B.T. Astrolojik Burç (Doğum) Haritasına Göre Meslek Analizi Yorumum

B.T. Astrolojik Burç (Doğum) Haritasına Göre Meslek Analizi Yorumum

Gezegenler harita üstünde (kuzeyde) toplanmış
Gezegenler harita sağında ve solunda (doğu ve batıda) eşit yerleşmiş
Ateş elementi baskın (Ay-Satürn-Venüs-Mars-Neptün ateş burçlarında)
Su elementi eksik (sadece Uranüs su burcunda)
Yükselen Başak, yükselen yöneticisi Merkür Boğa burcunda ve 9.evde (Güneş de 9.evde)
2.ev Terazi+Pluto bu evde
6.ev Kova-Balık (6.ev yöneticisi Uranüs 3.evde retro ve sert açıları var)
10.ev İkizler+Güneş-Jüpiter bu evde (MC ve 10.evdeki gezegenler Neptün’den sert açı almış)
Ay 11.evde Aslan burcunda+Aslan burcundaki Satürn ile kavuşum yapmış
Yükselen yöneticisi Merkür Satürn’den kare açı almış
Malefik açılar (Uranüs-Neptün-Pluto retro ve Satürnde dâhil sert açıları var)

Eğitime ve maddeye oldukça fazla önem veren, çalışkan olduğu kadar eğlenceden ve eğlenmekten vazgeçmeyen, yurt dışı faaliyetleri – seyahatleri – eğitimleri olan ya da olacak olan, uzak seyahatleri seven, yabancı diller ve yönetim konusunda yetenekli ancak zaman zaman özgüven yenilenmesine ihtiyaç duyan – karamsarlığa kapılabilen ancak çabuk toparlanan, yenilikçi, ve özgürlükçü, yer altı kaynakları madencilik tarım toprak işleri gibi alanlarda çalışabilecek, yönetimsel anlamda başarılı olabilecek stratejilere ve liderlik yeteneklerine sahip, olgun-kendinden büyük ve/veya zengin ortaklarla çalışabilecek, bazen tüm çalışma isteğine ve azmine inat her şeyi herkesi arkasında bırakıp gitmek tatil yapmak isteyen ve bunu gerçekten isterse aklına estiği anda mutlaka bir fırsat yaratarak yapan bu anlamda istikrar konusunda problemli olabilen, insan ilişkilerinde genel anlamda iyi ve yardımsever görünse de zaman zaman fazlaca benmerkezci ve kırıcı, krite edici olabilen, enerji düzeyi oldukça yüksek olması bakımından spora düzenli bir biçimde zaman ayırması gereken, sanat ile ve (el sanatları, sahne, görsel sanatlar vb.) iletişim alanları ile (konuşma, hitap etme, sunum vb.) fark yaratabilecek, çok yönlü, oldukça değişik yeteneklere sahip, duygusal meseleleri profesyonel iş yaşamını derinden etkileyebilen, işyerinde duygusal kararlar almak anlamında zaman zaman hatalar yapabilen-yanlış kararlar alabilen, toplumun ve ailenin yadırgayacağı hoş görmeyeceği toplum normlarını zorlayan ve hatta tanımayan davranışlarda bulunabilen, bazı skandallara – üzücü durumlara adı karışabilen ya da karışabilecek ve bu iş çevresi ve/veya sosyal çevre tarafından duyulacak olan, başkalarının kaynaklarını kendi kaynakları gibi kullanacak olan (mesela zengin bir eş ya da miras vb. gelirler) ve/veya başkalarının kaynaklarını idare etme ve finansal alanlarda rehberlik, bazı konularda aşırı hayalci ve idealist olmadan kaynaklanan tatminsizlikler (evlenilecek eş konusunda ya da iş-meslek konusunda aşırı idealize etme, beğenmeme, önce iyi olduğunu düşünüp sonra yanıldığını düşünme ve sıkılma durumu)

ASTROLOJİK BURÇ HARİTANIZA GÖRE MESLEK ANALİZ RAPORU YORUMUM:

Sevgili B., doğum haritanızdan elde ettiğim tüm bu anlatılan kavramları toparlayacak olursam; sizin başka birinin yanında çalışma şansınız oldukça düşük, çünkü sizin özgürlüğe ve kendi kurallarınız ve prensipleriniz çerçevesinde özgürce çalışmaya ihtiyacınız var, ancak; kendinize ait bir işyeriniz ya da şirketiniz vs. bile olsa zaman zaman sıkılıp, bunalma rehavete kapılma ve tembellik gibi durumlarla baş etmeniz gerekebilecektir. Bunu engellemek istiyorsanız size tavsiyem lütfen başaramayacağınız (ya da şöyle söylemek daha doğru olacaktır) bir anda gerçekleştiremeyeceğiniz tüm yüksek hedefleri kendinize dayatmayın. Daha yüksek bir makam, daha çok, daha çok para vs. Biliyorsunuz ki; hedefler basamak basamak aşılır, kendinize bir hedef belirlerken acımasız olmamayı, hayallere kapılmadan gerçekleri objektif bir biçimde görmeye çalışarak hedeflerinizi küçük lokmalar halinde sindire sindire, istikrarlı bir biçimde başarmayı denemeniz yerinde olacaktır. Size plan ve program öneriyorum, istikrarlı bir ilerleme başarı demektir, bunun içinde planlı programlı ve az ya da çok fark etmez fark eden en önemli etken “sürekli çalışmak” gereklidir.

İletişim, halkla ilişkiler ve turizm gibi alanlarda, toprak mahsulleri, yer altı kaynakları – madencilik gibi dallarda, uluslar arası ticaret, hukuk ve/veya akademik kariyer gibi konularda da kendinizi gerçekleştirme şansınız var. Sanatsal anlamda bazı yeteneklerinizin (mesela sesiniz güzel olabilir, etkili hitap etme- iyi yazma yeteneğiniz olabilir, ellerinizi kullanarak farklı ürünler-hizmetler tasarlayabilir-sunabilirsiniz, rol yapma kabiliyetiniz gelişmiş olabilir gibi..) yurt dışı ile mutlak surette bağlantınız olmuştur ya da olacaktır, yüksek öğrenim yapmadıysanız kesinlikle düşünmelisiniz, kendinizi sürekli geliştirdikçe ve yeniledikçe haritanızı gerçekleştireceksiniz. Yeni ve akla gelmedik şeyler tasarlama konusunda da henüz farkına varmadığınız becerileriniz olabilir. Bu beceriler somut ya da soyut olabilir ortak noktası ise farklı ve fark yaratabilecek olmasıdır. Sezgisel anlamdaki kabiliyetleriniz sizi ölüm ve ölüm ötesi, astroloji, metafizik, bilinmeyen ve gizemli konulara vb. yönlendirecektir. Bunların yanında reklam metin yazarlığı, DJ’lik, dedektiflik, organizatörlük, komisyonculuk, çevirmenlik, öğretmenlik, kimyagerlik, mühendislik, müfettişlik, psikologluk, arkeoloji, tarihçi, düzeltmenlik, eleştirmenlik, ölülerle ilgili işlemler, fotoğrafçılık, nakliyat (gemiler vb.) gibi meslek dallarında da başarı şansınız yüksek.

Başkalarının kaynaklarına hakkınız olmadan ya da bencil davranarak zorbaca sahip olmayı isteyebilirsiniz ancak bu sizi çok isteseniz bile mutlu etmeyecektir. Statü sahibi yaşı sizden büyük ya da sizden daha olgun ve/veya statüsü yüksek-zengin kişilerle daha iyi anlaşır ve arkadaşlık kurarsınız. Onlardan daha çok fayda sağlayacağınızı düşünürsünüz. Psikolojik anlamda değişken birisiniz, zaman zaman bunalımlarınız, karamsarlıklarınız olabilir ve bu değişkenliğiniz yüzünden sık sık arkadaş çevreniz değişir. Fakat sempatikliğiniz, enerjiniz ve zekanız sayesinde yeni arkadaşlar bulmakta zorlanmasınız. Parlak, zeki ve kendine güvenen bir yapınız olmasına, çok çabuk kendinizi sevdirmenize rağmen; zaman zaman fazla benmerkezci, narsist ya da egoist davranmanız sonucunda çok çabuk düşman edinebilir ve itici-züppe ve/veya ukala bulunabilirsiniz. Buda başarı dolu olabilecek meslek ve kariyer hayatınıza artı sosyal yaşantınıza olumsuz yansıyabilir. Ayrıca konumuz ile ilgili değil ama sinirsel olarak gergin biri olabileceğinizden çok yorulduğunuzu, yıprandığınızı düşündüğünüz anlarda meditasyon yapmanızı ya da namaz kılmanızı önereceğim. Bu sizi fiziksel ve manevi açıdan rahatlatacaktır. Sinirsel anlamdaki hastalıklardan-kramplardan-felçlerden sizi koruyacaktır. Sporu da düzenli olarak hayatınıza sokmanızda büyük faydalar görmekteyim.

Miras ya da kendi kazancınız dışında gelebilecek kaynaklar söz konusu, ancak; bunlarda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Hukuksal anlamda problem yaşayabileceğiniz şeylerden uzak durmalısınız çünkü bu tür sorunları adeta çekersiniz. Örneğin; vergilerinizi zamanında ödeyin ya da trafik kurallarına riayet edin gibi.

Birkaç senedir özellikle geçtiğimiz yıl birçok zorlanmalar ve sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz, ailenizden birilerini kaybetmiş de olabilirsiniz. Gittikçe olgunlaştığınızı ve piştiğinizi düşünüyorsunuzdur. Bu sene ve önümüzdeki sene para kazanma konusunda yeni metotlar keşfettiğinizi görebilirsiniz ayrıca bu yıl sonuna kadar her ne işle meşgul iseniz bir yoğunluk göze çarpabilir, çalıştığınız takdirde emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alabileceğiniz bir yıldasınız, o yüzden size tavsiyem bu yıl bol bol çalışın ancak kuralları ve yasaları ihlal etmemeye özen gösterin, çünkü; adalet konusunda haritanız çok hassas. Hayata bakış açınız gittikçe ciddileşiyor ve eğer ciddi bir ilişkiniz yoksa seneye evliliği düşünecek biri karşınıza çıkabilir.

Saygı ve sevgiler.
Suveay

http://astrolojiburclar.mevsimlergibi.com

Eğer siz de meslek analizi yaptırmak isterseniz meslek analizi ücretini öğrenmek ve benimle iletişim kurmak için lütfen tıklayınız.

B.T. Astrolojik Burç (Doğum) Haritasına Göre Meslek Analizi Yorumum” hakkında 3 yorum

 1. Geri izleme: MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI »  B.T. Astrolojik Burç (Doğum) Haritasına Göre Meslek Analizi Yorumum

 2. Geri izleme: B.T. Astrolojik Burç (Doğum) Haritasına Göre Meslek Analizi Yorumum | GÜZEL KADINLAR

 3. Naşide Davison

  Sevgili suveay,

  oldukça iyi bir analiz olmuş, az önce mail attım okumşsunuzdur ama burdan da beğenimi yazmak istedim,

  sevgilerimle,

  sürekli takipçinizim.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.