiler Venüs Yayda venüs İkizlerde venüs koçta venüs boğada venüs aslanda venüs yengeçte venüs başakta venüs terazide venüs oğlakta venüs akrepte venüs yayda venüs kovada venüs balıkta venüs burcundayken doğanlar venüs yerleşimleri venüsün burç konumlanmalarınVenüs Burcunuzu Bularak Aşık Olma – Sevme Kapasitenizi Görün venüs burcunuza göre aşk uyumunuz venüs ve aşk uyumu öner döşer astroloji gazetesi

Venüs Burcunuzu Bularak Aşık Olma – Sevme Kapasitenizi Görün” hakkında 7 yorum

 1. Zeliha

  25.08.1982 doğumluyum Venüs Burcumu hesaplamamda yardımcı olur musunuz ?

  Cevapla
 2. Dilara

  Benim doğum yılım burada yok. Ayrıca venüs burcunu nasıl hesaplayacağımızı yazmamışsınız?

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.