Acmiyam ve Eşi için Ücretsiz Sinastri Haritası Analizi Yorumum

Acmiyam ve Eşi için Ücretsiz Sinastri Haritası Analizi Yorumum

Mutsuz ve evliliğinde/birlikteliğinde şiddetli problemler olan en az 5 yıllık çiftler için başlatmış olduğum bedava sinastri haritası analizi kampanyam hala devam etmekte, bilginize. İlgilenenler ve kriterlerime uyanlar bana burdan ulaşabilir. Ama lütfen öncelikle bu yazımı okuyunuz ve kriterlerimi iyice anladıktan sonra iletişim kurunuz. (Lütfen kriterlerime uymayan kişiler benden ücretsiz yorum talebinde bulunmasın.)

Acmiyam uzun süredir (1 ayı geçti) sinastri haritası yorumunu bekliyordu, o kadar çok talep var ki ancak sıra ona gelebildi. Araya yaklaşık bir haftalık tatilim de girdi iyice gecikti. Sinastri haritası yorumunun sitemde yayınlanması konusunda herhangi bir çekince belirtmediğinden dolayı yorumu buraya yazmakta bir sakınca görmedim diğer sinastri haritası analizi yaptığım arkadaşlarda olduğu gibi.

acmiyam ve esi için sinastri haritası

acmiyam ve esi için sinastri haritası

Sevgili acmiyam sinastri haritanızda eşinizle haritalarınız arasındaki açılara baktığımda sizin Ay’ınız ve eşinizin Güneş’i arasında zıt açı görmekteyim. Bu açı ikili ilişkilerde duygusal anlamda yıpratıcı ve zorlayıcı olur. Birbirinizi olduğu gibi kabul edemez ve tam anlamı ile huzur bulamazsınız. Ayrıca eşiniz sizin üzerinizde sık sık güç ve baskı kurmaya çalışacaktır. Kişisel horoskopunuzdaki 7.Pluto 4.Ev Ay ve 10.Ev Venüs arasındaki T Kare’de tam olarak bunu anlatıyor bana kalırsa. Yani evlilikte ve ikili ilişkilerdeki gerginlikler ve üzerinizdeki baskıyı.

Eşinizin kişisel haritasındaki 4.Ev Güneş-Merkür-K.Ay Düğümü ve 2. Ev Pluto’su ile T Kare yapan 10. Evindeki Satürn ile kavuşan Ay’ınız, eşinizin ailevi huzursuzluk ve anlaşmazlıklarından sizin de nasiplenmenize neden olmakta. Eşinizin ailesi ile yaşadığınız problemleri astrolojik olarak bu şekilde özetleyebilirim.

Sizin Merkür’ünüz ve eşinizin Uranüs’ü arasındaki gergin açı ise fikirsel anlamdaki kutuplaşma ve anlaşmazlıkları gösteriyor. Sinirsel yıpranmaya neden olabilir. Tartışırken sırf muhalif olmak için birbirinizin söylediklerinin tam zıttını söylemeye çalışmamalısınız. Bu işleri daha da içinden çıkılmaz hale sokacaktır. Dayatmalar, zorlamalar ve cezalar gittikçe birbirinizden soğumanıza sebep olabilecektir. Ancak tutkunuz devam eder, bu nedenle işler daha da karmaşık hale gelir çünkü bırakıp gidemezsiniz ve duygusal anlamda çok fazla yıpranırsınız..

Sizin Ay’ınız ile eşinizin Satürn’ünün kavuşumda olması uzun süreli ve kalıcı bir evliliği gösteriyor muhtemelen. Çünkü Satürn istikrar ve kalıcılık sembolüdür. Çok eğlenceli ve hoşgörülü olmasa da disiplinli ve devam etmesi için çaba gösterilen ilişkileri anlatır. Bu arada eşinizin nefesini her an ensenizde hissetmenize de neden olabilir çünkü Satürn “birazcık” baskıcıdır. Bu arada yine eşinizin Satürn’ünün sizin Venüs’ünüze zıt açı yapıyor olması da soğutucu ve tabir yerindeyse zaman zaman hevesinizi kursağınızda bırakıcı bir etkiye sahiptir. Duygusal ihtiyaçlarınızı tam manasıyla karşılayamıyor ve sık sık ağlıyor olabilirsiniz. Çünkü siz eşinize göre çok daha fazla hassas ve duygusal birisisiniz. Ancak tüm bunlara rağmen Satürn eşini yalnız bırakmaz, ona sadıktır. Hani bir söz vardır ya Ayı yavrusunu severken boğarmış. Bu açıyı da ben aynen öyle görüyorum 🙂 Sevilmediğinizi düşünmeyin.

Pluto’nuzun eşinizin Merkür’üne kare açı yapması eşinize kızdığınızda (ya da kırıldığınızda) sırlarını dahi ifşa edebileceğinizi ve onun hakkında bildiklerinizi aleyhine delil olarak kullanabileceğinizi gösteriyor. Bu işleri daha da kötüleştirir öyle değil mi? Biz barıştan yanayız -umarım- 🙂 Hmm biraz düşündüm de bu her iki taraf için de geçerli aslında. Açılar her iki tarafı da etkiler çünkü.. Birbiriniz ile rekabeti ve çekişmeyi kesmeniz hayrınıza olacaktır.

Eşiniz üzerinde baskı kurmanız (ya da kurmaya çalışmanız) ve değiştirme çabalarınız her daim ters tepecektir bunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Sorunları yumuşak bir üslupla halletmeye çalışmalısınız, haritalarınıza göre sertlik ve kavga ile asla çözüm sağlayamazsınız.

Venüs ve Mars’lar arasındaki olumlu açı ve eşinizin Ay-Venüs-Jüpiter gezegenlerinin sizin Kova burcundaki Güneş’iniz ile kavuşumu en muhteşem jokeriniz. Uzun sürecek bir çekimin çekici habercileri. Sosyal ortamlarda uyumunuzu ve anlaşmanızı da kolaylaştıracaktır (ortak zevkler ve ortak anlayışlar sayesinde) Cinsel çekimi artıran muhteşem bir açıdır. Duygusal ve romantiktir. Tartışmalarınız sık yaşansa da güzellikler de sizinle. Tadını çıkartın.

Acmiyam ve Eşi için Ücretsiz Sinastri Haritası Analizi Yorumum” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: Bedava ilişki (sinastri) analizi | Mevsimler Gibi Blog

  2. Geri izleme: Acmiyam ve Eşi için Ücretsiz Sinastri Haritası Analizi Yorumum | GÜZEL KADINLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.