Yükseleni Aslan Olan Koçlar Koç Burçları Aslan Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Yükseleni Aslan Olan Koçlar Koç Burçları Aslan Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Öncelikle her birimizin parmak izi niteliğindeki astrolojik haritalarının bir bütün olduğunu hatırlatarak yazmaya başlamak istiyorum. Lütfen yazımı “yükseleni Aslan ve Güneş burcu Koç olan her kişi aynıdır” gibi bir sonuca kesinlikle ama kesinlikle kapılmadan okuyunuz. Aşağıda yazdıklarımın bir kısmı bazı Aslan yükselenli Koç’larda “görülmeyebilir” -olmayabilir demiyorum :). Neden? Çünkü O’nun belki haritasında Koç ve Aslan burcunun özelliklerini örten veya 180 derece değiştiren faktörler olabilir. Bu nedenle bir kişiyi incelerken haritasını bütün olarak analiz etmek her zaman daha fazla doğru bilgiye ulaştırır bizleri.. Bu konuyla ilgili HOROSKOP ANALİZİ sayfamı inceleyebilirsiniz.

Yükseleni Aslan olan Koç burçları çok enerjik, girişken, neşeli, sosyal ve canlı kişilerdirler.  Popüler ve ilgi odağı olmak onların en başlıca hayat amacıdır bu nedenle adeta bir sahnedeymişçesine hayatta boy gösterir. Her konuda en iyisi ve en tercih edileni olmak için var gücüyle savaşır ve genelde bunu bir şekilde başarır da.  Yurt dışı faaliyetleri olabilir, yüksek öğrenim konusunda ilerleyebilir, bayansa yurt dışından ya da çok farklı kültür ve inanışlardan biriyle beraberliği olabilir (Güneş 9.evde olduğu durumlarda)

Fiziksel olarak oldukça yapılı ve dikkat çekici bir fizikleri olduğunu söylemek hiçde abartılı olmaz, Aslan burcunun atletik ve sportmen havasını her zerresinde yaşatır ve gösterir. Spora meraklıdır ve kesinlikle spor ruhunun gıdasıdır. Sporsuz mutlu olması düşünülemez, mutlaka bir takım ağır sporlar yapmalıdır, en azından yüzmelidir (ancak suya dikkat etmelidir suda boğulma riskleri vardır)  Yükselen Aslan olan Koçların saçları çok güzel ve sağlıklı olur ve genelde gür ve/veya kıvırcık/dalgalı saçları vardır. Saçlarının parlaklığı ve yanaklarının pembeliğiyle hoş bir fiziki yapıları olduğunu söyleyebilirim.

Aslan yükselenli Koç burçları bazen çok fazla bencil ve egoist tavırlar sergileyerek insanların kinini toplayabilirler. Bu anlamda dışa dönük ve sosyal-neşeli insanlar olmalarına rağmen düşmanlarının da hiç azımsanmayacak kadar fazla olabileceğini söyleyebilirim. İnsan ilişkilerinde çok fazla yüksekten atmadan ve çok fazla bencil davranmadan bir çizgi belirleyebilirse kendini aşarak bir çok güzel şeye damgasını vurabilecek güçtedir. Diğer gölge yanlarından biri de fazla despot ve emir verici üslubudur. Bu da düşman toplayacak kötü bir özelliktir. İnsanlara ondan aşağıymış gibi davranmamalı, asla kimseyi küçümsememelidir. “Bu dünya kimseye kalmaz” cümlesini sık sık hatırlamaya ihtiyacı vardır. Eğer biraz daha mütevazi ve toleranslı/hoşgörülü olmayı başarabilirse çok iyi bir yönetici ve başarılı bir patron olabilecektir. Aksi halde çoğu zaman çekilmez ve nefret edilen “züppe ve kendini beğenmiş” biri olarak görülecektir ne yazık ki. Ve o kendine toz kondurmayan yapısı nedeniyle bunun farkında bile olmayacaktır.

Aslan yükselenli Koç’lar bir amaç ve hedef belirlediklerinde azimle, canla başla o hedefin peşinden gidebilen ve önlerine çıkan engelleri bir bir aşabilen kişilerdirler. Genellikle hayat enerjileri ve hayata bağlılıkları çok yüksek kişiler oldukları için önlerine çıkan sorunlar onları hemen bezdiremez, morallerini bozamaz. Koç’un aceleciği ve herşeyin bir anda olup bitmesini isteyen yönü yükselen Aslan burcunun sabitliği ile dengelenir ve ortaya hem azimli hem de sabırlı bir karakter çıkartır. Bazen sabitliği nedeniyle (Aslan sabit bir burçtur) kendi dediğinden başka kimsenin fikrini kaale almayan ya da yeni bir fikri benimsemekte zorlanan bir yapısı vardır, bu anlamda zor biridir. Alışkanlıklarına bağımlıdır.

Beraber olacağı insanların da kendisi gibi canlı, neşeli, popüler ve hayata bağlı kişiler olması gerekir zira onların hızına yetişmek güçtür. Özellikle aşkta çok fazla deneyim yaşarlar “biraz” maymun iştahlıdırlar bile denebilir. Çok sayıda yüzeysel ilişki yaşama durumu vardır. Ancak evlilikleri genelde uzun süreli ve sağlam/kalıcı evlilikler olur (haritasında aksini iddia eden yerleşim ve açılar yoksa) Evleneceği kişinin akıllı, entelektüel ve bir parça da çılgın karakterli olması gerekir. Geleneksel kişilerden pek hoşlanmaz bu nedenle geleneksellikten uzak bir evlilik ve eş arzulayacaktır.

Not: Yazılarımı kaynak ve yazı linki belirterek alıntılayabilirsiniz.

Suveay

Yükseleni Aslan Olan Koçlar Koç Burçları Aslan Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Yükseleni Aslan Olan Koçlar Koç Burçları Aslan Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri” hakkında 2 yorum

  1. ayten

    vallaha bu kadar olur…tamda beni anlattınız..çok teşekkür ediyorum..

    Cevapla
  2. Geri izleme: Yükseleni Aslan Olan Koçlar Koç Burçları Aslan Yükselenli Koç Burcunun Karakteristik Özellikleri | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.