Fatoş H. İçin Doğum Haritası Analizi – Horoskop Yorumu

Fatoş H. İçin Doğum Haritası Analizi – Horoskop Yorumu

BİLİŞİM, TEKNOLOJİ, TİCARET YA DA ASTROLOJİ ALANINDA ÇOK ÇALIŞILDIĞI TAKDİRDE BİRAZ ENGELLİ DE OLSA İYİ BİR BAŞARI GELEBİLİR BU YURT DIŞINDA BİR EĞİTİMLE VEYA YÜKSEKÖĞRENİM, AKADEMİK EĞİTİM VS. SAYESİNDE OLABİLİR. BU BAŞARI / EĞİTİM NEDENİYLE ANNENİZDEN YA DA TÜMÜYLE AİLEDEN VEYA KARDEŞLERDEN AYRI KALMIŞ YA DA KALACAK OLABİLİRSİNİZ. YA DA SADECE KEŞİFLER İÇİN BİLE OLSA YURTDIŞI, UZUN SEYAHATLER YA DA YABANCI KÜLTÜRLER İLE İLGİLENİRKEN AİLENİZDEN AYRI KALABİLİRSİNİZ. ANCAK AİLENİZİN -ÖZELLİKLE ANNE VE KARDEŞLERİN- DESTEĞİ DEVAMLI GELİR. BABA İLE İLGİLİ BİR TAKIM PROBLEMLER MEVCUTTUR MUHTEMELEN.

MESLEKİ ANLAMDA SAYGIN BİR STATÜ ELDE EDEBİLMENİZ İÇİN ÇOK UYGUN OLUŞUMLAR MEVCUT ÖZELLİKLE YÖNETİM KATLARINDA ÇALIŞMAMANIZ İÇİN BENCE HİÇ BİR SEBEP YOK, ZAMAN ZAMAN BİRAZ FAZLA KATI KURALCI SİNİRLİ, DESPOT HAVA ESTİREN ANCAK ÇOK BAŞARILI BİR YÖNETİCİ OLABİLİRSİNİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

OLDUKÇA ENTELEKTÜEL, BİLGİYE AÇ VE MARAKLI BİRİSİNİZ, ÇEVRENİZDE VE KARDEŞLERİNİZ TARAFINDAN SEVİLİRSİNİZ, KARDEŞLERİNİZE İNANILMAZ DÜŞKÜN OLABİLİRSİNİZ ONLAR DA SİZİ SEVERLER. ANNENİZ SİZİ BİLGİYLE DONATMIŞ ENTELEKTÜEL ANLAMDA GELİŞMİŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BİR ANNEDİR MUHTEMELEN.

SANAT DALLARINDA BAŞARILI OLMA ŞANSINIZ YÜKSEK. BU ARADA PARA KAZANMAK İÇİN YARATILMIŞ GİBİSİNİZ KENDİ PARANIZI RAHATLIKLA KENDİNİZ KAZANABİLİRSİNİZ, ANCAK; MUHTEMELEN PARA BİRİKTİRMEKTE ZORLANIRSINIZ. ÇÜNKÜ; PARA HARCAMAYI VE KENDİNİZE YENİ KIYAFETLER ALMAYI ARTI BAKIM YAPMAYI ÇOK SEVERSİNİZ. GÜNEŞ-MARS-VENÜS KAVUŞUMUNUZ 2.EVİNİZDE KOÇ BURCUNDA. KENDİNİZE GÜVENİNİZ O KADAR ÇOK GELİŞMİŞTİR Kİ; ZAMAN ZAMAN TEMKİNLİ VE İTİDALLİ OLUP İŞİN ASLINI ASTARINI ÖĞRENMEDEN BAZI RİSKLİ İŞLERE GİRİŞEBİLİR VE KAYIPLARA UĞRAYABİLİRSİNİZ. ANCAK BANA KALIRSA ŞANSLI BİRİSİNİZ VE BU ANLAMDA BU TÜR TALİHSİZLİKLER SİZİ SIYIRIP GEÇECEKTİR.

HARİTANIZDA TOPRAK BURCUNDA EKSİKLİK GÖRMEKTEYİM, BU OLUŞUM, KOÇ BURCUNDAKİ STELYUMUNUZU DA DİKKATE ALDIĞIMDA SİZE SABIRSIZLIK VE İSTİKRARSIZ BİR YAŞAM TARZI SUNABİLİR. TOPRAK EKSİKLİĞİNİZİ DENGELEYEN UNSURLARIN OLMASI SEVİNDİRİCİ. ÖRNEĞİN; SATÜRN TERAZİ BURCUNDA ÜSTELİK JÜPİTER İLE KAVUŞMUŞ VE GÜNEŞ-MARS-VENÜS KAVUŞUMUNUZ BİR TOPRAK ELEMENTİ MENSUBU OLAN BOĞA BURCUNUN TEMSİLİ EVİNDE 2.EVDE KONUMLANMIŞ.. BUNLAR SİZİ BİRAZ OLSUN AĞIRLAŞTIRACAK VE YAVAŞLATACAK, DAHA ILIMLI VE OLGUN DAVRANMANIZI SAĞLAYACAK OLUŞUMLARDIR. AYNI ZAMANDA BAŞLAMIŞ OLDUĞUNUZ İŞLERİNİZİ BİTİRMENİZ AÇISINDAN SABIR VERİCİDİR, SEBAT ETMENİZİ SAĞLAYACAKTIR..

EVLİLİK KONUSUNA GELİNCE.. ASTROLOJİDE EVLİLİK; BİRLİKTE YAŞAYAN VE CİNSELLİĞİ DÜZENLİ OLARAK YAŞAMAYA BAŞLAMIŞ ÇİFTLER İÇİN KULLANIYOR, ÇÜNKÜ; ÖYLE BİR ŞEY Kİ; ARTIK İNSANLAR EVLENMEDEN DE EVLİ GİBİ BİRBİRLERİYLE PAYLAŞIMLARDA BULUNABİLİYOR.. BU PERSPEKTİFTEN BAKTIĞIMDA SİZİN AŞK DEFTERİNİZİN BİR HAYLİ KABARIK OLDUĞUNU YA DA OLACAĞINI SÖYLEYEBİLİRİM. YÜKSELEN BURCUNUZ KOVA, SABİT BİR BURÇ, ANCAK BALIK İLE DEVAM EDİYOR DOLAYISIYLA 7.EVİNİZDE BAŞAK GİBİ DEĞİŞKEN VE BEKARLIĞA AŞIK BİR BURÇTA KONUMLANMIŞ DURUMDA. AY BURCUNUZUN DA DEĞİŞKEN BİR BURÇ OLAN İKİZLER OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRSEK EVLİLİK KONUSUNDA BİRDEN FAZLA KISMET VE/VEYA BİRDEN FAZLA İLİŞKİ ÖNGÖREBİLİRİM.

SİZİ MUTLU EDECEK ERKEK PROFİLİ: BİLGİLİ VE KÜLTÜRLÜ, BAKIMLI VE SEÇKİN, KESİNLİKLE KARİZMATİK, BİRAZ MİSTİK VE SPORTİF BİRİSİ OLMALI. BUNLARIN YANINDA EKLEYECEKLERİM: SANAT İLE ARASI İYİ OLMALI EN AZINDAN SANATSAL FİKİRLERİ OLMALI, EDEBİYATLA İLGİLENMELİ VE/VEYA BOL BOL KİTAP OKUMALI.

EVLİLİK KONUSUNDA GİZLİ YA DA BİR ADADA NİKAH YAPACAK KADAR UÇUK VE İLGİ ÇEKİCİ BİR İKİLİ OLABİLİRSİNİZ, SİZDE DE EVLENECEĞİNİZ ERKEKTE DE BÜYÜK BİR PARÇA ÇILGINLIK MEVCUTTUR, YA DA İLERLEYEN ZAMANLARDA O KİŞİ KARŞINIZA ÇIKTIĞINDA BU ÖZELLİĞİNİZİ KEŞFEDECEKSİNİZDİR.

SAĞLIK KONUSUNDA SİNİRSEL ANLAMDA BAZI SORUNLAR VE HASTALIKLAR KONUSUNDA SİZİ UYARMAK İSTİYORUM. MENTAL ANLAMDA ÇOK FAZLA UYARILAN VE KAFASI ÇOK FAZLA ÇALIŞAN BİRİ OLDUĞUNUZ İÇİN AKLINIZI VE DÜŞÜNCELERİNİZİ SIFIRLAYIP HUZURU BULMADA OLDUKÇA ZORLANIRSINIZ. VE BU, ZATEN HUZURSUZ VE DEĞİŞKEN BİR YAPIDA OLDUĞUNUZ İÇİN SİZDE PSİKOMATİK HASTALIKLARA SEBEP OLABİLİR. LÜTFEN BAZEN ÇALIŞMAKTAN, TÜM STRESSTEN ARINABİLECEĞİNİZ, DİNLENEBİLECEĞİNİZ KISACASI KENDİNİZİ RAHATLATABİLECEĞİNİZ MEKANLARA KAÇIN, YA DA EN AZINDAN EVİNİZDE BU TÜR ODALAR, KÖŞELER OLUŞTURUN, BAZEN RUHUNUZU, KENDİNİZİ VE DOĞAYI DİNLEYİN. MEDİTASYON, YOGA YA DA NAMAZ-DUA İNANCINIZA YA DA HAYAT GÖRÜŞÜNÜZE HANGİSİ UYGUNSA MUTLAKA BU RAHATLATICI İBADET VE FAALİYETLERDEN UYGULAYIN, MANEVİYATA AÇSINIZ, BU İHTİYACINIZI MUTLAKA DOYURUN YOKSA MUTSUZ OLURSUNUZ. SPOR DA YAPIN, BUNU SİZE KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM, İNANILMAZ BİR ENERJİNİZ VAR MADDİ VE MANEVİ ANLAMDA. GÖRÜNEN ENERJİNİZ MUAZZAM ZATEN, ANCAK; GÖRÜNMEYEN BİR ENERJİNİZ DE VAR Kİ; BURAYA KADAR HİÇ BAHSETMEDİM.

RUHSAL BİLİMLER YA DA İLİMLERE KARŞI İLGİLİ OLMALISINIZ, MİSTİK VE RUHSAL GEZEGENLERİN ETKİLERİ YOĞUN OLARAK MEVCUT SİZDE, ASTROLOJİYE DE BU YÜZDEN İLGİ DUYUYORSUNUZ,
ANCAK; BUNDAN DAHA DA FAZLASINI YAPABİLİRSİNİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM, ÇÜNKÜ ÇOK ZEKİ VE RUHSAL ANLAMDA ÜRETİCİ BİRİSİNİZ. AYRICA YÜKSELEN BURCUNUZ KOVANIN SON DERECELERİ İLE BAŞLADIĞINDAN DOLAYI BALIK BURCU İLE DEVAM EDİYOR VE MERKÜR’DEKİ BALIK BURCU İLE SON BULUYOR. DOLAYISIYLA MİSTİK VE SEZGİSEL YANINIZ, DÜŞÜNSELLİĞİNİZ VE RUHSALLIĞINIZ DAHA DA ÖN PLANA ÇIKABİLİYOR.

EKLEMEK İSTEDİĞİM BİR NOKTA: BAZEN FAZLA ALINGAN VE KARAMSAR OLABİLİRSİNİZ, BUNDAN KAÇINMANIZI ÖNERİYORUM. SİZ ÖZGÜVENLİ VE GÜÇLÜ BİRİSİNİZ, BU TÜR DUYGUSAL NOKSANLIKLARDAN ARINMALISINIZ. ZİRA BU SİZİN RUH SAĞLIĞINIZ VE SİNİRSEL ANLAMDAKİ UYUMLULUĞUNUZ AÇISINDAN DA OLDUKÇA GEREKLİDİR. HAYAL GÜCÜ VE MİSTİK KABİLİYETLERİNİZİ ÜRETİCİ ALANLARA KANALİZE ETMELİSİNİZ, ÇÜNKÜ; SİZDE OLAĞANÜSTÜ HAYAL GÜCÜ VE TASARIM KABİLİYETLERİ OLABİLİR. BU YETENEKLERİ KEŞFETTİĞİNİZ AN SOMUTA DÖKÜN DERİM.

TEMMUZ SONRASI HAYATINIZDA AŞK, SOSYALLİK VE ARKADAŞLIK ÇEVRESİ KONUSUNDA DAHA DA BİR CANLANMA BAŞLAYACAKTIR, HALİ HAZIRDA VAR OLAN BİR İLİŞKİNİZ VAR İSE VE EĞER OLDUKÇA SAĞLAMSA AŞK TAZELENMESİ YAŞAYABİLİRSİNİZ, EĞER AŞKINIZ YOKSA BU YIL ŞANSLI YILINIZ, ÖZELLİKLE AĞUSTOS EYLÜL AYLARINDA YENİ BİRİLERİNİN HAYATINIZA GİRMEMESİ İÇİN HİÇ BİR SEBEP GÖREMİYORUM, KISMETİNİZ AÇILIYOR, EĞER ŞUAN BİR EVLİLİK AREFESİNDEYSENİZ VE TANIŞTIĞINIZ KİŞİ HAYATINIZA GİRELİ 2-3 YIL KADAR OLDUYSA BU KİŞİ ÇOK GÜVENİLİR VE SAĞLAM BİRİDİR, DÜRÜSTTÜR, ONA GÜVENİN VE ONUNLA EVLENİN
ÇOK EĞLENCELİ OLMAYABİLİR, SİZİ KISITLAYABİLİR VE AŞIRI KISKANABİLİR BELKİ AMA O SİZE BİR ÖMRE VAR MISIN DİYECEKTİR, HAYATINIZA GİRERKEN OLDUKÇA CİDDİYDİ ÇÜNKÜ.. YALNIZ ŞU DA BİR GERÇEK Kİ; EVLENECEĞİNİZ YA DA BİRLİKTE YAŞADIĞINIZ/YAŞAYACAĞINIZ İNSAN, SİZİ AŞIRI KISKANAN VE BAZI SIKINTILAR VEREBİLECEK OLAN BİRİ OLACAKTIR. ANCAK BUNA RAĞMEN, BÜYÜK BİR TUTKUYLA BİRBİRİNİZE BAĞLI OLACAKSINIZ.

*****************************************************

Yazı fontu için özür diliyorum büyük başladığım için öyle devam ettim konsantrasyonumu haritaya öylesine yoğunlaştırdım ki büyük yazdığımı analiz bittiğinde fark ettim, umarım kızmazsınız 🙂

Saygı ve sevgilerimle..

Suveay

NOT: Siz de doğum haritanızı -horoskopunuzu- çıkarttırıp yorumlamamı isterseniz TIKLAYINIZ.

Fatoş H. İçin Doğum Haritası Analizi – Horoskop Yorumu” hakkında 4 yorum

  1. Geri izleme: Fatoş H. İçin Doğum Haritası Analizi – Horoskop Yorumu | GÜZEL KADINLAR

  2. Geri izleme: MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI »  Fatoş H. İçin Doğum Haritası Analizi – Horoskop Yorumu

    1. suveay

      Beğenmene sevindim Fatoş, umarım tavsiyelerim faydalı olur 🙂 Sevgilerimle.

      Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.