Babalar Gününde Babanıza Burcuna Göre Hediye Alın – Babalar Günü Hediye Seçenekleri

Babalar Gününde Babanıza Burcuna Göre Hediye Alın – Babalar Günü Hediye Seçenekleri

21 Haziran Babalar Günü yaklaştı.. Babalar Günü için Babanıza Hediyenizi Hazırladınız mı? 🙂

 

Koçlara (ya da yükselen koçlara ve haritasında koç-mars vurgusu olanlara) spor ayakkabı

Onun kişiliğini destekleyici hediyeler vermeniz gerekir. Koçlar enerjik ve spora düşkün olduklarından spor malzemeleri, eşofman, tuttuğu takımın kombine biletleri veya onu heyecanlandıracak bir maç biletine bayılacaktır. Kaliteli parfümlere de hayır diyemezler.

Boğalara (ya da yükselen boğalara ve haritasında boğa-venüs vurgusu olanlara) kravat

Dokunmak onlar için önemli olduğundan yumuşak ve hoş görüntülü hediyelere bayılacaktır. Cüzdan, ajanda, terlik, ses sistemleri, traş losyonu, balık oltası, bahçe bakım aletleri, boyun bağları, güzel bir yemek hediye etmeniz onu mutluluğa boğar.

İkizlere (ya da yükselen ikizlere ve haritasında ikizler-merkür vurgusu olanlara) dikkat

Bilgi paylaşmayı ve seyahat etmeyi sevdiğinden yaratıcılığını körükleyecek hediyeler almanız uygun olacaktır. Seyahat çantaları, kitap, cep telefonları, bilgisayar, kamera, fotoğraf makinesi ve ona özel seçeceğiniz bir kalem babanızı çok mutlu edecektir.

Yengeçlere (ya da yükselen yengeçlere ve haritasında yengeç-ay vurgusu olanlara) kol saati

Yengeçler nostaljik ve gelenekseldirler. Antika eşyalar, saatler ve fotoğraflar, içki bardakları, küçük soğutucu, kişisel fotoğraflı takvim, spa masaj ürünleri, çalışma odasına has bir obje ve hediye çeki ona çok uygundur. Tabi aldığınız hediyeye onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatacak küçük bir not eklemeyi sakın unutmayın 🙂

Aslanlara (ya da yükselen aslanlara ve haritasında aslan-güneş vurgusu olanlara) kol düğmesi

Cömert ve kalbi geniş olan Aslan babalan hatırlanmak ister. Abartılı şeylerden hoşlanırlar. DVD seti, üzerinde kendi baş harfleri bulunan kol düğmeleri, şık bir gömlek, gösterişli bir kravat, saat, çakmak, kıymetli bir tablo babanızın kalbini çalmak için ideal.

Başaklar detaycıdır (ya da yükselen başaklara ve haritasında başak-merkür vurgusu olanlara)

Hayatlarını organize edecek günlük takvim ve not defterleri, dijital tansiyon aleti, seyahat ürünleri, mıknatıslı duvar panosu, masa üstü kağıt not tutma aksesuarları, bulmaca ve puzzle hediyeler, kitap, radyo, çeşitli bölmeleri olan seyahat çantaları başak babalar için son derece idealdir.

Teraziler özen sever (ya da yükselen terazilere ve haritasında terazi-venüs vurgusu olanlara)

Hediyenin kutusu güzel olmalıdır. Kol bilekliği, güzel bir triko veya hafif renklerde bir gömlek, şık bir ayakkabı, şort, pantolon, bir kalem, müzikçalar, sevdiği bir müzik aleti ya da bir hamak onun çok hoşuna gidecektir.

Akreplere tamir seti (ya da yükselen akreplere ve haritasında akrep-pluto vurgusu olanlara)

Gizemli ve merak uyandıracak hediyelere bayılırlar. Godfather DVD serisi, casus romanı, elektronik içki seti, masaj aletleri, bornoz ve banyo ürünleri, her tür deri kolye, bileklik ve eşya, siyah takım elbise ya da siyah gömlek, tamir setleri babanızın gönlünü almanız için yeterli olacaktır.

Yaylara kitap (ya da yükselen yaylara ve haritasında yay-jüpiter vurgusu olanlara)

Spor malzemeleri, seyahat çantaları, seyahatle ilgili aksesuarlar, felsefe kitaplan, ilgi alanına dahil olan resimli büyük kitaplar, iletişimlerini sağlayacak bilgisayarlı cep telefonları, at yarışları ve milli piyango bileti, gümüş parlatıcısı, spor saat yay babaları için doğru seçim olabilir.

Oğlaklara fotoğraf makinesi (ya da yükselen oğlaklara ve haritasında oğlak-satürn vurgusu olanlara)

İyi bir sanat eseri, seramik biblolar ve eşyalar, duvar saatleri, fotoğraf albümü ve çalışma alanına koyacağı şık bir çerçeve, kaliteli bir kol saati, özel dizaynlı deri tepsiler ve içki setleri, markalı takım elbise, parfüm, pahalı bir dolma kalem alacağınız hediyeler arasında olmalıdır.

Kovalara maket helikopter (ya da yükselen kovalara ve haritasında kova-uranüs vurgusu olanlara)

Egzantrik ve bireyselliğini vurgulayacak hediyeler seçebilirsiniz. Elektronik ve iletişimle ilgili her tür hediyeyi kucaklayacaktır. Farklı bir laptop çantası, kulaklık, CD çalar, maket helikopter ve uçaklar onu mutlu etmeye yeter.

Balıklara akvaryum (ya da yükselen balıklara ve haritasında balık-neptün vurgusu olanlara)

Bu burcun üyeleri hassastır ve yaratıcılık yetenekleri yüksektir. Suyla ilgili her şey balıkları fazlasıyla rahatlatır. Fantastik bir kitap ve video oyunu, fotoğraflar, rüzgar sörfü veya scuba diving kursları, su geçirmez mp3 çalar ve akvaryum babanızın hoşuna gidecektir.

Kaynak: MSN Yaşam Düzenleme: SuveAy

Babalar Gününde Babanıza Burcuna Göre Hediye Alın – Babalar Günü Hediye Seçenekleri” hakkında 3 yorum

  1. Geri izleme: Babalar Gününde Babanıza Burcuna Göre Hediye Alın – Babalar Günü Hediye Seçenekleri | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

  2. Geri izleme: Babalar Gününde Babanıza Burcuna Göre Hediye Alın - Babalar Günü Hediye Seçenekleri | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

  3. Geri izleme: Babalar Gününde Babanıza Burcuna Göre Hediye Alın - Babalar Günü Hediye Seçenekleri | GÜZEL KADINLAR BAKIM EVİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.