Doğum Haritası Analizi ve Sinastri Haritası Yorumlarına Tam Gaz Devam

Ramazan yoğunluğunu yavaş yavaş bayram telaşına devrettiğimiz şu günlerde, grip salgınlarına karşı tetikte olmanızı önererek 7 Eylül P.tesi gününden itibaren yeni doğum haritası (horoskop) ve sinastri (burçların ilişki uyumu) analizi siparişleri alacağımı bildirmek istiyorum.

Şuan ücretli horoskop ve sinastri analizi için beklemede olan tüm arkadaşları mail ile bilgilendireceğim,  sıralarına göre kendilerine analizlerini e-mail yoluyla ileteceğim.

Yeni siparişlere bu günden itibaren açığım.

Eğer siz de doğduğunuz gün, doğum saati ve doğum ili-ilçesi gibi bilgiler doğrultusunda size özel çıkartacağım astroloji haritanızdaki kodları astrolojik veriler ışığında yorumlamamı ve geliştirebileceğiniz kötü yanlarınızı, belki hiç keşfetmediğiniz yönlerinizi, aşk ve evlilik hayatınızı yine astrolojik veriler ışığında mümkün oranda aydınlatmamı dilerseniz kısa süreliğine 75 tl.sından 35 tl.sına düşürdüğüm doğum haritası analizi siparişi verebilirsiniz.

Sorularınız için tıklayınız. Bu geceden itibaren maillerinize 7 Eylül sonrası cevap verebileceğim. 07.09.2009 P.tesi gününde görüşmek üzere.

Doğum Haritası Analizi ve Sinastri Haritası Yorumlarına Tam Gaz Devam” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: GÜZEL KADINLAR » Blog Archive » Doğum Haritası Analizi ve Sinastri Haritası Yorumlarına Tam Gaz Devam

  2. Geri izleme: Doğum Haritası Analizi ve Sinastri Haritası Yorumlarına Tam Gaz Devam | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.