M. Hn. İçin Doğum (Yıldız) Haritası Analizi Horoskop Yorumu

Eğer siz de horoskopunuzun (bireysel astrolojik doğum-yıldız haritanızın) yorumunu merak ediyorsanız, artık sadece 50 tl. karşılığında bu analizin siparişini  verebilirsiniz. Ödemeler havale ve EFT ile alınmaktadır. suveay@mevsimlergibi.com adresinden bana ulaşın.

M. Hn. İçin Doğum (Yıldız) Haritası Analizi Horoskop Yorumu

Tipik bir Terazi burcu gibi herkesle uyumlu olayım ve herkesle iyi anlaşayım düşünceniz yoktur, fikirlerinizi oldukça dobra dobra hatta bazen aşırı eleştirel bir şekilde öfkeli bir biçimde yansıtmaktan geri durmazsınız. Çoğu zaman sessiz kalmaktan yana gibi görünseniz de aslında içgüdüsel olarak tartışmaktan ve kavgadan yanasınız ve çevrenizdeki insanlara buram buram tehdit yayarsınız. Bu bakımdan çevrenizdeki insanlar da huzursuz olurlar ve siz sürekli huzursuz insanlarla uğraşmak durumunda kalırsınız. Hâlbuki sizin enerjiniz size geri dönüyordur.
Seçiciliği yüksek ve seçkin zevkleri olan birisi olmanız sizi bazılarının gözünde ulaşılmaz olarak değerlendirmesine sebep olacaktır ve size yakınlaşmak dahi isteseler tehditkâr ve ciddi duruşunuz yüzünden biraz da korkuyla size yaklaşmaktan ya da açılmaktan çekinebileceklerdir. Bu nedenle özellikle hoşlandığınız biri varsa ona hoşlandığınızı sözlerle yapamayacağınızı biliyorum ama kendi yöntemlerinizle belli ederek onu cesaretlendirmelisiniz, özellikle az önce bahsettiğim gibi size yaklaşmaktan çekinen sizi ulaşılmaz gören birisiyse. İnsanlar sizi tanıdıklarında ve onlara size yakınlaşma şansı verdiğinizde ne kadar tatlı ve çekici birisi olduğunuzu söyleyip dururlar.
Oldukça sinirli ve fevri davranışlarınız olabilir, sinirsel açıdan kolay yıpranabilecek hassas bir bünyeye sahipsiniz. Sinirsel hastalıklar ve şüpheci tavırlar yüzünden bazı takıntıların hatta histerik davranışların da sizde görülmesi olası. Bu bakımdan güzellikler ve estetik ile dolu konularla uğraşmak size rahatlama verecektir. İçinde hem hareket hem de güzellik olan konular tam size göredir. Spor faaliyetleri açısından oldukça ideal bir içgüdüye sahipsiniz, kendinizi spor yaparak da oldukça iyi rahatlatabilirsiniz. İnsanlara hizmet etmekte size huzur veren bir başka faaliyettir. Yaşlılara, hastalara, muhtaçlara, arkadaşlarınıza ve hatta âşık olduğunuz kişiye. Sevginizi hizmet ile ifade edersiniz duygularınız yoğun olmasına rağmen kelimelere dökmek taraftarı değilsinizdir, sizde sevgiyi gösterme konusunda “laf değil icraat” görüşü hâkimdir. Bu bakımdan bu saydığım kişilere sevginizi genellikle; hizmet ederek ya da başları sıkıştığında yardım ederek gösterirsiniz. Sevdiğiniz kişiye tam anlamıyla teslim olmaktan yanasınızdır ve partnerinizin de size karşı sınırsız olmasını istersiniz.

M. hn. siz güzelliklerle dolu bir insansınız ancak hayatınız zorluklarla dolu. Çok erken yaşlardan beri sıkıntılarla dolu bir hayat yaşıyorsunuz muhtemelen. Aile hayatınızda can sıkıcı olaylar yaşamış olmalısınız. Dolunay fazında doğmuşsunuz. Bu size müthiş bir tamamlama ve başladığı işi bitirebilme kapasitesi verecektir. Çalışkanlığınızı ikiye katlayacak bir özelliktir. Ayrıca edebiyat ve sanat konusunda da yeteneğinizi arttırır, ilham almanızı kolaylaştırır. Ancak hayatınızda ve kişiliğinizde birçok çelişki yaratır. İçi dışı bir tabirine pek uyamazsınız. Mesela içsel olarak (içgüdüsel anlamda) coşarken, dışsal olarak soğuk görünebilirsiniz. Bir gününüz, hatta bir anınız bir diğerine uymayabilir, ruh haliniz ve duygu durumunuz sürekli değişir (transit ayın hareketlerine ve aldığı açılara göre) Bu bakımdan duygusal anlamda dengesiz bir yapı hâkim olacaktır size. Ayrıca kendinize olan yüksek güveniniz de gelip gidecektir. Bunlar sinirsel anlamdaki hassasiyetinizi iki katına çıkartacaktır. Ancak Ay, Güneş ve Satürn gezegenlerinin arasındaki T kare açı kalıbının karşılıklı etkileşim yaratacak öncü burçlarda olması sizde üstün bir liderlik yeteneğinin olabileceğini düşündürdü bana. Hayatınızda zorluklar olacak ve siz zorluklarla kendinizi bulup, başarıya doğru koşabileceksiniz. Hayatınızda hep bir mücadele, hep bir çekişme olabilir. Ancak bu size başarı olarak geri dönebilir. Geç de gelse başarı, başarıdır.
Sevdiği zaman aşkına sahip olmak isteyen ve bir anda olsun diyen birisinizdir. Yani beğendiğiniz kişi hemen sizin olmalıdır zaten siz ne yapar ne eder o kişiyi elde edersiniz. Oldukça cazibeli, vamp ve hoş bir yapınız vardır ve elde etmek istediğiniz kişi elinizden kurtulamaz. Oldukça derinden ve tutkuyla seversiniz, aşkı sonuna kadar yaşarsınız aşırı kıskanç ve sahiplenici tavırlarınız karşınızdaki insanı mutlu etse de bir zaman sonra aranızda problemler yaşanmaya başlayabilir, ama eğer kendisi sadakatli ve sevgi dolu biriyse ve kuşku yaratacak davranışları yoksa (size tam anlamıyla dolu dolu güven verdiyse) o kişiyle çok sağlam ve mutlu bir birlikteliğiniz olabilir. Sevdiğiniz kişilere olan ilginizi kolaylıkla kaybedip, yeni aşklara yelken açmak isteyebilirsiniz. Çabuk aşık olup, kolay bıkan birisiniz ne yazık ki. Ve sevdiğiniz insanlara güven duyamayan. Bu da size ekstra bir sinirsel problem olarak geri dönebilir, dikkat. Hayatı akışına uydurmaya değil hayatı akışına bırakmaya çalışın, her şeye müdahale etmeyin, yumuşamaya çalışın. Buna ihtiyacınız var.
Sevgili M. hn. evlilikten kaçan ve korkan biri olmalısınız, evli olup olmadığınızı söylememişsiniz ama şuan bekar olma ihtimaliniz yoğun, çünkü siz evliliği isteyen, aşk ilişkilerine alışkın ancak bekar yaşamaya da düşkün birisiniz. Çünkü sizin istediğiniz saygıyı, sadakati ve aynı isteklilikte özgürlük-bağımsızlık ihtiyacınızı her erkek karşılayamaz. Bu durumda ilişkiler sorunlu olur ve ayrılıklar sık yaşanabilir. Evlilik yapmakta zorlaşır haliyle. İçinizde hep evlendiğiniz zaman mutsuz olacağınız kuşkusu vardır ve bu belkide doğrudur. Evlenmek için evlenmeyin, sezgilerinizi dinleyin, zira sezgileri güçlü birisisiniz. Doğru insan olduğuna emin olduğunuz biri ile evlenmeyi düşünün, siz mantıklı ve mantıklı kararlar almaktan hoşlanan birisisiniz bu açıdan doğru karar vermeniz de zor değil. Evlendiğinizde eşiniz hayatınızı zenginleştirecektir (maddi ve manevi olarak)

M. hn. çalışkan birisiniz ve bir takım zorluklar yaşasanız da kendi emekleriniz ile ciddi bir maddi birikim elde edebilirsiniz. Çok merhametli ve sevgi dolu birisi olmanız bazı çevreler tarafından suiistimale uğratılabilir. Bu anlamda özellikle internette tanıştığınız kişilere ve bazı arkadaşlarınıza dikkat ediniz, merhametinizi ve yüce gönüllülüğünüzü kimsenin kullanmasına müsaade etmeyiniz, zira bu size maddi manevi bazı zararlar verebilir. Ancak elbette ki tüm arkadaşlarınız böyle değildir, zira bazı arkadaşlarınıza ailenizden bile fazla düşkün olabilirsiniz. Tabiî ki onlarda size. Tam anlamıyla gönül dostu saydığınız kişilerin hayatınızda yeri çok büyüktür ve kendinizi en huzurlu hissettiğiniz en düşkünlük duyduğunuz alan da arkadaşlık alanınızdır. Toplu çalışmalara, grup faaliyetlerine ve sosyal yardımlaşma gibi konulara önem verirsiniz ve bu alanlarda çalışmalar yaparsınız. İdealleriniz yüksektir ve ideallerinizi gerçekleştirmekte sizin için ayrı bir idealdir.
Arkadaşlarınız, internet âleminde tanışacağınız arkadaşlar/sevgililer ve ideallerinizi gerçekleştirmek amacıyla bir araya geldiğiniz takım çalışması yaptığınız kişiler hayatınıza çok etki edecek deneyimler yaşamanızı sağlayacaktır. Bu deneyimler zaman zaman sizi acıtacak, üzecektir (muhtemelen bu deneyimleri 30’nuza kadar yoğun olarak yaşarsınız) ancak size çok şey öğretecek ve kendinizi bulmanızı, hayata daha farklı bir perspektiften bakmanızı sağlayacaktır zamanla. İnsan ilişkilerinde direkt ve doğrudan bir tavır takınmaya devam etmeli, tolerans düzeyinizi yüksek tutmalısınız. Sezgilerinize de her daim kulak vermelisiniz. Bu sayede doğru kararları kolaylıkla aldığınızı ve insanlara tavsiyelerinizle yarar sağladığınızı göreceksiniz.
Entelektüel anlamda kendinizi iyi geliştirebilecek ve iyi eğitim alabilecek bir kapasiteniz vardır, genel kültürünüz birçok insanın bilgisinin toplamı kadar olabilir. Yüksek öğrenim ve/veya yurt dışı eğitim programları, kurslar vs. kendinizi geliştirmek konusunda sınır tanımazsınız ve zaten tanımamalısınız da. Çünkü sizdeki potansiyel inanın birçok kişinin arayıpta bulamadığı potansiyeldir. Yüksek zekânız, eğitim de alırsanız size yüksek mevkiler olarak geri dönecektir muhtemelen. İşinizde oldukça başarılı olmanız kaçınılmaz. Ancak bu da yine mücadele gerektiren bir alan sizin hayatınızda. Ve evlilik gibi bu başarı da geç gelebilir size.
Mistizm, astroloji, felsefe ve/veya inançlar konusunda, yabancı kültürlerle alakalı konular, ithalat-ihracat, hukuk ve danışmanlıkta bir numara olmamanız için bence hiçbir sebep yok. Kendinizi bu konulara ilginiz varsa sürekli geliştirin derim, zira büyüme potansiyelinizin var olduğu alanlar bunlar. Ruhsal anlayışınızı ve yeteneklerinizi geliştirmeniz yararınıza olacaktır, bu konuda büyük potansiyelleriniz olabilir çünkü. Yabancı dili kolayca öğrenme yatkınlığınız da olabilir, bu konuya da ayrı bir özen gösterirseniz başarılı olabilirsiniz.
Seyahat etmeyi, gezmeyi ve doğayı seven biri olmanız dolayısıyla sizi hareketli kılacaktır, kendinizi herkese döküp saçmazsınız hatta oldukça ketum olduğunuzu söylemek hiçte yanlış olmaz. Ancak buna rağmen sosyallik açısından durmak nedir bilmezsiniz ve kalabalık bir arkadaş çevreniz her zaman mevcuttur. Yeni arkadaşlar bulmakta zorlanmayan birisiniz ve tavsiyelerinize kulak verecek, sizi dinleyecek, esprilerinize kahkahalarla gülecek ve sizin karşınızda adeta hipnotize olacak bir hayran kitleniz hep olacaktır.
Araştırma yapmak, didiklemek ve her şeyin ama her şeyin aslını öğrenmek ihtiyacınız sizi sivil bir dedektife dönüştürebilir. Bitmek bilmez merakınız bazen başınıza iş açsa da siz yine de araştırmadan duramazsınız. Şüpheciliğiniz, kıskançlığınız ve aşırı ihtirasınız bazen çok ileri düzeylere varabilir ve çevrenizdeki insanları hayatlarından bezdirebilirsiniz. Kendinize olan güveninizi boş yere zedelememeli ve insanlara güvenmeyi öğrenmelisiniz. Güvenilmeyecek insanları sezgileriniz sayesinden zaten görebilirsiniz.
Sanatsal anlamdaki potansiyel yeteneğinizden bahsetmiştim, evet bu konuda belkide hala keşfedemediğiniz bir takım üretkenlikleriniz mevcut olabilir. Oldukça derinlik içeren ve içten sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz. Bunları yaparken ellerinizi ya da sesinizi kullanmanız hiç fark etmez, siz sanatsal açıdan da yetenekleri olan birisisiniz ve bu alanda da birçok güzel şey tasarlayıp üretebilirsiniz. Hatta internet ve teknoloji sayesinde yurt dışına açılma şansınız da var bu konuda.
Birikim yapmaya içgüdüsel olarak ihtiyaç duyarsınız ancak gelirlerinizi artırma yeteneğine sahip olsanız da harcama konusunda da baya iyisinizdir ve genellikle çok cömert ve eli açık olduğunuzdan gelir-gider dengeniz arada bir şaşabilir. Buna rağmen garip bir şekilde bu denge kendi kendine düzelir (elbette ki bazı girişimleriniz vesilesi ile, ancak miras-ikramiye-piyango veya eşinizin zenginliği de mümkündür) Bu konu hayatınızda beklide en şanslı olduğunuz konudur. Hatta (yukarda bahsetmiştim) iyi niyetinizi suiistimal eden kişiler yüzünden iflas bile etseniz yine kendinizi bir şekilde maddi ve manevi olarak toparlama gücüne sahipsiniz. Siz güçlü birisiniz, ancak kendinizi zorluklar karşısında bırakmamaya ve iyi niyetinizi (özellikle maddi anlamda) suiistimal etmelerine izin vermemeli, nasılsa kendimi toparlarım diyerek aşırı bir rehavet ve rahatlık içerisinde hesapsızca kaynaklarınızı savurmamalısınız.
Evinizin huzur verici ve konforlu bir yer olmasını istersiniz, lüks ve pahalı eşyalardan hoşlanır, evinizden bunları esirgemezsiniz. Evinizde misafir ağırlamaktan hoşlanırsınız ancak gezmeyi de bir o kadar seversiniz özellikle yurt dışı gezileri veya uzun yolculuklar konusunda hep bir isteğiniz vardır ve muhtemelen yurt dışı konuları bir şekilde hayatınızda yer bulabilir.

GÜNEŞ: TERAZİ BURCU + PLUTO VE MARS İLE KAVUŞUMDA 8.EVDE

AY:KOÇ BURCU 2.EVDE GÜNEŞ-MARS-PLUTO İLE ZIT AÇIDA

YÜKSELEN: OĞLAK BURCU 7.EVDEKİ SATÜRNDEN ZIT AÇI ALIYOR

7.EVDEKİ SATÜRN, 8.EVDEKİ GÜNEŞ VE 2.EVDEKİ AY İLE ÖNCÜ BURÇLARDA T KARE OLUŞUMU (KARŞILIKLI ETKİLEŞİM MEVCUT)

GÜNEŞ: TERAZİ (8.EV)

AY: KOÇ (2.EV)

VENÜS: BAŞAK (8.EV)

MARS: TERAZİ (9.EV)

MERKÜR: AKREP (9.EV)

JÜPİTER: BALIK (2.EV)

SATÜRN: YENGEÇ (7.EV)

URANÜS: TERAZİ (9.EV)

NEPTÜN: YAY (11.EV)

PLUTO: TERAZİ (8.EV)

KUZEY AY DÜĞÜMÜ: YAY (11.EV)

ŞANS NOKTASI: YENGEÇ (7.EV)

M. Hn. İçin Doğum (Yıldız) Haritası Analizi Horoskop Yorumu” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: M. Hanım İçin Doğum Haritası Analizinden Sonra 10 Soruluk Özel Bir Cevaplama Horoskop Analizi | Astroloji Burçlar Sinastri Doğum Haritası Analizi Yorumları

  2. Geri izleme: M. Hn. İçin Doğum (Yıldız) Haritası Analizi Horoskop Yorumu | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.