Ay Burçları Ay Balık Burcunda İken Doğanlar Ay Burcu Balık Ay Balığı Ay Balıkta

Ay Burçları Ay Balık Burcunda İken Doğanlar Ay Burcu Balık Ay Balığı Ay Balıkta

Ay burcu Balık’ta konumlanan kişiler Güneş burcu ve yükselen burcuna ve pek tabi haritasındaki diğer yerleşim ve açılara göre aşırı duygusallıklarını fazlasıyla belli eden ya da gizlemeye çalışarak komik durumlara düşebilen kişilerdir. Öyle ki; Ay Balık burcunda zodyağın en duygusal kişilerini gösterir ancak; kişi aşırı mantıkçı ya da duygusal kişileri küçümseyen bir şekilde görünmeye çalışıyorsa acınacak halde demektir, çünkü; bir insan olduğundan farklı görünmeye çalışırsa bu çok sırıtır hatta kişiyi zaman zaman acınacak halde gösterir. Bu konuda “ya göründüğün gibi ol, ya da olduğun gibi görün” demek çok uygundur.

Ay Balık burcunda doğan kişiler zodyak’ın romantik ve duygusal insanlarıdır. Genelde tatlı bir mizaçları, kolay aldanan bir yaıları vardır. Tatlı dil ve güler yüzle yaptıramayacağınız şey yok gibidir onlara. Ancak bu kötü niyet ve suistimal amacıyla asla kullanılmamalıdır, herşeyin bir hesabı olduğu gibi bununda er ya da geç bir hesabı olacaktır. Evren iyilere yapılan kötülüğü asla affetmez.

Ay Balık burcunda doğanla çocukluklarında çok şeker ve genelde çok mızmız olurlar. Büyüdüklerinde de pek bir değişim görülmez 🙂 İçlerinde yaşayan çocuk, onlara sadece çocuklarda olabilecek düzeydeki umarsız hayat ve yaşama sevincini aşılar. Yanısıra yine sadece çocuklarda bulunabilecek kadar iyi niyetli ve insancıl işler yapabilirler. İlham kaynakları zengindir, mesela müzik, resim ya da şiir, edebi yazılar vb. yetenekleri olur. Ay Balık burcunda doğan kadınlar eğer yükselen burçları da destekliyorsa kısa ve kilolu olurlar. Ancak yükselen burçları ve haritasındaki gezegen yerleşimleri ve açıları kilo konusunda sorun çıkartmayacak durumdaysa güzel ve çekici olurlar.

Ay burcu Balık’ta doğan erkekler sevgili olarak kendilerine bakıcılık yapacak, onları bir yönetmen gibi yönetecek karakterde kişiler ararlar. Bu kişiler aynı zamanda sanat ya da edebiyat gibi alanlar ile ilgilenmelidir ve kesinlikle duygularının yoğunluğuna karşılık verebilmelidir. Bir Ay balığı çok duygusaldır. Güneş-Yükselen burcu ne kadar mantıkçı ya da katı burçlar olursa olsun o aşırı duygusaldır, duyguları konusunda çok hassastır ve bu konuda karşılık görmek ister.

Ay Balık insanları garip bir şekilde hep dertlidirler adeta sürekli dertli olmak isterler. Başkalarının dertlerini dertlerine dert katmak içinmiş gibi dinlerler onlara yardımcı olamayacak olsalar bile dinlerler ve sünger gibi başkalarının acılarını da acılarının arasına katarlar. Melankolik tiplerdirler.

Haritasındaki diğer yerleşim ve açılara göre değerlendirilmelidir elbette, ancak genellikle hayalperest ve gerçeklerden kaçma eğiliminde olan kişilerdir. İdealisttirler ancak olmayacak dualara da çok amin derler, bu bakımdan hayal kırıklıkları pek peşlerini bırakmaz. Platonik aşklara ve kendilerine uygun olmayan ve/veya erişemeyecekleri kişilere aşık oldukları sık rastlanan bir durumdur. Böyle durumlarda ya hayatı kendilerine zindan ederler ya da şarkı sözü, şiir yazarlar, resim çizerler vs.. Acı ve mutluluk onlara farklı ilhamlar verir.

Genellikle güçsüz bir karakterleri vardır hayatın gerçeklerine karşı dik duramazlar ve en ufak bir durumda çökme yaşayabilir, çözülebilirler. Problem ve sorunlarla baş etme yetenekleri çok azdır hatta bazılarında hiç yoktur. Çok savunmasızdır, kolay kandırılır ve baştan çıkartılır. Aşkta şıpsevdidir ve ayran gönüllüdür. Çabuk bağlanır ancak aynı çabuklukta başka birine de aşık olabilir. Zarar görmemesi tamamen başkalarının insafına kalmış bir durumdur.

Not: Yazılarım kaynak ve yazı linki verilerek alıntılanabilir.

Suveay

Ay Burçları Ay Balık Burcunda İken Doğanlar Ay Burcu Balık Ay Balığı Ay Balıkta” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: Ay Burçları Ay Balık Burcunda İken Doğanlar Ay Burcu Balık Ay Balığı Ay Balıkta | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: Ay Burçları Ay Balık Burcunda İken Doğanlar Ay Burcu Balık Ay Balığı Ay Balıkta | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.