Yükseleni Boğa Olan Koçlar Koç Burçları Boğa Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Yükseleni Boğa Olan Koçlar Koç Burçları Boğa Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Öncelikle her birimizin parmak izi niteliğindeki astrolojik haritalarının bir bütün olduğunu hatırlatarak yazmaya başlamak istiyorum. Lütfen yazımı “yükseleni Boğa ve Güneş burcu Koç olan her kişi aynıdır” gibi bir sonuca kesinlikle ama kesinlikle kapılmadan okuyunuz. Aşağıda yazdıklarımın bir kısmı bazı Boğa yükselenli Koç’larda “görülmeyebilir” -olmayabilir demiyorum :). Neden? Çünkü O’nun belki haritasında Koç ve Boğa burcunun özelliklerini yumuşatan veya 180 derece değiştiren faktörler olabilir. Bu nedenle bir kişiyi incelerken haritasını bütün olarak analiz etmek her zaman daha fazla doğru bilgiye ulaştırır bizleri.. Bu konuyla ilgili HOROSKOP ANALİZİ sayfamı inceleyebilirsiniz.

Yükseleni Boğa olan Koç burçları bir çok olayı geri plandan izlemeyi tercih eden, sahne arkası ve işlerin mutfak kısmıyla ilgilenmeyi seven, mutfak demişken boğazına düşkün ve kilo almaya oldukça yatkın, genellikle fiziken ve ses olarak güzel ya da farkı hissedilir derecede farklı bir takım hoş özellikleri olan, gizli işler ve gizli aşklara meyilli, kendini ve fikirlerini çoğu zaman gizleyen, diplomatik davranan, merhametli ve içsel, ruhsal alanlara, mistik öğelere, parapsikolojiye vs. gizemli bilimlere/ilimlere meraklı, görüntü itibariyle genellikle sessiz bir profil çizen, yönlendirilmeye açık ancak çok gururlu ve inatçı olduğundan sadece işinin ehli kişilerce yönlendirilebilen :), çalışkan ve çalışma hayatında istikrarlı bir yol izleyebilen, doğaya ve tatile bayılan, eğer dikkat etmezse çok kilo alabilecek olan, mutfakla arası iyi  (genellikle yeme konusunda), keyfine ve konforuna çok düşkün, cinselliği ve seksapeli güçlü,  birine aşık olduğunda kıskanç ve sahiplenici davranan, bir karar alırken çokça düşünen bu yüzden ayağına gelen fırsatları sık sık kaçırabilen, sanatsal alanlardan bir veya birkaçını seven hatta bu alanlara yeteneği olan, sevimli ve sempatik, doğal biridir.

Not: Yazılarımı kaynak ve yazı linki belirterek alıntılayabilirsiniz.

Suveay

Yükseleni Boğa Olan Koçlar Koç Burçları Boğa Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Yükseleni Boğa Olan Koçlar Koç Burçları Boğa Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri” hakkında 3 yorum

 1. BEYSİME

  Ben Beysime çok sevindim güzel yorumlar oluyor ben beni çok merak ediyorum ve kızımı ilerdeki günlerde neler olcak.Bu şekilde yazdım işallah okunur diye.SAYGILAR YANLIŞ BİRŞEYDE YAZMADIM İÇİMDEN GELENİ.BANA DÖNERSİNİZ İŞALLAH..AYGILAR GÜZELİKLER HEP BİZİMLE OLSUN.yükselenim boğa koç burcuyum.kızım Elif oğlak yükseleni aslan.SAYGILAR!

  Cevapla
 2. hatice

  Ay ben görünce şok oldum resmen biri beni gözetlemiş sanki anlatılanlar aynı ben

  Cevapla
 3. Geri izleme: Yükseleni Boğa Olan Koçlar Koç Burçları Boğa Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.