2010 Transit Analizi Kampanyası Devam Ediyor

“2010 yılında beni neler bekliyor? Beyaz atlı prensim/hayallerimin kadını karşıma çıkacak mı? İş, kariyer konularında başarılı olabilecek miyim? Sağlığım ne durumda olacak?” gibi sorulara takılan okuyucularım için kısa süreliğine sadece 40 tl.sına yaptığım 2010 yılı transit analizi kampanyam tüm yoğunluğu ile devam etmekte. Aslında bu yazıyı 2010 transit analizi kampanyasına son verdiğimi bildirmek için yazacaktım (söz verdiğim okuyucularımın sayısının bir hayli yüksek olmasından dolayı) ancak analiz kampanyasını 15 Ocak 2010’a kadar uzatayım dedim yazı başlığını atarken.

Bugünden itibaren bana 2010 yıllık burç-doğum haritası transit analizi siparişi verecek okuyucularıma geri dönüşü en erken 3 haftada yapabileceğimi hatırlatmak isterim. Talep yoğun, artı yaptığım analiz çok ciddi ve yoğun bir çalışma gerektiriyor bu nedenle bir analiz minimum 5 maksimum 12 saatte yapılabiliyor. Hal böyle olunca teslim süresi de uzuyor.

Siz de 2010 yılı burç analizinizi (solar return-güneş dönüşü harita yorumu + yıllık transit analizi) yaptırmak isterseniz bana suveay@mevsimlergibi.com adresinden ulaşın.

Sevgilerimle.

Suveay

2010 Transit Analizi Kampanyası Devam Ediyor” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: 2010 Transit Analizi Kampanyası Devam Ediyor | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

  2. Geri izleme: 2010 Transit Analizi Kampanyası Devam Ediyor | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.