Araştırmaya Bir Süre Ara *KAMPANYA BİTMİŞTİR LÜTFEN ARTIK ÜCRETSİZ ANALİZ TALEBİNDE BULUNMAYINIZ*

Ücretsiz sinastri analizi yani burçlarda aşk ve ilişki uyumu yapacağımı söylediğimden beri şart koştuğum gibi en az 5 yıllık mutsuz evliliği ya da beraberliği olan okuyucularımdan onlarca mail aldım ve verilen doğum bilgilerine göre çıkarttığım sinastri haritalarının bir çoğuna baktım.

Şuan buraya herhangi bir yorum eklemeyeceğim ancak ilerleyen zamanlarda (bu hafta sonu ya da haftaya olabilir) sırayla çıkarttığım sonuçları sizlerle paylaşmak niyetindeyim. Şuan bunu yapamıyorum çünkü web sitemle alakalı bazı teknik problemler çıktı bunları düzeltmeye çalışıyorum, eğer bunları düzeltmezsem sitem tamamen çökebilir ve bundan sonra ne size ne de kendime fayda sağlayabilecek şeyler ekleyebilirim. Biraz sabır diyor, ilgilenen arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum.

Eğer siz de en az 5 yıllık evli (ya da en az 5 yıldır birlikte yaşadığınız bir sevgiliniz varsa) mutsuzsanız, tartışıyor ve sürekli kavga ediyorsanız vb. bir araştırmam için ücretsiz sinastri haritanızı (aşk uyumu burçlar arası uyum haritası) çıkartıp yorum yapıyorum, bana iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Detaylar burda, lütfen okumadan mail atmayın.

Sevgilerimle.

SuveAy

*ÜCRETSİZ SİNASTRİ HARİTASI ANALİZİ KAMPANYAM BİTMİŞTİR, LÜTFEN ARTIK ÜCRETSİZ ANALİZ TALEBİNDE BULUNMAYINIZ*

Araştırmaya Bir Süre Ara *KAMPANYA BİTMİŞTİR LÜTFEN ARTIK ÜCRETSİZ ANALİZ TALEBİNDE BULUNMAYINIZ*” hakkında 3 yorum

  1. Geri izleme: Araştırmaya Bir Süre Ara | GÜZEL KADINLAR

  2. Geri izleme: Araştırmaya Bir Süre Ara | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  3. Geri izleme: Araştırmaya Bir Süre Ara | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.