Yükseleni Koç Olan Koçlar Koç Burçları Koç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Yükseleni Koç Olan Koçlar Koç Burçları Koç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Öncelikle her birimizin parmak izi niteliğindeki astrolojik haritalarının bir bütün olduğunu hatırlatarak yazmaya başlamak istiyorum. Lütfen yazımı “yükseleni ve Güneş burcu Koç olan her kişi aynıdır” gibi bir sonuca kesinlikle ama kesinlikle kapılmadan okuyunuz. Aşağıda yazdıklarımın bir kısmı bazı Koç üssü Koç’larda “görülmeyebilir” -olmayabilir demiyorum :). Neden? Çünkü O’nun belki Ay burcu Oğlak’tır ya da Başak’tır. Ya da Venüs’ü Balık veya Yengeç’tir. Gibi. Bunlar Koç burcunun özelliklerini yumuşatan, olumlu ve/veya olumsuz hızını kesen yerleşimlerdir. Bu nedenle bir kişiyi incelerken haritasını bütün olarak analiz etmek her zaman daha fazla doğru bilgiye ulaştırır bizleri.. Bu konuyla ilgili HOROSKOP ANALİZİ sayfamı inceleyebilirsiniz.

Koç üssü Koç burcuna sahip olan kişiler yani hem Güneş burcu hem de yükselen burcu dediğimiz astrolojik haritasının 1.evi Koç burcu ile başlayan kişiler; sabırsız, kazalara açık, kolay öfkelenen ve kavga eden, spora düşkün, sportif bir vücut arzulayan ve bunun için uğraşan, spor yapan, yapılı ve geniş omuzlu, kolları ve bacakları güçlü, kokuya karşı hassas güzel koku konusunda kendini kaybedebilen (kaliteli ve güzel kokan bir parfüm en çok Koç üssü Koçların aklını başından alır) baş ağrılarına alışık, şiddetli baş ağrıları çekebilen, yeni başlangıçlara bayılan ve eğer haritasında toprak burçları ve toprak burcunu temsil eden niteliklerde belirtiler yoksa aşk konusunda aşırı maymun iştahlı bir şekilde daldan dala atlayan-bağlanmakta zorlanan, güzelliğe aşırı düşkün, öyle ki; birlikte olduğu kişileri sırf fiziksel güzelliklerine göre karar verip seçebilen, aşık olduğunda çılgın bir romantik olan, pek kurallara takmayan, geleneksel adetlere bağımlı olmayan, sözünün dinlenmesini ve saygı görmek isteyen, zaman zaman kendini fazla beğenen- narsist, başkalarının sözleriyle pek alakadar olmayan, genelde kendini düşünen bu yüzden sık sık bencil ve duyarsız görülebilen, çok zeki ve şakacı, karşı cinsi sadece zekası ve kaliteli şakalarıyla bile baştan çıkartabilen, girdiği ortamlara ışık ve neşe saçan, arkadaş ortamlarında aranan adam olan, genellikle popüler, konforuna ve rahatına çok düşkün, kaliteye ve markaya önem veren, toplumsal normların dışında yaşamaya meyilli, trafikte kazaya en yatkın burç mensuplarıdırlar.

Not: Yazılarımı kaynak ve yazı linki belirterek alıntılayabilirsiniz.

Suveay

Yükseleni Koç Olan Koçlar Koç Burçları Koç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Yükseleni Koç Olan Koçlar Koç Burçları Koç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: Yükseleni Koç Olan Koçlar Koç Burçları Koç Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.