M.K. İçin Doğum Haritası Analizi Astroloji Haritası Burç Yorumu

M.K. İçin Doğum Haritası Analizi Astroloji Haritası Burç Yorumu

Güneş Burcu:Terazi
Ay burcu:Yengeç
Yükselen Burcu: Boğa

Yükselen ve Güneş yöneticisi Venüs 5.Evde Mars ile kavuşumda Aslan burcunda. Ağır karar alan, sabit, kendine güvenli, detaycı ve zor biri. Fazla göstermese de çok duygusal ve çabuk alınır/kırılır. Romantik ve tutkulu bir aşık profili çiziyor. Aşkta otoriter, kıskanç ve baskıcı tavırlar söz konusu. Meslek ve kariyer hayatı O’nun için çok önemli. Bazen aşırı detaycı ve eleştirel. Ancak kendisi (ve değerleri) hakkında pek eleştirilmeye gelemez. Anneye ve ailesine düşkün. Eğlenmeye ve dünyevi zevklere tutkulu. Çok zeki ve mantıklı. Araştırmak, yenilikler keşfetmek ve buluşlar yapmak yatkın oldukları arasında. Sanatsal alanda, bilimsel ve/veya gizemli konularda belirgin yetenekler söz konusu.

Önemli yerleşimler ve açılar

Gezegenlerin çoğu aşağıda ve sağda konumlanmış. Daha çok; içe dönük ve dış etkenlere açık, edilgen biri. Empatik ve paylaşımcı olması insanları daha iyi anlamasını sağlar, aynı zamanda kendi içine dönüp kendini daha çok eleştirmesine yol açar.

Yükselen burç yöneticisi Venüs Mars ile kavuşumda, Aslan burcunda 5.evde, Yay’daki Neptün-ASC ile şans üçgeni oluşturuyor. Yükselen’e zıt şans üçgenindeki diğer gezegenlere sekstil açı yapan Satürn-Pluto kavuşumu, bu şansın gecikmesine neden olabilir ve/veya ancak sıkı bir mücadele ile gelmesini işaret edebilir. Bu şans; moda, stilistlik, metin yazarlığı, reklamcılık, organizatörlük ve sanat dallarından biri ile gelebilir. Sahne yeteneği ve insanları etkileme gücü muazzamdır. Dikkatleri üzerine toplamayı ve alkışları sever. Dikkat toplamakta ustadır çünkü cazibelidir ve bunun O da farkındadır. Zaman zaman karamsarlık yaşasa da, duygusal olarak çabuk incinse de, kendine çok güvenir ve özgüveni gelişmiştir. Zor (mücadele ile elde edeceği, peşinden koşacağı) karşı cinsi ister. Aşka ve aşık olmaya düşkündür. Tutkulu ve fırtınalı aşkları olur. Aşık olduğu kişiyi kendine bağlamayı iyi bilir ve onu müthiş sahiplenir. Korumacı ve kıskanç bir aşıktır. Sevdiklerini şımartmayı sever. Sevgilisi olan kişiyi adeta bir kraliçe gibi şımartır, sevgisiyle kuşatır. Ancak sık sık huzursuzluk ve tartışma yaratabilir, bu nedenle bir takım tatsızlıklar yaşanabilir. Bu alanda baskıcı ve otoriter olması sorun yaratacaktır. Bu nedenle ani ayrılıklar görülebilir. Eğlence, oyunlar, çocuklar ve evcil hayvanlar düşkün olduğu şeyler arasında gelir. Cömertliğiyle sevdiklerine sınırsız bir şekilde yardım sunabilir ve bu ona çok iyi gelir. Bu sayede ruhsal rahatlama ve iç huzur sağlar. Kendisiyle barışıktır ancak duyguları ve egosu arasında zaman zaman çelişkiler yaşayabilir, bu nedenle bazen iki farklı kişilik profili çizebilir. Sportif ve spora ilgilidir, yüksek enerjisini spordan faydalanarak kullanabilir.

Yay burcunda konumlanan 3 gezegen Jüpiter-Uranüs kavuşumu Neptün, 8.evde. İdealist yapı, hayal gücü yüksek, gizemli konulara ilgili. Maddi açıdan çaba gösterilmeden gelecek her türlü kazanç kız kardeş ya da (özellikle) karşı cinsten akraba ve çevre tarafından bilinçsizce tüketilebilir. Hukuk, alacak verecek konuları ve devlet işlerinde sorunlar yaşanması mümkündür, bu konuda bazı hayal kırıklıkları ve sıkıntılar yaşanabilir ya da yaşanmıştır. Ölüm ve ötesi konusunu, doğa üstü ve gizemli olayları araştırmayı, takip etmeyi sever, meraklıdır, araştırmak ve olayların başlangıç noktasını bulmaya çalışmak ilgi alanlarından biridir. Bu alanlarda (8.ev konularında) yenilikler keşfedip, buluşlar yapabilir.

Şans noktası Kova burcunda, Jüpiter-Uranüs kavuşumundan ve Güneş’ten olumlu açı alıyor. Satürn-Pluto kavuşumu ise kare açı yapmış. Elektrik, elektronik, bilim, tıp, astroloji, öğretmenlik konularında şans gelebilir, bu konularda yetenekli olabilir.

6.ev kalabalık. Güneş, Merkür ve Satürn-Pluto kavuşumu bu evde toplanmış. Kariyer ve meslek hayatı, yaşamında birinci sırada gelir. Bu konuda mücadeleci ve hırslıdır. Yeni yollar keşfedip üzerinde çalışmalar yapar. Rekabeti ve çekişmeyi sever. Ve genelde amacına uzun ve/veya zorlu bir çekişme sonucunda ulaşır. Aşırı mükemmeliyetçi, analizci ve detaycı olmak sağlığına zarar verebilir. Ayrıca sevdiklerini çoğu zaman çalışmak yüzünden ihmal edebilir. Giyim ve moda konusunda bir takım yetenekler görülebilir. Stil sahibi, şık ve zevkli biridir. Sağlık ve temizlik konusunda evhamlı ve pimpirikli olması muhtemeldir. Sağlığı kafasını gereksiz detaylara fazla takması ve şüpheciliği yüzünden çabuk bozulabilir. Psişik yetenekleri olması muhtemeldir. Sezgileri güçlüdür, öngörü kabiliyeti gelişkindir. Detaylar, analiz etmek ve gerektiğinde mantıklı bir şekilde (duygularını ortaya koymadan) eleştirmek onun işidir. İdealler ve hedefler yüksek olduğundan sürekli savaşır ve daha fazlasını ister. Yeniliği çok sever ve sürekli kendini ve çalışma stilini/metodlarını yeniler. Her zaman daha iyisi olabileceğine inancı tamdır. Düzenli, prensipli ve programlı çalışarak hedeflerini bir bir aşar. Mesleğinde fark yaratabilecek, orijinal fikirleri olan, başarılı ve güçlü biridir. Hareketli bir iş yaşamı vardır. İş çevresinde düşman edinmek istemiyorsa hırstan ve azminden kaynaklanan emir verici üslubuna dikkat etmelidir. Patron dahi olsa aşırı despot ve emir verici tavırlar geliştirmemelidir. Bu huy, belki emir verdiği konularda bir çözüm sağlar, ancak; kendisine düşman kazandırmış da olur. Çalışma ve para hırsı, zaman zaman sevdiklerini ve iş arkadaşlarını kırmasına neden olabilir. Bu konuda biraz daha hassas olmaya gayret edilmesi uygun bir davranış olacaktır. Yeme içme konusunda dikkatli olunmazsa aşırı kilo alımı mümkündür.

Merkür Başak’ta 6.evde çok güçlü. Zeka, pratiklik, mantıklı fikirler, düzgün konuşma ve yazma, mükemmeliyetçi düşünce yapısı verir. Özellikle kariyer ve meslek hayatında fikirlerini çok rahat ifade edebilir, kendini gösterebilir. Matematik kafası gelişmiştir. Bilim ve tıpta başarı sağlayabilir.

Eğer siz de 35 TL.sına horoskop yorumunuzu yaptırmak isterseniz TIKLAYINIZ.

Ücretsiz sinastri analizi isteği beklediğimden fazla geldiğinden bir süreliğine durmuştur, analizlere yetişemez oldum. Lütfen şuan için bir süre analiz istek maili göndermeyiniz.

Hepinizin Ramazan bayramını şimdiden kutluyorum.

M.K. İçin Doğum Haritası Analizi Astroloji Haritası Burç Yorumu” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: M.K. İçin Doğum Haritası Analizi Astroloji Haritası Burç Yorumu | GÜZEL KADINLAR

  2. Geri izleme: M.K. İçin Doğum Haritası Analizi Astroloji Haritası Burç Yorumu | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.