E.E İçin Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu

Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu

Yıldız Haritası Analizi Yorumlarıma Devam Ediyorum..

P.tesi devam demiştim ama bir gün önceden başlayarak sürpriz yapmak istedim 🙂

Not: Okuyucum, doğum ve isim-soy isim bilgilerini yayınlamamı istemediğinden dolayı bu bilgileri yazmıyorum.

Sevgili E.E, analizinizi isteğiniz doğrultusunda; teknik ve kitabi bilgiler eklemeden, sadeleştirerek yazmaya çalışacağım.

Yükselen burcunuz Yengeç ve yöneticisinin yerleşimine, açılarına baktığımda zorlu bir kişi olduğunuzu anlıyorum. Yükselen Yengeç ancak burdaki Satürn, yükselen Yengeç’i inanılmaz değiştiriyor. Yükselen yöneticisi Ay, Koç burcunda konumlanmış ve olumsuz açıları yoğun. Koç burcundaki sert açılı bir ay yersiz öfke nöbetleri ve zaman zaman fazla egoist istekler verebilir. Anneye, aileye, geçmişe, yuvaya ve alışkanlıklarınıza sıkı sıkıya bağlı olmanıza rağmen bazen bunun tam zıddı arzu ve istekleriniz olabilir. İşte bu noktada eğer içgüdülerinize kulak verirseniz deneyimsel bir süreç başlamış olur, ancak bu sizi uzun süreli bir mutluluğa sevk eder mi, bilinmez. Tam anlamıyla tatmin olmanız gerçekten çok zor. İstekleriniz çok zıt ve birbirleriyle çatışıyor.

Pluton etkisi haritada hakim. Ancak genelde sert açıları olduğundan gölge yanlarını görmeniz olası. Aşırı hırs, intikam duygusu, sürekli fikir değiştirme, kıskançlık, kontrol etme isteği ve tabiki paranoyaklık düzeyinde kuşku. Bu hem siz, hem de yakınlarınız (özellikle aile ve aşk hayatınıza girenler açısından) yorucu ve yıpratıcı olabilir.

Şiddeye meyyaliniz olsa da, kontrollü ve hesapçı davranabilme yeteneğiniz kendinizi olur olmaz saçma durumların ve kavgaların ortasında bulmanıza engel olacaktır. Kendinizi frenlemeniz, ketum ve politik olmanız bir çok konuda size fayda getirebilir. Bu sizi gereksiz kavga ve tartışmalardan bir nebze olsun koruyacaktır. Ancak, aşırı eleştirel, kuşkucu ve gerçekten sinirli biri olduğunuz için, huzursuz yapınız çevrenizdekileri adeta tetikler, bu nedenle tartışmak istemediğiniz durumlarda dahi kendinizi tartışır halde bulabilirsiniz. Yaydığınız muazzam enerji, bazen rahatsız edici boyutlara ulaşabilir ve çevrenizdeki “huzurlu kişileri dahi” raydan çıkartabilir.

Anne ve baba faktörü hayatınızda çok etkili olmuş, baba olumsuz etki etmiş onunla muhtemelen bazı kısıtlamalar, tartışma ve geçimsizlikler olmuştur. Ailenizin üzerinizde her daim baskısını ve etkisini hissedersiniz. Nereye giderseniz gidin, onlar peşinizi bırakmayacaktır.. Onlarsız adım atamaz hale gelmemeye bakmalısınız, kendi ayaklarınızın üstünde durmalısınız, aşırı bağımlılıklarınızın size olan zararınızı düşünseniz?.. Kendinizi gerçekleştirmenizi, geliştirmenizi bile engelliyor olabilir.. Size elbette asla ailenizden kurtulun demiyorum, ancak, artık olumsuz yaşanmışlıklardan arınma ve onların da olduğu, ancak, tamamen kendi kararlarınızla inşa ettiğiniz “kendinize ait” yeni bir hayat kurma zamanı gelmedi mi? “Kendi ayaklarınızın üzerinde durmalısınız..” Bu dediğimi büyük ihtimalle samimi ilişkiler yaşadığınız kişiler vasıtasıyla deneyimleyeceksiniz. Hatta düşmanlarınız da itici bir etki yaratabilir. Bir şekilde onlar sizi tetikleyecek ve siz kendi yolunuzu, ailenizin desteği olmadan da çizebildiğinizi göreceksiniz. Biraz zorlu bir yol olsa da, engeller çıksa da eninde sonunda başarırsınız, yeter ki; “isteyin..” 2 senedir 4.evinizde yaşadığınız zorlu ve yorucu Satürn transiti, sizi hayata çok iyi entegre edecektir, daha ciddi adımlar atmanızı kolaylaştıracaktır, bu anlattıklarımı 2010 itibariyle artık yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlamamanız için bence hiç bir sebep yok. 10.ev Uranüs transiti nedeniyle kariyer hayatınız bir kaç yıldır tam yerine oturamamış olabilir, ani başlangıçlar bitişler de olmuştur muhtemelen iş hayatınızda.. Belki 2010 sonrası farklı bir kariyer düşünebilirsiniz.. Ya da yeni hedefler belirleyebilirsiniz..

Affederseniz, huzura erersiniz. Emir vermezseniz, kavga etmezsiniz. Evde (ve aşkta) otoriter ve biraz da egoist tavırlarınız olabilir, bu zaman zaman zorlayıcı olacak, tartışma yaratabilecektir. Evlendiğinizde evde baskın ve sözü geçer olacaksınız. Eviniz sizin için ne olursa olsun vazgeçilmez. Eviniz sizin bir numaralı kaleniz. Ancak ev dışındaki hayatı da seviyorsunuz bu nedenle biraz ondan biraz bundan yaşamak isteyeceksiniz. Önemli olan; bu karışımın alakasız ve “biri diğerini alt üst edecek özellikte olmaması..” Birbirini dengelediği ve düzeni bozmadığı takdirde, ev dışındaki sosyal hayatın kime ne zararı olabilir ki hayata renk katmaktan başka?

Dış görünüş olarak sert, maddeci, ketum ve dominant görünebilirsiniz, gaddarlık düzeyine çıkmasa da kindarsınız, ancak, oldukça “merhametli ve yardımsever” biri olma yeteneğine de sahipsiniz. Bir bayan olarak; şık, karizmatik, bakımlı ve dikkat çekicek kadar etkileyici biri olabilirsiniz. Ayrıca yüksek zekanızın yansıdığı şakalarınız sizi daha da çekici kılacaktır. Bu şakalar bazen kara mizah tarzında olduğunda ve bu yüzden memnuniyetsizlik sinyalleri aldığınızda hemen kesmelisiniz.Aksi halde kırıcı olabilirsiniz. Öylesine keskin bir zekanız ve diliniz vardır ki, insanları bıçak gibi yaralayabilir..

Kendinize bazı konularda güvenmemekte haksızlık ediyorsunuz. Karamsarlıktan ve güvensizliklerden kurtulduğunuzda, çok aşama kaydedeceksiniz. Mesela; “kendinize tam bir güven sağladığınızda, güveninizi gerçekten hak edenlere, daha rahat güven duyabileceksiniz..” gibi..

Genelde kontrollü davranmaya çalışan biri olmanız ve sinirinizi ulu orta yansıtmak istemeyişiniz panik atak gibi psikolojik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir, en kötü ihtimalle sinirlendiğinizde terleme, aşırı titreme ve kalp ritminin bozulması mümkündür. Kendinizi sık sık spor, ibadet ve/veya meditasyon ile rahatlatmaya çalışınız. Bol bol dua ederek ruhsal ve psikolojik tatmin sağlayınız. Endişeli ve huzursuz bir ruh haliniz olduğundan rahatlamaya çok ihtiyacınız olduğunu sık sık hatırlayınız ve boş kaldığınız her an mutlaka kendinizi dinlendirip, rahatlatınız. Mars şuan 1.evinizden transit geçiyor, ani kazalara ve sakarlıklara karşı ve pek tabiki öfke nöbetlerine karşı dikkatli olmanızda yarar var..Aptalca olabilecek gereksiz cesaret gösterilerinden ya da ikili ilişkilerinizde daha fazla sorgulayıcı ve geçmiş defterleri açıcı olmaktan uzak kalmaya çalışmanız yerinde olacaktır. Aksi halde bu ay bir çok ilişkinizi yıpratabilir hatta bitirebilirsiniz.. Bu ay gerçekleşecek olan hatta gölgeli günleri içinde olduğumuz Merkür gerilemesini de hesaba katarsak, ani çıkışlar ve ani kararların ne size ne de bir başkasına fayda getirmeyeceğini hatta bir süre sonra pişmanlık yaratabileceğini anlarız..

Aşk hayatınız inişli çıkışlıdır, fırtınalıdır, haritanızda en fazla gelenekçi olmadığınız, yeniliğe ve yeniye açık olduğunuz alan, bu alandır. Sık sık aşık olabilir ve sık sevgili değiştirmiş/değiştiriyor olabilirsiniz. Sanal aşklara da hayır demezsiniz. Hatta evleneceğiniz kişiyi “internetten” bulabilirsiniz.. İnternete karşı bir sempatiniz vardır, interneti kullanarak para kazanma şansınız da var. Aşka aşık, romantizme düşkün ve istediğinizde inanılmaz sadakatli olabilen birisiniz.

Evliliğe olumlu baksanız da kimseye tam manasıyla güvenemez, güven problemi yaşarsınız. Saygı, sadakat ve sözü dinlenirlik istersiniz, ancak, siz acaba karşınızdakilere kendi istediğiniz kadar saygı ve güven verebiliyor musunuz? Her ne kadar alt yapı olarak “sadık ve güvenilir” biri olsanız da, aşk hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler varsa, bu soruyu kendinize sormayı deneyin. Evlilik (ya da birlikte yaşama) neticesinde oldukça değişirsiniz, adeta her bir ilişki sizi değişik biri yapacaktır, ya da, kişiliğinizi geliştirme yolunda sizi tetikleyecektir. Evlilik yoluyla gelebilecek maddi ve manevi kazançlar söz konusu olabilir.. Bu yıl hayatınızda biri yoksa kıskanç, sahiplenici, seksi ve/veya gizemli biri hayatınıza girebilir. Eğer evliyseniz ya da bir beraberliğiniz varsa bu beraberlik oldukça “değişebilir..” En kötü ihtimalle şuanki partnerinizin size karşı daha tutkulu ve kıskanç tavırlar sergilediğini gözlemleyebilirsiniz. Beraberlikler değişecek ya da yerle bir olarak tamamen biterek yenilerine yer açılacak. Pluto, inanılmazdır.

Bolluk, neşe, şans, genişleme ve merhamet gezegeni Jüpiter bu yıl Kova burcunda, sizin 8.evinizde. Bu transit bazı “çaba harcamadan gelecek” maddi kaynaklar sunma ihtimali açısından iyi olabilir, ancak, 8.evde bir transit jüpiter size iyimser bir şekilde (bir şey olmaz ödersin nasıl olsa diyerek) alışveriş, borçlanma vs. ile inanılmaz harcamalar yapmanıza da neden olabilir. Mahkeme, vergi, miras ya da hukuk problemleri ile boğuştuğunuz sorunlarınız vardı ise mutlu haberler duyacağınız bir yıl olmuş/oluyor olabilir. Tabi aşırı borçlanma ya da ödemediğiniz vergiler yüzünden sizin mahkemelik olma ihtimalinizi de ne yazık ki eklemeliyim. Jüpiter bazen “aşırı iyimserlikten doğacak rehavetler” neticesinde bizlere zarar da verebilir.. Aynı zamanda manevi açıdan gelişebileceğiniz, gizeme ve bilinmeyene, ölüm ve ötesini araştırmaya yönelebileceğiniz bir yıldasınız bunu da eklemeliyim.

Eğer siz de haritanızla ilgili “sadece size özel” yorumlar almak isterseniz, 35 tl. karşılığında doğum haritası -horoskop analizinizi yaptırabilirsiniz. TIKLAYIN

E.E İçin Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: E.E İçin Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu | GÜZEL KADINLAR

  2. Geri izleme: E.E İçin Doğum Haritası Analizi Horoskop Yorumu | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.