Ay Burcu Oğlak Olanlar Ay Oğlakta Ay Oğlak Burcunda İken Doğanlar

Ay Burcu Oğlak Olanlar Ay Oğlakta Ay Oğlak Burcunda İken Doğanlar

Ay Oğlak burcunda iken doğan kişiler oldukça çalışkan maddi ve dünyevi hırsları azami derecede gelişkin, paraya önem veren ve zaman zaman parayı amaç edinen, sabırlı, ağır başlı, genelde güvenilir, soğuk kanlı, risk almayı sevmeyen, kolay kolay birine güvenemeyen, genelde yalnız ya da çok az arkadaşı olan, bazen gerçekten çıkarcı ve içten pazarlıklı davranıp, en yakınlarını dahi maddiyat ya da herhangi bir çıkar elde etmeye çalışarak kullanabilen (Ay’ın sert açılar alması durumunda daha sık görülür) ayakları yere sağlam basan, bu hayatta kalmanın yolunun öncelikle kendi ayakları üzerinde durmak, mevki sahibi olmak ve para para para kazanmak olduğunu düşünen (öyle ki; ceplerinde para yokken mutsuz olur, kendilerine olan güvenlerini yitirebilir ve kendilerini boşlukta hissedebilirler), kendini geliştiren, eğiten ve yükselme azmi olan, çalışmayan ya da bir kariyer elde etmeye çaba göstermeyenlere (kadın  ya da erkek fark etmez..) pek hoş gözle bakmayan, hatta onları aşağılayabilen küçük gören, zaman zaman karamsar düşünen ve melankolik davranabilen biridir.. 

Utangaç ve derin bir duygusallığı vardır, sevgi gösterilmesine ve sosyalleştirilme çabalarına düşkündür, ancak; bazen bencil ve çevresindeki hemen hemen herkese hükmetmeye kalkışan, dominant tavırlı ve itici birine dönüşebilir.

Yalnızlığı ve bekarlığı sever, özellikle erkeklerinin kadınlara yaklaşması biraz zor olur, ciddi, muhafazakar ve tutucudur, tabi açılana kadar 🙂 Çünkü özellikle kendilerine güvenlerini kazandırabilecek sosyal bir kadın hayatlarına girdikten sonra kabak çiçeği gibi açılırlar tabiri caizse, özellikle 30 yaşlarından sonra daha faal olurlar aşkta..

Bir Ay Oğlağı tanışacağı kadınlarla problemli ilişkiler yaşayabilir (genellikle), kadınsa  duygularını göstermekte zorlanır ya da duygularını tuhaf biçimlerde servis edebilir ve kadınlığı ve/veya fiziği vs. vs. vs. hakkında bazı özgüvensizlikleri olabilir..

Ay Oğlakta doğanların annesi ile arasında bir takım sorunlar ya da soğukluklar olabilir, ya da anneleri bu kişilere erken yaşta kendi ayakları üzerinde durmanın gerekliliğini aşıladığı için gereken sıcak anne şefkatini vermemiş olabilir. Ancak ne olursa olsun fedakar, muhafazakar ve/veya tutucu ve gelenekçi anneyi gösterir. Ben değilse de bir Ay Oğlağı annesine bakarak genellikle bunları düşünür. Çünkü o büyümüşte küçülmüş bir çocukluk dönemi geçirmiş ve erken yaşlarda hayatın zorluklarıyla karşılaşmış belki de çalışmaya para kazanmaya daha çocuk denecek yaşlarda başlamıştır.

Not: Yazılarım kaynak ve yazı linki verilerek alıntılanabilir.

Suveay

astroloji X ay burcu nedir X ay oğlağı X ay oğlak burcunda iken doğanlar X ay oğlakta X burçlar X burçların hastalıklı gölge yanları X oğlak burcu X toprak burçları X ay burçlarına göre annelik

Ay Burcu Oğlak Olanlar Ay Oğlakta Ay Oğlak Burcunda İken Doğanlar” hakkında 5 yorum

  1. Miray Ertuğrul

    Tebrik ediyorum. Kelimesi kelimesine doğru bir açıklama yapmışsınız. Emeğinize sağlık.

    Cevapla
  2. Geri izleme: Ay Burcu Oğlak Olanlar Ay Oğlakta Ay Oğlak Burcunda İken Doğanlar | GÜZEL KADINLAR

  3. Geri izleme: Ay Burcu Oğlak Olanlar Ay Oğlakta Ay Oğlak Burcunda İken Doğanlar | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.