2010 Yıllık Transit Analizi Raporu Örneği

2010 yıllık transit analizi (yıllık burç öngörüleri analizi) raporum 15 Ocak 2010 tarihine kadar 40 tl. 15 Ocak sonrası bu analizin siparişlerini almayacağım. Yıllık transit analizi isteyenler 15 Ocak 2010 tarihine kadar bana suveay@mevsimlergibi.com adresinden ulaşabilirler.

Bu analiz raporunu çıkartırken öncelikle solar return haritanızı yorumluyor daha sonra da natal ve transit haritalarınızı karşılaştırarak size özel bir yıllık analiz raporu çıkartıyorum.

Aşağıda bana analiz siparişi veren okuyucularımdan biri için yaptığım transit analizini okuyabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Suveay

Bu yıl yolculuklar sıklaşabilir, arkadaş toplantıları, grup çalışmaları ve hedeflerinize yönelik girişimler artabilir. Yeni tanışmalar ve arkadaşlıklar olası. Sizi üzen ve dibe çeken kişilerden bu yıl kurtulmak isteyecek; daha olgun, saygılı ve mantıklı bir çevre edineceksiniz.  

Bu yıl karşınıza çokça eğitim ve öğrenim fırsatları çıkabilir. Yakın çevre ve akrabalarla görüşmeler sıklaşabilir. Var olan arkadaşlarla alakalı problemler yaşanması mümkün. Sosyal çevre ve “arkadaşlarım” dediğiniz kişilerin arasından bir eleme yapmanız gerekebilir. Sizi hayal kırıklığına uğratacak ve üzecek bir takım davranışlarını görebilirsiniz çünkü.

Hedeflerinize ilerlemenize mani olmaya çalışacak kişiler çok fazla olabilir. Ancak bu yorucu ve meşakkatli döneme direnir ve sabrederseniz ideallerinize ulaşacak ve köklü bir başarı elde etmiş olacaksınız. Bu başarı hemen gelmeyebilir ancak aynı istikrarda devam ederseniz olabilir.

Büyük bir dönüşüm yılındasınız. Hayatınızdaki bazı kişiler gidebilir (ölüm veya uzaklaşma) Ortak kazançlar konusunda dikkatli olmalı, ödemeleriniz/vergileriniz var ise geciktirmemelisiniz. Zira bu konulara önem vermezseniz bu yıl biraz başınızı ağrıtabilir. Ortak kaynakların ya da çaba göstermeden gelecek kazancın artış göstermesi olası. Sürpriz bir şekilde elinize para ya da değerli kaynak geçebilir. Ancak yine de gelir-gider dengesine çok dikkat etmelisiniz. Birikim yapmak için iyi bir yıl, sene sonu yeni bir ev bile alabilirsiniz.

OCAK

Ocak ayı çalışma ve kazanma ayınız. İş hayatınız canlanıyor. Birçok iş üstünüze kalabilir. Üstleriniz veya patronunuz ile tartışmanız olası. Dikkatli olmalısınız. Eğer önünüze çıkan fırsatları değerlendirir ve kendinizi gösterebilirseniz bu ay sevindirici gelişmeler yaşabilirsiniz iş konusunda. Sağlığınıza özen göstermeli, gerginliklerden ve gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Hayata bakış açınız ve aşka yaklaşımlarınız daha tutkulu ve yoğun bir hal almaya başlıyor. Samimi ikili ilişkilerde masalsı mutlulukların yanı sıra kandırılma riskiniz de yüksek. Karşınıza çıkan kişilere kendinizi fazla kaptırmanız olası. Her dediğinize tamam diyen uyumlu ve duygusal kişilerle son bir yıldır fazlaca karşılaştınız. Bu kişiler sayesinde hayatınıza yeni renkler katmış bazı şanslar yakalamışta olabilirsiniz. Ancak bu kişiler karşısında fikirleriniz ve prensiplerinizden vazgeçmemelisiniz, zira bu tutumunuz bir sene sonra geride bir takım pişmanlıklar bırakabilir.

Gelir-gider dengeleriniz bu yıl çok hareketli. Ödemelerinize çok dikkat etmelisiniz zira bir yandan gelirleriniz sürpriz bir biçimde artarken diğer yandan ani bir şekilde giderleriniz artabilir. Buna çevre değişikliği ya da sık çıkacağınız yolculukların neden olması mümkün. Kardeşler, akrabalar ya da komşular da gelir-gider dengesine doğrudan etki edebilecek unsurlar.

ŞUBAT

Kazançlarınızın artış göstereceği, sosyal ve sevecen olacağınız yeni kişilerle tanışabileceğiniz kısacası parlayabileceğiniz bir ay. Biraz daha teslimiyetçi ve kendinizden ödün veren tavırlarınızla başka kişilerle daha uyumlu olmak isteyebilirsiniz. Masal gibi gelen bazı güzel şeyler aslında gerçekte var olmayabilir. Araştırmadan, detaylara inmeden size söylenen ya da verilen her şeyi kabul etmeyin. Kandırılabilirsiniz.

İş alanında veya yardımlaşma kurumlarıyla ilgili bazı çalışmalar ve yolculuklar olası. Aynı zamanda ay içerisinde bu alanlarda yeni fikirler geliştirebilir ve anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu ay anlaşmalar için çokta uygun değil. Yarım kalan işlerinizi tamamlamanız ya da “düzenleme, derleyip toplama” adı altında bir takım işler yapmanız yeni bir takım işler başlatmaktan daha sağlıklı olur. Sanatsal ya da edebi alanlardaki yeteneklerinizi değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

İş arkadaşlarınızla (özellikle sizden genç olanlarla) ya da yardım kurumlarında çalışıyorsanız buralardaki kişilerle aranızda bazı yakınlaşmalar olası. İşleriniz temposunu sürdürecek. İş konusunda kendinizi gösterebilirseniz iyi bir birikim elde edebilirsiniz. Geleni harcamadan biriktirmenizi öneririm çünkü bu yıl ani harcamalar da olması olası. Bu ay eşiniz veya partnerinizin otoriter ve despot tavırlarından ötürü bazı çekişmeler gözükse de son yılların en romantik 14 Şubat’ını geçirebilirsiniz. Gezegenler destekliyor. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

MART

Kazançlar konusunda yılın en şanslı aylarından birini yaşayabilirsiniz. Bu alanda yeni gelişmeler ve sevindirici haberler almanız mümkün. Finansal anlamda kendinizi toparlayabileceğiniz, birikim yapabileceğiniz bir yıla girdiğinizi bu ay içerisinde çok daha iyi anlayacaksınız. Ancak birikim yapmaya özen gösterin.

Sağlık açısından ve kazalara karşı çokça dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Alınganlık düzeyinizin ve kıskançlığınızın artacağı bu ay içerisinde bol bol ibadet ya da meditasyon yapmalı, kendinize vakit ayırmalı hatta terapi anlamında güvendiğiniz ve sevdiğiniz kişilerle sohbet etmelisiniz. Ancak kiminle ne konuştuğunuzun farkında olmalısınız, çevrenizde iyi niyetinizi ve paylaşımcılığınızı suistimal edecek kötü niyetli kişiler olabilir. Kavga, tartışma ve gerginliklerden uzak kalmanız sağlığınız açısından özellikle bu ay çok çok önemlidir.

Yarım kalan kitaplarınızı okuyabilir, eğer şiir veya edebi yazılar yazıyorduysanız bunları tamamlamaya vakit ayırabilirsiniz. Yardımlaşma ve iyilik açısından da çok merhametli ve eli/gönlü açık olacağınız bir dönem. Bunlar size çok iyi gelecektir ayrıca bu alanda bu ay çok iyi işler çıkartabilirsiniz.

NİSAN

Bu ay sosyal açıdan daha renkli ortamlarda bulunabileceğiniz ve insanların içine daha fazla çıkacağınız koşullar söz konusu olabilir. Uzun yolculuklar yapmak, gezmek, öğrenmek, keşfetmek ve “öğrenmek” isteyeceksiniz. Ufkunuzu genişletecek kişilerle irtibata geçebilir, yeni öğrenim olanakları elde edebilirsiniz. Bu ay içerisinde dediğim dedik davranıp biraz fazla otoriter tavırlar sergilemeniz ve bunu yüksek özgüveniniz ile kafaya takmamanız mümkün. Tartışmalar ve sürtüşmeler olası.

Yeni bir kursa katılmak ya da doğayı keşfetmek için kamp kurmak size bu ay enerjinizi olumlu bir alana kanalize etmek açısında oldukça fayda sağlayabilir. Bu ay öğrenme hevesinizi sakın engellemeyin, çok güzel şeyler araştırıp öğrenebilme şansınız var. Dini veya felsefi alanda bazı girişimler ve başarılı çalışmalar yapmanız da mümkün gözüküyor. Macera konusunda isteğiniz ve fiziksel enerjiniz özellikle bu ay dikkat çekici bir oranda artabilir. Sakarlıklara ve trafikte kazalara karşı çok dikkatli olmalısınız. Seyahatler veya yurt dışı ile alakalı görüşmeler mümkün. 18 Nisan-10 Mayıs arası yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalı, sözlerinizi doğru seçmelisiniz. Yeni anlaşmalara imza atmamalısınız. Eşiniz, iş arkadaşlarınız veya patronunuzla yollarınızı ayırmamalısınız. 10 Mayıs sonrası ayrıldığınız için çok pişman olabilirsiniz.

MAYIS

10 Mayıs’a kadar özellikle ev, aile, kariyer ve toplumsal konularda “yeni” girişimler ve anlaşmalar yapmaktan kaçınmanız faydalı olabilir. İlle de karar vermeniz gerekiyor ise detayları gözden kaçırmamalı, iyice soruşturup araştırmalısınız. Haziran başına kadar otorite konumundaki (baba, eş, patron vs. gibi) kişilerle olan sürtüşmeler size zarar getirebilir. Ancak bu sizi ilk adımı atmaktan ve cesurca kendinizi göstermekten, parlamaktan asla alıkoymasın.

Ay boyunca oldukça sosyal ve göz önünde olabileceğiniz etkiler altındasınız. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir, idealize ettiğiniz bazı hedefler konusunda zevkli çalışmalar yapabilirsiniz. Sosyal çevrelerden ve arkadaşlarınızda maddi manevi destek görebileceğiniz hoş bir ay olması muhtemel. Romantizm konusunda da olumlu etkiler mevcut, ay sonu bir aşk ilişkisinin bitmesi veya çocuklarla alakalı bir konunun sonuca bağlanması mümkün.

Ay sonlarına doğru kendinizi çok hoş ve güzel hissedebilir ve çevrenizden de bu yönden iltifatlar alabilirsiniz. Ay ortasından itibaren ay sonuna kadar fazlaca cazibeli ve sempatik olacağınız günlerdesiniz. Bu günlerde insanlara tatlı dillilik sayesinde istediğiniz bir çok şeyi yaptırabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilir çevrenizi genişletebilirsiniz. Güzellik salonlarını ziyaret etmenin tam vakti.

HAZİRAN

Bu ayı yeni kazanç yolları bulmaya ve para kazanmaya ayırın. Maddi kaynaklarınızın ve özsaygınızın yükseleceği bir döneme giriyorsunuz. Aşırı harcamalara ve alışveriş kolikliğe karşı bu ay önleminizi almalısınız çünkü harcama yapma isteğiniz bir buçuk ay kadar bütün yoğunluğuyla sürecek. Birikiminizi artırabileceğiniz bu değerli ay’ı aşırı harcamalar ve çalışmak yerine gezip eğlenerek yitirmeyin. Bu ay iyi ve sıkı çalışın. Bunu yaparken ruhunuzu ve beyninizi dinlendirmeye de dikkat edin. Zira zaman zaman yalnız kalmak ve sessizlik isteyebileceğiniz bir döneme girdiniz. Ruhsal aktivitelerinizin ve sanatsal yanlarınızın canlanacağı, merhametinizin ve romantizm duygularınızın körükleneceği hoş bir ay olabilir bu ay.

İş yerinizdeki kişilere bu ay fazlaca dikkat edin işlerinizi sağlama alın ayağınızı kaydırmak ve bazı problemleri sizin üstünüze yıkmak isteyenler olabilir.

TEMMUZ

Kazanmaya devam. Bu ayda da kazançlarınızda artış gözlemleyebilirsiniz. Ancak harcama ve lüks eğiliminiz bu ay daha da artabilir. Gelir gider dengenize sahip çıkmalısınız. Ay ortasına kadar estetik ve güzellik için yapılan her şey size çok yakışabilir. Gezegenler güzelleşme isteğinize müthiş olumlu bir şekilde destek olabilir. Bu ay’ı güzelleşmek istediğiniz konulara yoğunlaşarak da geçirebilirsiniz. Ancak başta da dediğim gibi aşırı harcamalara dikkat.

Trafikte kaza riski yoğun olan bir ay olması dolayısıyla kazalara karşı dikkatli olmanızı öneriyorum. Uzun yolculuklara çıkarken veya araba kullanacağınızda kontrolleri tekrar tekrar yaparak yola çıkın. Trafik kurallarına bu ay daha fazla riayet etmeye çalışın. Akrabalarınız, kardeş ya da komşularınız ile yol ayrımına gelmeniz ve ayrılıklar yaşamanız mümkün. Ancak bunun tatlılıkla olabilmesi sizin sabrınızın ne kadar güçlü olduğuna bakıyor. Yeni bir çevre arayışına girebilirsiniz. Ay ortalarında hem fiziken hem de ruhen beslenmeye kendinizi şımartmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bol köpüklü aromatik kokularla bezenmiş bir küvette dinlendirici bir müzik eşliğinde kitabınızı okuyarak vakit geçirmek size çok iyi gelebilir. Bu ay kesinlikle bu tür şımarıklıklara ihtiyacınız var, bunu göz ardı etmeyin ve kendinize iyi bakın.

AĞUSTOS

Enerjik ve sportif bir aya merhaba diyin. Bu ay parlamaya hazırsınız. Fiziksel olarak gayet güçlü ve enerjik olabileceğiniz ay içerisinde seyahatler ve iletişim ön planda olabilir. Özgüveniniz ve kendinize olan hayranlığınız yükseleceğinden dışarıya karşı ne yazık ki biraz ukala ve despot görünebilirsiniz. Ayrıca yine bu ay içerisinde insanlara yukardan bakma eğilimine karşı kendinizi dizginlemenizi öneririm. Zira kimse aşağılanmaktan hoşlanmaz.

Bazı akraba ziyaretlerinin yanı sıra, eğlenceli sohbetler yapabileceğiniz ortamlarda bulunmanız da olası. Bir takım kurslara başlayarak veya yazı yazarak (bir kitap gibi) eğitim sürecinize devam kararı alabilirsiniz.

Ayın ortalarından sonra maddi gelirler konusunda sıkıntıya düşmemek için harcamalara dikkat diyorum. Ayrıca ödemelerinizi yine bu dönem içerisinde çokta geciktirmeyin, umulmadık problemlerle başınızı ağrıtabilir bu durum.

EYLÜL

Eylül ayını tadilata, evinizi güzelleştirmeye ayırın. Bunu büyük bir istekle ve şevkle eğlenerek ve çabucak başarabilir sonuçlarını memnuniyet verici bulabilirsiniz. Ayrıca bu konuda aile üyelerinden de destek ve yardım görebilirsiniz.

Ay ortalarından sonra gelirlerinizde bir artış gözlemleyebilirsiniz. Kazançlar konusunda şans olduğu gibi beklenmeyen paralar ya da gelirler de söz konusu olabilecektir. Hukuksal alanda devam etme sürecindeki bütün olaylar bir karara bağlanabilir veya büyük çaptaki borçlarınız bu ay itibariyle kapanabilir. Araştırma ve öğrenme hırsınızın arttığı bir ay olacak bu ay.

Kendinize olan özsaygınız artıyor. Yarım kalan eğitimlerinize ya da kurslarınıza bu ay devam etme kararı alabilirsiniz ve çok da iyi edersiniz. Gezegenler sizi bu konuda olumlu yönde destekleyecektir.

EKİM

Bu ay yolculuklar, eğitim ve öğrenim fırsatları ile akrabalarla ilgili konular ön planda olacağa benziyor. Eğitim, uzun yolculuklar ve yurt dışı ile alakalı önemli fırsatlar yakalayabilirseniz bunlar iyi değerlendirmeye bakmalısınız zira kazançlı çıkacaksınız. Hukuksal konularda da şanslı olabileceğiniz bir dönem. Entelektüel anlamda geliştiğinizi görebilirsiniz, çünkü; bu ay okumak, öğrenmek ve ufkunuzu genişletmek adına çok güzel avantajlar önünüze çıkabilir.

Ay sonuna kadar aile içi iletişim ve sevgi biraz zayıflayabilir, bu dönemde aile içi ilişkileriniz soğuklaşacaktır. Eviniz ve aileniz adına yeni girişimlerden kaçınmalısınız (özellikle ayın 25’ine kadar) Yeni bir ev almak, tadilat yapmak ya da evinize eşya almak için iyi bir dönem değil. Ancak daha önceden başlattığınız (Ekim ayı öncesi başlatılan) girişimleri tamamlamak adına kullanabileceğiniz iyi bir fırsat olacak bu ay, çünkü; daha önce başlatılıp yarım bırakılan işler bu dönemde tüm detaylarına kadar incelenerek zevkle halledilebilecektir. Ayrıca bu ruhsuz ve soğuk dönemi faydalı işler yaparak geçirmiş olacaksınız. Gereksiz harcamalar ve alınan şeylerin daha sonra beğenilmemesi söz konusu olabilir o nedenle bu ay alışverişlerinizi ertelemeli, ihtiyaç dışı bir şey almamalısınız. İlle de almanız gereken şeyleri de iyice kontrol ederek ve düşünerek alınız.

Bu ay aile içi çıkan problemleri çok fazla gözünüzde büyütmeyin, geçici bir dönem olduğunu sık sık kendinize hatırlatın ve gevşeyin. Romantizm konusunda pek formda olunamayacak, ayrıca yeni aşk ilişkileri ya da evlilik, düğün, nişan gibi alanlardaki faaliyetler açısından da hiç uygun bir zaman değil. Bu dönemde başlayan aşklar ya da evlilikler; mutsuz bir şekilde devam etme ve büyük ihtimalle de ayrılık riski taşır.

KASIM

Bu ay yine ev-aile-yuva temaları ön planda olacak. Yanı sıra yeni arkadaşlıklar ve sosyal ortamlara girme konusunda da istekli olacaksınız. Yaratıcılığınız ve ilham alma şansınız artıyor. Sanatsal ve edebi alanlarda yeteneklerinizi çok iyi konuşturabileceğiniz değerlendirilmesi gereken bir dönem olabilir.

Ay ortasından itibaren komşu-yakın arkadaş ve/veya akrabalarla görüşme-ev gezmesi faaliyetleriniz söz konusu olabilir. Ya da sevdiklerinize evinizde partiler, davetler düzenleyebilirsiniz. Bu sizi çok mutlu edecek ve zaman çok iyi-uyumlu geçecektir. Sosyal faaliyetler ve organizasyonlar düzenlemek için de olumlu destekleneceksiniz.

Borç almak ya da vermek için uygun bir dönem değil alıp da vermeme alıp da verememe gibi sorunlar yaşanabileceğinden senet ve borç olayına şimdilik soğuk bakın. Ay ortasından itibaren eşinizin ya da çalışmadan kazandığınız gelirlerin arttığını görmeniz mümkün. Kendiniz ve sevdikleriniz için aşırı harcama yapma eğiliminiz olacak, buna dikkat etmeli gelir-gider dengesini bu yıl sarsmamaya özen göstermelisiniz. Yoksa yüklü miktarda kazanırken daha da yüklü miktarda borç batağına saplanabilirsiniz. Birikim için muhteşem bir yıl, bunu mutlaka değerlendirin.  

ARALIK

İş yerinde bu ay dikkatli olmalı, teslim edeceğiniz işleri tekrar tekrar kontrol etmelisiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda bir takım sorunlar çıkarsa alttan almaya bakın yanlış anlamaların mümkün mertebe üstesinden gelmeye ve size söylenenleri/söylediklerinizi daha iyi anlamaya/anlatmaya çalışın. İfadelerinizin ve çalışma azminizin sekteye uğrayacağı bir ay olabilir. Gündelik işlerinizi isteksiz yapma eğiliminde olacaksınız. Bu ay’ı özellikle işyerinizde yarım kalan işleri tamamlamak ve daha önceki kırgınlıkları tamir etmek adına kullanabilirsiniz.  

İşler yoğunlaşabilir, sizi çekemeyen kişiler ayağınıza çelme takabilir. İşyerinde kendinizi gösterirken düşman edinmemek için mütevazi davranmaya bakın, aksi halde sizi çekemeyenler daha da tehlikeli bir hal almaya başlayabilir sinirlerinizi yıpratabilirler. Soğukkanlı ve istikrarlı davranmayı başarabilirseniz çok iyi başarılar elde edebileceksiniz. Yoğun gündelik ve iş temponuzda strese hazır olun ancak kesinlikle arada bir de olsa ruhunuzu dinlendirmek adına ibadet ve/veya meditasyon yapın. Buna özellikle bu ay çok ihtiyacınız olacak. Sağlık kontrolleri yaptırmak için uygun bir dönem ancak özellikle ay sonuna doğru ameliyattan uzak durun.

Daha önceden tanıştığınız ama görüşmeyi kestiğiniz veya gayri ihtiyarı görüşemediğiniz kişilerle tekrar bir araya gelme durumu oluşabilir.  Eski aşklar ortaya çıkabilir veya siz eski günlerinizi yad edebilirsiniz. Davetler artabilir, evinizde misafir ağırlamak hoşunuza gidebilir ancak gezmek için önünüze fırsatlar serileceğinden buna pek imkan bulamayabilirsiniz.

2010 Yıllık Transit Analizi Raporu Örneği” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: 2010 Yıllık Transit Analizi Raporu Örneği | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

  2. Geri izleme: 2010 Yıllık Transit Analizi Raporu Örneği | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.