Kirim ve Sevgilisi İçin Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumu

Ücretsiz Sinastri Haritası (Burçlarda Aşk-ilişki Uyumu) Yorumu Analizi Yapıyorum

kirim kirimin sevgilisi SİNASTRİ HARİTASI ANALİZİ YORUMUBurda belirtttiğim özelliklere sahip bir ilişkisi olan okuyucum kirim ve sevgilisi için yaptığım  sinastri haritası uyum ÖZET analiz yorumum aşağıdadır.

Burçlarda aşk-ilişki uyumu (sinastri) araştırmam hala sürmektedir, eğer siz de e az 5 yıllık mutsuz-tartışmalı-kavgalı vs. bir evliliğim ya da birlikteliğim (aynı evi paylaşanlar için geçerlidir) var diyor iseniz lütfen  siz ve partnerinizin doğum bilgilerini bana eksiksiz gönderiniz, adınızı-soy adınızı vs. yazmanıza lüzum görmemekteyim, sadece rumuz kullanarak da bana doğum bilgilerinizi ulaştırabilirsiniz. Yalnız ricam kaç yıllık evli olduğunuzu ya da sevgilinizle kaç yıldır beraber yaşadığınızı, artı sorunlarınızın genel bir yorumunu yazmanız. Sadece doğum bilgilerini gönderip “mail konusu bile” (mail konusu olarak lütfen “ücretsiz sinastri yorumu” yazın) yazmaya tenezzül etmeyen okuyucularıma üzülerek sinastri yorumlarını yapmayacağımı daha önce de belirtmiştim. Bir de eğer sitemde analizinizin yayınlanmasını istemiyorsanız bunu da göndereceğiniz mailde belirtmelisiniz.

Kirim bana ilk ulaşan okuyucularımdan, kendisi güzel başlayan bir birlikteliğin sonradan nasıl kabusa dönüştüğünü ancak buna rağmen ayrılamadıklarını anlatmış. İyi dilekleri içinde ayrıca kendisine teşekkür ediyorum.

Sinastri haritanızda ilk gözüme çarpan Ay’ların zıt oluşu oldu. Bu açı ilk başta yüksek bir çekim verse de ilerleyen dönemlerde anlaşmazlıklar sebebi olabilen bir açıdır. Ay’ları uyumlu olan çiftler bir ömür aynı duyguların dilini konuşabilmektedir ancak ayları uyumsuz ya da bağlantısız olan çiftler ne yazık ki “beni anlamıyorsun” cümlesini çok kullanırlar, çünkü cidden birbirlerini tam anlamıyla anlayamazlar.. Bunun yanında Mars’ının O’nun Ay-Satürn ve Mars kavuşumuna kare açı yapması da, ilk başta şiddetli bir çekim yaratmış olsa da; uzun vadede sürekli tartışma nedenidir. Olumsuz açıların belki de en olumsuzu olarak, sevgilinin Neptün’ünün senin Güneş, Mars ve Jüpiter’ine yaptığı kötü açıları örnek verebilirim sevgili Kirim.. Bu açı yanılsama ve uzun vadede hayal kırıklığı verebilecek bir açıdır.

Sevgilinin Mars ve Satürn kavuşumu tam ASC çizgin (yani yükselen burç evinin) üzerine oturmuş. Yine bu konumlanmada ilk başta etkileyici bir izlenim verir, ASC sahibi fazla etkilenir, ancak daha sonradan güç ve baskı sebebi olarak algılanabilmektedir ASC sahibi tarafından. Bu da demek oluyor ki, sevgilinin varlığı ve tavsiyeleri bile, zaman zaman sana baskı ve tehdit unsuru olarak görünebilecektir. Bunun yanında sevgilinin Pluto’sunun 10.evindeki Mars’ına yaptığı zıt açı da seni kısıtlayabilecek ve sosyal çevrede zor durumda bırakabilecektir.

Yengeç burcunda Satürn-Venüs kavuşumlu biri olarak duygusal problemler yaşaman çok doğal, duygularını göstermek senin için çin işkencesinden farksız olabilir, her ne kadar Ay-Neptün kavuşumlu biri olsan da 1.evindeki Venüs-Satürn daha göz önünde ve daha etkili olacaktır 6.evindeki Ay-Neptün kavuşumundan. Oysa sevgilinin Venüs’ü oldukça serbest, üstelik Balık burcunda yani kendini iyi ifade edebileceği bir burçta. Buda demek oluyor ki; duyguların dilini konuşma konusunda bir kez daha engel çıkmış karşınıza. Üstelik Satürn’ünün O’nun Venüs’üne yaptığı zıt açıyı da düşünürsek, birbirinizle tartışmanız, kavga etmeniz ancak yine de ayrılamamanızın sebebini anlamış oluruz. Çünkü Satürn adeta yapışır, O’nun Satürn’ünün senin 1.evinde yani yükselen burcunda oluşu ve senin Satürn’ünün O’nun Venüs’üne zıt açı yapması.. Bunlar uzun süre birlikte kalmanıza sebep olabilecek açılardır. Satürn uzun vadelidir.

TAVSİYELERİM:

İkinizin de bazı psikolojik sıkıntıları olabilir en kötü ihtimalle pasif saldırganlık ve aşırı sinirlilik görülebilir, bu nedenle birbirinizi iyice kızdıracak davranışlardan kaçınmalı sakinleşmeyi öğrenmelisiniz, ikinizde doğayı ve gezmeyi seven kişilersiniz, doğayla baş başa mekanlarda daha fazla vakit geçirmenizi öneririm, özelliklede şehrin gürültülü ve kalabalık bir ilçesinde yaşıyor ve tempolu bir hayat sürüyorsanız.. Bu ikinize de gerçekten çok iyi gelecektir. Bunun yanında bu ilişkiyi yürütmek için sosyal, sanatsal ve zihinsel anlamda, entelektüel paylaşımlarda bulunmalısınız çünkü bu ilişkiyi kurtarabilecek ve yüceltebilecek en büyük özellikler bunlar gibi gözüküyor.

NOT: Daha detaylı sinastri yorumlarım için ücretli sinastri yorumu analizi sipariş verebilirsiniz.

Sevgiyle ve aşkla kalın.

Suveay

Kirim ve Sevgilisi İçin Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumu” hakkında 3 yorum

  1. Geri izleme: Kirim ve Sevgilisi İçin Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumu | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: Kirim ve Sevgilisi İçin Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumu | GÜZEL KADINLAR

  3. Geri izleme: Kirim ve Sevgilisi İçin Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumu | Mevsimler Gibi Yaşarım Hayatı

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.