Bayan A. İçin Horoskop Yıldız Doğum Haritası Analizi Yorumu

GÜNEŞ: OĞLAK BURCU
AY: KOÇ BURCU + JÜPİTER KAVUŞUMU
YÜKSELEN: YAY BURCU + YÜKSELEN ÜZERİNDE VENÜS-NEPTÜN KAVUŞUMU

VENÜS-NEPTÜN KAVUŞUMU 12. EVDE YAY’DA, 6.EVDEKİ RETRO İKİZLER MARS’TAN ZIT AÇI ALIYOR..

1.EVDEKİ GÜNEŞ MC VE IC DEKİ PLUTO VE AY-JÜPİTER KAVUŞUMU İLE T KARE AÇI KALIBI OLUŞTURUYOR (ÖNCÜ BURÇLARDA T KARE)

2.EVDEKİ MERKÜR, 8.EVDEKİ SATÜRN VE 11.EVDEKİ URANÜS ARASINDA DA T KARE AÇI KALIBI OLUŞMUŞ. (SABİT BURÇLARDA T KARE)

KUZEY AY DÜĞÜMÜ 11.EVDE AKREP BURCUNDA ŞANS NOKTASI 3.EVDE BALIK BURCUNDA

GÜNEŞ AY-JÜPİTER VE PLUTO’DAN KARE AÇI ALMIŞ

AY PLUTO İLE ZIT

YÜKSELEN YÖNETİCİSİ 4.EVDE AY İLE KAVUŞUMDA KOÇ’TA

MARS 7.EV ÇİZGİSİ İLE KAVUŞUMDA VE RETRO DURUMDA DC ÇİZGİSİNE NEPTÜN ZIT AÇI YAPIYOR

Sevgili A. bir Oğlak bayanına göre oldukça neşeli, hareketli, sevecen ve güleryüzlü birisiniz. Bir çok arkadaşınız var sosyal çevreniz geniş, arkadaş edinmekte üzerinize yok. Yenilikleri sever, yenilikler ve macera peşinde koşarsınız. Hareket ve macera sizin için yaratılmıştır adeta. Çok fazla yeni peşinde koşmaktan dolayı zaman zaman kendi kabuğunuza çekilip adeta kendinizi şarj etmeye ihtiyaç duyarsınız ve bu size gerçekten çok iyi gelir. İnanılmaz hisli ve sezgileri güçlü biri olabilirsiniz. Gerçekleşen rüyalar görmeniz olası. Duygu dünyanız oldukça karmaşık ve huzursuzdur. Çevrenizdeki insanlara inanılmaz bir enerji yayarsınız ve bu enerji bazen (aslında çoğu zaman) bir çok kişiye aşırı tehditkar ve iddiacı gelebilir. Bu anlamda sizden korkup kaçanlar olabilecektir. Ama neyseki dış görüntü itibariyle bu sert ve tehditkar havanız zaman zaman yumuşak bir şekle bürünebilecektir. Ama zaman zaman 🙂 Genelde oldukça sert ve zor biri olduğunuzu söyleyebilirim. Özellikle duygusal anlamda merhametli bir yapınız olsa da sevgiyi almakta ve vermekte zorlanırsınız, sevilmiyormuş hissine kapılıp karşınızdaki kişileri sürekli sorgulayarak, onları çeşitli yollarla manipüle ederek canlarından bezdirebilirsiniz.

Haritanızda sert açılarınız yoğun, bu anlamda özellikle ikili ilişkilerde zorlanmalar olacaktır hatta bu sizin için çok doğal yaradılışınız böyle yapacak bir şey yok. Yapılabilecek tek şey kendiniz gibi olmanız evet ama eksik ve hatalarını kabullenip, bir yanlış yaptığınızda bunun farkında olup gerekli şeyleri yapmanızdır. Astroloji bu anlamda bireysel olarak iyi bir rehberdir bizlere. Ben astrolojiyi en çok bu anlamda kullanmaya çalışıyorum. Çünkü bizler kendimizi tanıdığımızda kırgınlıklarımız, kızgınlıklarımız bitecektir gelen tepkiler haklıysa bile kendimize olan güvenimizde bir zedelenme olmayacaktır, nasılsa: “zaten ben bu huyumu/eksiğimi vs. biliyordum” der ve geçeriz çünkü..

Bazı yasak/gizli ilişkiler yaşamış ya da yaşıyor olabilirsiniz ama bu ilişkiler size pek de mutluluk verecek gibi gözükmüyor. Mutlu olmanız için oldukça güvenilir ve kendine güvenli bir partnere ihtiyacınız var. Ayrıca bu kişi sizi alıp kolunda herkese nispet yaparcasına gerine gerine gezdirmeli ve sizi yüceltmelidir, aksi halde hiçbir ilişki sizi mutlu etmeyecektir. Geleneksel olana karşı duran bir yapınız da olsa, gene de siz geleneksel değerleri olan birisiniz ve özel ilişkilerinizde de buna ihtiyaç duyarsınız. Bunu kabullenmekte zorlansanız da durum bu, sizin güvenilir birine ihtiyacınız var, yerinde durmayan güvenilmez ve sürekli macera peşinde koşan özgür tipler size beklediğiniz sadakati ve sevgiyi veremeyebilir çünkü.. Siz gerçekten hassas ve derin duyguları olan birisiniz, her ne kadar daldan dala tlayan ve çabuk sıkılan biri olsanız da. Kendinizi olduğunuz gibi, direkt yansıtırsınız, bu anlamda eksiklerinizi/zayıf noktalarınızı görerek bunları kullanan, hislerinizi suistimal eden kişilerin aksine; hissi ihtiyaçlarınızı anlayıp tatmin edecek kişilerle bağlantınız olmalı. Aksi durumda çok acı deneyimler ve hayal kırıklıkları yaşayacak olabilirsiniz. Belkide yaşadınız.. Yasak aşklar ya da gizli de olabilir eğer varsa ya da yaşadıysanız bunların kötü bir şekilde duyulması ve bu skandalın başınıza iş açması da mümkündür.

Yabancı ülkelerle alakalı bir bağlantınız olabilir, aşk ilişkisi yaşadığınız ya da yaşayacağınız kişilerden biri veya birkaçı yabancı olabilir/yabancı ülkede yaşayabilir mesela. Ya da evlendiğinizde yabancı bir ülkeye gidecek olabilirsiniz. Yüksek öğreniminiz yurt dışında olabilir ya da lisans üstü eğitime, eğer öğrenmeyi sıkılmadan sürdürebilirseniz birkaç yabancı dil öğrenebilirsiniz. Kurslar ve kendini geliştirmek hayatınız boyunca vazgeçemeyeceğiniz faaliyetler olacaktır.

Oldukça konuşkan ve cana yakın olmanız arkadaş edinme kapılarını size ardına kadar açacaktır, genelde çok zeki ve orijinal tarza sahip biraz da gizemli arkadaşlarınız olabilir. Ancak bu kişiler mutlaka toplum içerisinde fark yaratacak kişiler olacaktır, olumlu ya da olumsuz olabilir ama mutlaka orjinal (ya da enteresan) arkadaşlarınız olur.

Gezmeyi, eğlenmeyi ve uzun yolculukları sevmenize rağmen dönüp dolaşıp yine evinin yolunu tutanlardansınız. Evinizde kendinizi çok iyi hissedersiniz, “insanın evi gibisi yok” fikrinin önde giden savunucularındansınızdır. Aile ortamınızda baskın bir karakter sergileseniz de, aileniz tarafından sevilir ve sayılırsınız, ayrıca aile ya da ev ahalisi bakımından şanslı olabilirsiniz, miras, maddi destek vs. sizi bekliyor olabilir. Yalnız başkalarından gelecek paralar konusunda sıkıntı duymanız ya da bu tür güç harcamadan kolay yoldan gelecek paralarla alakalı sorunlar yaşamanız olasılık dahilinde. Mahkeme ve/veya hastaneler konusunda deneyimli olabilirsiniz, çünkü sık sık oralara işiniz düşüyor olabilir. Doğuştan gelen bazı kronik sağlık problemleri de yaşıyor olabilirsiniz. Kazalara olan yatkınlığınız da ayrı bir derttir zaten. Zihinsel ve ruhsal sıkıntılara/hastalıklara karşı da önlemlerinizi almalısınız, çünkü; bu konularda bir takım rahatsızlıklar başınızı ağrıtabilir.

Sevgili A. siz yükselen Yay ve Venüs-Neptün kavuşumunuzun yükselen üzerinde bulunması neticesinde sevimli ve güzel bir yüze sahip olabilirsiniz, maskeniz oldukça parlak ve etkileyici olabilir. Ancak dışı seni içi beni hesabı göründüğünüzden biraz farklı bir karakter yapınız vardır. Örneğin; siz kuruntulu ve huzursuz birisinizdir ancak dış görüntünüz oldukça rahat ve doğaldır, hiçbir şeyi takmaz görünebilirsiniz, ancak; içinizde fırtınalar kopar. Depresyon ataklarına, çeşitli kompleks ve takıntılara ne yazık ki bir çok insandan çok daha fazla yatkınsınız. Fikirlerinize, sevdiklerinize ya da fiziğinize vs. haklı bile olsa tek bir olumsuz eleştiri almak istemezsiniz ve eğer biri sizi yüzünüze karşı bile olsa eleştirecek olursa inanılmaz kırıcı ve bağları kopartan bir konuşma tarzınız olabilir. Fiziksel kavgaya olan meyliniz de aşikardır, bu anlamda eğer gelişmek ve eksikliklerinizi/hatalarınızı öğrenip insanlığı doya doya yaşamak istiyorsanız zaman zaman gelebilecek “yapıcı” yorumları “savunmaya geçmeden” dinlemeyi deneyin, önce dinleyip sonra karşı taraf haksızsa müdahale edin.. Gelişmek için sabitlik ve kuru inat hiçbir fayda sağlamaz bizlere..

İletişim ve halkla ilişkilerde ya da öğretmenlik mesleğinde belirli bir mevki elde etmeniz mümkün, sıkı bir yönetim kabiliyetiniz var ve insanları idare etme konusunda baya iyi olabilirsiniz. Diplomatik ve ticari beceleriniz de bu yeteneklerle birleşince bir çok kurumda üst mevkilere gelmeniz işten bile değil. Ancak bu dediğim biraz zorlanmalarla ve yoğun çabalarla olacağa benziyor. Bir yönetici olursanız; alt mevkideki kişilere eziyet etmemeye çalışınız, çünkü; inanılmaz despot ve katı bir patron ya da müdür olabilirsiniz. İşyerindeki sorunlardan ancak biraz daha uyumlu ve itidalli olmaya çabalarsanız kurtulursunuz, bunu da unutmayınız. Yoğun duygularınızın ve hayal gücünüzün mantığınızı 2. planda bırakmasına izin vermeyin ve iş hayatında uyumlu ve sempatik bir takım çalışmasının önemini her daim hatırlayın. Para kazanmak konusunda bazı idealleriniz ve hayalleriniz vardır, hatta oldukça yükselmek ve ün yapmak isteyebilirsiniz. Ünlenmeniz baya zor görünse de kimbilir belki de bir çok kişiden daha ünlü olabilirsiniz bir gün 🙂 Kendinizi göstermek, dikkat çekmek ve tanınmak ihtiyaçlarınız arasında olanlardandır. Bilerek ya da bilmeyerek hep bir şekilde öne atılıp kendinizi sivriltir ve dikkatleri üzerinize toplamak istersiniz. Çevreye hakim olmak, konuşulan her şeyi bilmek ve olaylara hakim olmak da karşı koyamadığınız istekler arasındadır. Bu anlamda dedikodu yapmaya olan merakınız başınıza iş açabilir. Ya da insanların üzerinde sürekli bir hakimiyet kurma çabanız, negatif tepkilerle karşılık bulabilir. Tekrar ediyorum, ortak çalışmalar ve takım çalışmaları yapacak olursanız hep uyumlu ve sempatik yanınızı ön plana alınız, kontrol edici tavırlarınızı ise çok fazla karşı tarafı ezmeden kullanınız. Muazzam bir yönetim kabiliyetiniz vardır ancak insanların bir çoğu üzerlerinde baskı kurulmasına tahammül etmez ve bütün emekleriniz bir anda boşa gidebilir sırf bu yüzden.. Siz nasıl bağımsızlığı seviyorsanız bu hakkı diğerlerine de tanımalısınız.

Evlilik geç gelebilir ve aniden gelebilir. Evleneceğiniz kişi (ya da evli gibi yaşayacağınız kişi) atak, hırslı, atletik ve konuşkan biri olacaktır muhtemelen. Yalnız evlilik ya da evlilik gibi yaşanılan ilişkilerde tartışmalar ve kavgalar hep gündemde olacaktır bu nedenle ayrılık da çabuk gelebilir, buna dikkat diyorum. Bu nedenle eş seçiminde çok özenli olmanızda yarar var, hayallerinizde yarattığınız kişiye göre değil karşınızdaki kişiye göre bir karar almanız gerektiğini unutmamalısınız, aksi durumlarda hayal kırıklıkları da üzüntüler de peşinizi bırakmaz. Oldukça zeki birisi olmanıza rağmen ne yazık ki kandırılmalar ve aldatılmalar da mümkün haritanıza baktığımda. Bu anlamda lütfen adımlarınızı dikkatli atın ve birini seçerken iyi düşünün, acele etmeyin. (aslında kandırma ve aldatma sizde de var olan bir potansiyel, maymun iştahlılığa ve yüzeyselliğe dikkat, yani partnerinizi aldatma ve daldan dala aşktan aşka zıplama konusu. Bu sizi asla tam anlamıyla mutlu edecek uzun dönemli bir çözüm değildir bunu asla unutmayınız…)

Oldukça yapılı ve atletik bir vücudunuz olması mümkün, tabi eğer spor yapıyorsanız 🙂 Spor yapmıyorsanız inanılmaz kilo alabilirsiniz benden söylemesi. Spor konusunda profosyonel yardım alırsanız başarılı da olabilirsiniz. Ayrıca spor ile zaman zaman huzursuzluğu ve karamsarlığı abartan iç dünyanız da biraz olsun rahatlayacak, enerjinizi inanılmaz faydalı bir alana kanalize etmiş olacaksınız. Spor konusunda açık hava, doğa sporları sizin için çok çok uygun olabilir. Doğayı ve doğalı seven birisisiniz çünkü. Görünüşe oldukça önem veren biri olduğunuzdan bu dediğimi belkide şuan yapıyorsunuzdur, çünkü siz estetik ve güzelliğe adeta taparsınız. Fit kalmak için elinizden geleni yapan biri olabilirsiniz..

Güzel yazma ve güzel konuşma, medya ve halkla ilişkiler alanlarında sivrilmenizi sağlayabilecek unsurlardır. İnanılmaz güzel hikayeler, şiirler vs. yazabilirsiniz, sanatsal anlmada mesela müzikte ya da sahnede müthiş performanslar sergileyebilecek sadece ünlülerde bulunan etkiler var haritanızda. Ancak daha önce de dediğim gibi bu ün biraz geç gelebilir ya da çok zorlu çabalar gerektirebilir. Ün görecelidir olumsuz da olabilir (skandallar şeklinde vs..) Bu enerjileri umarım olumlu alanlarda kullanabilirsiniz.

Muhtaç ve yardıma ihtiyacı olan kim varsa yardımcı olmak ister ve bu alanda çalışırsınız hatta gönüllü çalıştığınız bile olabilir çünkü yüreğiniz çok merhametlidir ve hastaya, yaşlıya, fakire, yoksula dayanamazsınız. Zaman zaman huzursuz, çekimser ve karamsar bir portre çizseniz de siz aslında genel olarak iyimser bir hümanistsiniz, insanlara yardımı ve topluma faydalı işler yapmayı seversiniz.

Sevgili A. transitlerinize şöyle bir göz attığımda Jüpiter’in yükselen burcunuza olumlu açı yaptığını görmekteyim, transit Venüs ve haritanızdaki Mars uyumunu da hesaba katarsam aşktan yana şanslı olabileceğiniz bir dönemdesiniz diyebilirim. Pluto’nun yükselen burcunuzdan geçmesi de sizi karşı cins üzerinde etkili kılacak etkilerden biri, hiç olmadığınız kadar seksi hissediyorsanız bu Pluto transiti nedeniyledir. Bunun yanında daha kontrolcü, şüpheci ve manipülatif tavırlar takınmanız da eskisine oranla daha çok yaşayabileceğiniz durumlardır. Aşk konusunda önünüze bir çok fırsat çıkabilir ancak çoğu kalıcılığı olmayan yüzeysel aşklar olacaktır. Ve kalıcı olmayan sizi terk eden arkadaşlıklar-aşklar sizi fazlaca üzebilecektir şu sıralar. Daha atılgan olabileceğiniz, kendinize güveneceğiniz, enerjik bir dönemden geçiyorsunuz. Ancak kolayca öfkelenme ve kavga etme meylinizi göz ardı edemeyiz çünkü transit Mars haritanızdaki Merkür’ünüze zıt açı yapıyor ve bu çabuk sinirlenme ve tartışma gibi durumlara sebebiyet verebilir. Bunun yanında kazalardan da kendinizi korumaya bakmalısınız, ani hareketlerden ve dikkatsizliklerden kaçının. Bu dönemde aşırı harcamalarınız olabilir, “birazcık” fazla kilo alma riskiniz de var  Farklı kazanç yolları keşfetme ve iyi para kazanma şansınız var ancak paranın geldiği gibi gitme riski de yüksek. Kazancınızı birikime yönlendirebilirseniz şu aralar para biriktirebilirsiniz. Sosyal özellikle de mesleki alanda kendinizi tanıtma ve sesinizi duyurma konusunda etkili olabileceğiniz haftalardasınız bunu çeşitli konuşmalar ve mülakatlarda iyi değerlendirmelisiniz. Konuşmalarınızla ve yazışmalarla dikkatleri üzerinizde toplayamanız için hiçbir neden yok. Ortaklık (iş-aşk-evlilik gibi) ya da iş kurma gibi konularda da bir takım gelişmeler olması olası. 2.ev yani para evinizin yönetici Satürn’ün Terazi burcuna giriyor olması 2-3 sene kadar çevrenizi genişletip iyi kazanç sağlamanızı, kazançta yeni yollar keşfetmenizi sağlayabilir ancak “uyum” ve “takım çalışması” anahtar kelimelerini göz ardı etmeden.

 

Sizler de doğum haritanızın analizini yaptırmak ve karakteriniz hakkında belki de daha önce hiç keşfetmediğiniz şeyler öğrenmek, kendinizi tekrar keşfetmek istiyorsanız bana yıldız haritası (horoskop) analizi siparişi verebilirsiniz.

Yıldız haritası analizi yapabilmem için gerekli bilgiler ve ücretlendirme hakkında bilgi için bu sayfayı okuyunuz. İletişim için tıklayınız (Analizler e-mailinize gönderildikten sonra izniniz olduğu takdirde sitemde isim vermeden yayınlanacaktır.)

Bayan A. İçin Horoskop Yıldız Doğum Haritası Analizi Yorumu” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: Bayan A. İçin Horoskop Yıldız Doğum Haritası Analizi Yorumu | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

  2. Geri izleme: Bayan A. İçin Horoskop Yıldız Doğum Haritası Analizi Yorumu | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.