Tezel Ailesi İçin Yaptığım Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumum

l tezel - m tezel sinastri haritası

l tezel - m tezel sinastri haritası

Küçük bir araştırma için başlatmış olduğum ücretsiz sinastri (astrolojik burç haritalarına göre aşk-ilişki uyumu) analizlerime kaldığım yerden devam ediyorum.

Sevgili M.Tezel geçen ay bana bir mail atmıştı, evliliğinde problemler olduğunu, tek başına çabalamaktan yorulduğunu, evliliğini bitirmeyi düşündüğünü ve yeni bir sayfa açmak istediğini yazmıştı.

M.Tezel’in astrolojik haritasını (horoskopunu) incelediğimde kendisinin oldukça tasarımcı-üretici kabiliyetlere sahip, romantik, ince ve sanatçı ruhlu, şiir edebiyat ve modaya karşı ilgili (ayrıca bu konularda oldukça yetenekli de olabilir) özellikle evde çalışarak kendi parasını kendi kazanabilecek, maddi güvenceye büyük önem veren, güzel konuşan ve yazan, evinde oldukça baskın ve tartışmacı, çalışma hayatında hırslı ve tuttuğunu koparan, sevgi gösterilerine ve romantizme bayılan, ancak ne yazık ki kendisi sevgisini pek de fazla iyi gösteremeyen (Venüs Başak’ta ve 12.evde Pluto ile kavuşumda ayrıca Ay Oğlak burcunda..) fiziken çok beğenilen, takdir almaktan, iltifatlardan ve alkışlardan hoşlanan (Güneş-Yükselen burç Terazi, Güneş 1.evde Jüpiter ile kavuşumda) çevresi tarafından sevilen ve yardımsever bulunan birisi olduğunu düşündüm.

M.Tezel’in eşinin haritasına baktığımda evinde huzur arayan, oldukça sessiz ve sakin bir profil çizen ancak evinde otoriter ve despot davranabilen, evini ve yaşadığı çevreyi güzelleştirmeye, daha konforlu yapmaya çalışan, keyfine rahatına düşkün, estetik ve güzel olan her şeye hayran, annesine, yuvasına ve eşine düşkün/seven, ancak sadakat konusunda biraz problemli olabilecek (sanal aşklara ilgi duyabilir) başkalarının kaynaklarını kullanma konusunda (miras, dava kazanma, eş kazancı ya da başkalarının parasını onlar için uygun yatırımlara teşvik ederek para kazanma, finans vb.) şanslı olabilecek birisi olduğunu düşündüm.

Bu ilişki büyük bir aşkla ve sevgiyle başlamıştır bana kalırsa, oldukça ani ve elektrik yüklü bir karşılaşma ya da tanışma mümkün olmuş olabilir. Devamında ise haritalarınızı karşılaştırdığımda bana kalırsa hala aşk var, ilgi var, cinsel çekim var, ancak; incelediğim bir çok ilişkinin sinastri haritasında olduğu gibi sizin haritanızda da sorunlu açılar görmekteyim.

Ben şuan bireysel anlamdaki haritalarınızı anlatmayı bırakarak sinastri haritanız üzerinden; neden ve nerelerde sorun var ve nasıl çözümleyebilirsiniz? bunlar üzerine yoğunlaşmaya gayret edeceğim.

Birbirinizi takdir etmiyor, yeteneklerinizi görmüyor olabilirsiniz. Karşılıklı olarak biraz bencillik söz konusu olabilir, yani; ikiniz de kendisiyle ilgilenmekten birbirinin ihtiyaçlarını göz ardı ediyor olabilir (sizin Güneş-Jüpiter Terazi burcunda ve 1.evde eşinizin de Boğa burcunda Güneş-Venüs kavuşumu var) İkinizin de güzelliğe ve estetik olan şeylere “biraz da” lükse ve pahalı şeylere ilginiz var, para konusunda anlaşmazlıklarınız olabilir (mesela; harcamalardan ötürü) eşiniz size göre daha içe dönük ve pasiftir ve bu sizi bazen deli edebilir, çünkü; siz evden dışarı çıkmaya ve yenilikler peşinde koşmaya isteklisiniz, eşiniz ise evinde vakit geçirmekten hoşlanır ve dışarıya çok da fazla açık değildir. İçe kapanıklığı ve/veya yalnız hissetmesi (duygusallık eksikliği) yanlış arkadaşlıklar (mesela; sanal arkadaşlıklar) kurmasına ve arkadaşlıkları yüzünden skandallarına sebep olabilir. Hayal kırıklıkları bu nedenle gelebilir. Ve buna kendisi de çok üzülecektir.

Eşinizin 7.evi Yengeç burcu ile başlıyor, Ay yine bu evde üstelik Aslan’da ve Güneş-Venüs kavuşumu 4.evde (Yengeç burcunun yuvayı ve anneyi temsil eden içe dönük evinde)  sevgili M., bu nedenle eşinizin bir anne şefkati ile sevilmesi ayrıca kendisinin özel hissettirilmesi, yeteneklerinin takdir edilmesi gerekli, ayrıca eğer dışarda çok fazla vakit geçiriyor ve eşinizle duygusal anlamda çok da fazla ilgilenemiyor iseniz aldatılma riski olduğunun altını çizmek istiyorum. Söylediğim gibi eşiniz evine sizden biraz daha fazla düşkün, evinde vakit geçirmekten ve anne gibi sevilmekten hoşlanıyor, güzellik ve konfora düşkün bunları göz önüne alıp, şapkanızı önünüze koyarak: “acaba ben nerde hata yaptım?” demeyi başarabilir, karşılıklı gerçekçi olabilir ve eşinizin de sizin de nerelerde hatalı olduğunuzu objektif bir biçimde değerlendirebilirseniz bu evlilik bence devam etme şansına sahip bir evlilik..

Umarım birbirinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilir ve sorunları çözümlemeye ikinizde gönüllü olursunuz, zira yıkılan evlilikleri değil mutlu evlilikleri görmeye ihtiyacımız var 🙂

Sevgilerimile..

Suveay

Tezel Ailesi İçin Yaptığım Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumum” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: Tezel Ailesi İçin Yaptığım Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumum | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: Tezel Ailesi İçin Yaptığım Ücretsiz Sinastri Haritası Yorumum | GÜZEL KADINLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.